Глубоководная селедка• 21 августа 2023
Как вы себя чувствуете в эту жару?
Девушки, последнюю неделю такое чувство, что умираю просто. Просыпаюсь уже сил нет. Под вечер впечатление, что ляжу и все.....как уже стремно становится, но успокаиваю себя, что жара так влияет. Как вы переносите?
Мороженная курица• 21 августа 2023
Я просто розбите корито. Всі дні не можу себе зібрати до купи. Лягаю втомлена і встаю не менш втомлена. Просинаюся по декілька разів на ніч від цієї спеки. Вдень під кондиціонером хоч, на ніч боюся вмикати без нагляду, та й діти малі.
Где тут 0?• 21 августа 2023
Ответ дляВсе возможно
Переїхали в будинок з газовим котлом
Вони теж від світла. Чи там старий? Не двухконтурный?
Все возможно• 21 августа 2023
Ответ дляГде тут 0?
Старий котел
Где тут 0?• 21 августа 2023
Ответ дляМороженная курица
Чого його боятися? В мене з народження діти під кондером
Мороженная курица• 21 августа 2023
Ответ дляГде тут 0?
Тому що поставили незручно в кімнатах, на жаль. Можна залишити в кухні-вітальні, але до кімнат не доходить. Трохи протупили. Надіюсь це остання критична жара. Буду вірити!
ПЛЮС-МИНУС• 21 августа 2023
Ответ дляКуколка-мяуколка
Отлично переношу. Главное на улицу не выходить ;-))
а на улице быстрыми перебежками от машины к магазинам.
плохо переношу. дома под кондиционерами нормально, но на улице капец, конечно.
Куколка-мяуколка• 21 августа 2023
Ответ дляПЛЮС-МИНУС
Типа того ) но мне везёт что не работаю и могу днем вообще не выходить на улицу. Вот сейчас пойдём с мужем прогуляемся до КЧ.
Ms. Любмая жена• 21 августа 2023
А я цього року не нию. Минуле літо провела в Іспанії і отам зрозуміла всю суть поняття ’пекло’. Температура +45, і, основне, ні вечір, ні ніч не несуть полегшення. Тобто цілодобово конд має працювати.І так 2 міс поспіль. Ще казала, що ця війна у нас, в тому числі, за прирдні ресурси і гарний клімат, бо Європа потерпала тоді вся від спеки, а в Україні було норм. Тому тепер мовчу, бо тиждень-другий у нас можна перетерпіти,аби не такі температури,як там.
Леопардові панчохи• 22 августа 2023
Ответ дляГде тут 0?
Отлично ,люблю жару
Вы не потеете? Ненавижу ручьи пота, мокрое лицо и голова 😭