САМ_ТАКОЙ• 21 августа 2023

хвастаюсь, за 14 месяцев выучила немецкий до В2

в июне прошлого года начала с уровня А1, а неделю назад уже сдала Тэлк В2, уверенна что результат будет минимум gut, хотя sehr gut тоже вполне вероятен. Для меня это невероятно, поскольку мне уже 39 и я ни разу не полиглот, английский учу всю жизнь, но без особого успеха. А немецкий покорил своей логичностью. Горжусь собой:)
Ms. Доброта• 21 августа 2023
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
подавалась на лаборанта-хроматографіста на всі підприємства в радіусі 100 км) звідусіль отримала відмови. В принципі варіантом може бути навчання на лаборанта, яке близько року триває, Lehre. Я живу на фермі, роблю сир, той який творог) і з нього сирники, які дуже полюбили швейцарці, приймала участь в місцевому фестивалі з українськими стравами і от саме сирники, голубці і пампушки з часником викликали серед швейцарської публіки фурор. 4 кг сирників я розпродала за 2 години) по ціні 5 Фр за три сирники). Планую пробну поставку сирників в місцевий сільський магазин зробити))
На 100 резюме, може бути 80 відказав. Спробуйте ще раз. Хоча я теж надіюсь, і поки в рожевих окулярах....що знайду роботу по спеціальності, люблю хімію, але нажаль в Україні на зарплату хіміка немогла жити. Удачі вам автор.
Спробуйте не хроматографію, а щось полегше, чи просто титрування, чи перевірка якості продуктів, через аналітичні методи. Хромотогоафія точно потрібно досвід мати.....я думаю ви неправильно вибрали напрямок. В вас який напрямок по диплому?
Ms. Доброта• 21 августа 2023
Ответ дляСоседушка
Коллега) а я именно по этой специальности планирую закрепиться в Германии.
І я коллега;) в якому напрямку хочете рухатись?
автор САМ_ТАКОЙ • 21 августа 2023
Ответ дляMs. Доброта
Ви його хоч здавали і дивилися білети, телкк В2? Там досить нелегкий рівень
Автор молодець
автор комента просто бажає знецінити речі, які я вважаю досягненням)
автор САМ_ТАКОЙ • 21 августа 2023
Ответ дляMs. Доброта
в мене диплом бакалавра КПІ, спеціальність хімічна технологія та інженерія. В принципі, хроматографія і масспектрометрія тут основні напрямки аналізу і вони на даний момент досить автоматизовані, я навіть не знаю чи застосовують тут десь титрування
Соседушка• 21 августа 2023
Ответ дляMs. Доброта
Приветствую интересны высокомолекулярные соединения, их пооизводство или переработка. Работала в этой области в Украине, но не ценит ненька химиков, пришлось уйти в бизнес. А сейчас хочу снова работать согласно своему образованию.
автор САМ_ТАКОЙ • 21 августа 2023
Ответ дляMs. Доброта
нам потрібно вайберГруппу створити ’успіхи українських хіміків у Західній Європі’:)
Чупокабра• 21 августа 2023
Ответ дляБілий Лосик
Ви молодець, я італійську не можу опанувати
Дуже нервую коли до мене звертаються
Це ще залежить від регіону. Я на півдні, то місцевих не розумію з їх пшеканням, а от на півночі розмовляють зрозуміліше.
Ms. Доброта• 21 августа 2023
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Я постійно проглядаю вакансії, я правда в Німеччині, але тут є різні напрямки, на любий смак. Чесно я резюме не пробувала подавати, бо тільки В1 здала. Хроматографія, для мене то страшний сон, ми пару годин в універі робили , я нічого не зрозуміла. КПІ це дуже хороший університет.
Є навіть вакансії просто мити і калібрувати посуд...але з чогось потрібно починати.
Хоча я теж дивилась варіанти: магістр в університеті 2 роки...але знову ж таки де взяти практику.
Чи Аусбілдунг 3 роки хімік лаборант, там і практика є і гроші можна заробити....і мову підтягнути.....і вже німецька корочка є....
Ms. Доброта• 21 августа 2023
Ответ дляСоседушка
Боже як схожі історії....я теж пішла в бізнес. Хімік аналітик...якби у нас платили хімікам зарплати як тут , то я б і в бізнес не пішла ...
Тут всі дивуються, що в нас хімікам копійки платили
Удачі вам, який рівень мови вже?
Ms. Доброта• 21 августа 2023
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Я про це подумала, як відписувала...
Чи краще як пробитися в Європі хімікам
Грибной_Дождик• 21 августа 2023
Ответ дляMs. Доброта
Автор молодець
Давно сдала, да
Telc это элементарные общие знания
Соседушка• 21 августа 2023
Ответ дляMs. Доброта
Удачі вам, який рівень мови вже?
Пока уверенный А2 и робкий В1, но я буду носом землю рыть, а выучу немецкий до С1, т к без этого не смогу работать по специальности, следовательно, остаться здесь после войны. А домой ехать я больше не хочу категорически
автор САМ_ТАКОЙ • 21 августа 2023
Ответ дляMs. Доброта
Питання які книжки порадите для підготовки до Телк В2
для підготовки до В2 раджу сайт https://www.deutsch-to-go.de розбираючи в день по 1 сюжету рівня В2 і вивчаючи незнайомі слова, можна круто натренувати навички сприйняття на слух і наповнити словниковий запас. Підручники раджу Aspekte neu B2. З художньої літератури на цьому рівні гарно читається ’Біла Массаї’ Корін Хофман. Плюс газети читати, але не з примітивними текстами, а щось таке вже з серйозною лексикою
Ms. Доброта• 21 августа 2023
Ответ дляГрибной_Дождик
Давно сдала, да
Telc это элементарные общие знания
Тут люди по 5 років живуть і ще не можуть здати Телк В2, які це елементарні знання.....я здала В1 Гете, зараз готуюсь до В2 Телк, і там зовсім не елементарні знання .....
Хіба що ви 5 років мінімум мову вчили, то так після 5 років може і елементарно.
Людина за 14 місяців освоїла його.......
Ms. Доброта• 21 августа 2023
Ответ дляСоседушка
Хіміки сильні люди , якщо освоїли таку спеціальність, то освоїте і С1.....німецька як і хімія дуже логічна;)
Удачі в ритті носом, я теж цим займаюсь зараз
Грибной_Дождик• 21 августа 2023
Ответ дляMs. Доброта
Я приехала в Германию с В1 Гете и сдала telc B2 без посещения курсов, мне в языковой школе сказали сразу, что с моим немецким я должна сдать его без проблем. Ну реально и экзамен был ну элементарнейший же - медленные аудио записи, в Гете они на А1 быстрее и неразборчивее. Тема для диалога была - аптека и косметика в ней, элементарное такое все
Ms. Доброта• 21 августа 2023
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Ого дякую, дуже класний сайт, я про такий і незнала, ще + в копілку.І книжки з сайтом що ви радили теж добавила. На вашу думку читання книг вам допомогло?
Раджу також Podimo там багато подкастів на німецькій
автор САМ_ТАКОЙ • 21 августа 2023
Ответ дляMs. Доброта
Удачі вам, який рівень мови вже?
так, цілком згодна, в Швейцарії середньостатистичний хімік-технолог отримує 7 тис Фр, лаборант звісно менше, але то все одно достойна оплата праці. А в Україні - пшик
Ms. Доброта• 21 августа 2023
Ответ дляГрибной_Дождик
Ну так скільки ви вчили до В1, я думаю не 10 місяців, якщо ви вже з В1 приїхали, мінімум 7 років в школі.....
Грибной_Дождик• 21 августа 2023
Ответ дляMs. Доброта
Вы читайте внимательно, я в Гете учила.
И речь не про 10 месяцев, а что в2 телк это довольно слабый немецкий
ЛижТолько• 21 августа 2023
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
четыре раза в неделю курсы по 3 часа, час домашка, плюс с уровня А2 начала читать на немецком, вначале книги категории einfache Sprache, далее со второй половины уровня В1 начала читать неадаптированную литературу, за это время прочитала около десятка книг начиная от Халеда Хоссейни, заканчивая биографией Ференца Листа) Плюс раз в неделю хожу разговаривать с одной немецкоговорящей дамой, тренирую навыки общения. Пару месяцев назад подсела на аудиокниги на немецком. Использую карточки на которые пишу новые слова, которые считаю полезными на данном этапе. Все в комплексе дало отличный результат. На данный момент интересное чтиво на немецком доставляет такое же удовольствие как и на русском или украинском
Вот фашисты наших подкупили, молодцы просто, так раша через десятилетия тоже подкупит наших, ойойой
автор САМ_ТАКОЙ • 21 августа 2023
Ответ дляMs. Доброта
читання книжок мені надзвичайно допомогло, саме читання дозволяє закріпити у пам´яті нові слова і ширше розуміти контекст в якому те чи інше слово вживається. От наприклад, вивчила я нове слово і якщо я його не зустрічаю, або не використовую - то воно швидко забувається, а якщо я його в книжці кілька разів зустріла, то все - забетонувплось. Крім того, з книжок я черпаю фіксовані вирази типу ’In der Lage sein’ або ,’auf eigene Faust’. Ну і в решті решт - читання це насамперед приємне дозвілля
ЛижТолько• 21 августа 2023
Ответ дляХочу в БАНю
Супер
Повертатися в Україну плануєте ?
Бо тут всі пишуть, що українці в німеччині раби , всі скоро повернуться
Українці швидко позабували як їхних дідів вбивали ті німці, мені б позорно було б писати , вже поїхали в ту Німеччину сиди та мовчи, ні така героїня
ЛижТолько• 21 августа 2023
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
так, я планую повернуться, але я не в Німеччині, а в Швейцарії. Але спочатку хочу трохи заробити грошей)
Извините я думала вы в Германии)
Ms. Доброта• 21 августа 2023
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Дякую, ви мені прям натхнення дали рухатись далі.
Я теж слухаю, відвідую Шпрахклуб, курси, репетитор, сама вчусь, але книги щось не читаю, думала це не ефективно.
Ви дуже старанна, в вас точно все буде добре.
Ich habe wirklich gesehen, dass Sie Deutsch durch Blut und Wasser erreichen haben. Ich drücke die Daumen und liegen keinen Wert an die dumme Aussage hier. Das ist nur Einfersucht
Соседушка• 21 августа 2023
Ответ дляЛижТолько
Надо было чтоб наше родное государство вовремя нас подкупило... Но оно не считало нужным заботиться о людях... Аж 12 тысяч гривен получали девочки-химики на нашем предприятии. Неудивительно, что никто не хочет возвращаться в нищету.
Хочу в БАНю• 22 августа 2023
Ответ дляЛижТолько
Їхніх дідів заморили голодом на пенсії 2200 влада , обікрала всі збереження в 90-их,
А німецькі пенсіонери подорожують світом і захищені соціально все життя
Хочу в БАНю• 22 августа 2023
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
верно то так, але після закінчення війни усі будуть відправлені додому, думаю залишаться лише цінні спеціалісти, а я до них не відношусь:)
Не буде ніхто відправлений
Про закінчення -то просто ваші фантазії )
Не вздумайте вертатися
Сколько_мне_лет?• 22 августа 2023
Ответ дляМушля з Криму
А українську до якого рівня вивчили?
А она автору видимо больше не нужна
автор САМ_ТАКОЙ • 22 августа 2023
Ответ дляГрибной_Дождик
Вы читайте внимательно, я в Гете учила.
ок, Тэлк В2 - слабый немецкий). А теперь я распишу что я уже могу на этом уровне - Я смотрю фильмы на немецком без субтитров, без проблем могу решить по телефону любую внештатную ситуацию, разговариваю на разнообразные темы без напряга и чрезмерных усилий. Слушаю подкасты и аудиокниги с удовольствием, понимаю не все слова, но ход происходящего понимаю полностью. Читаю любую художественную литературу без словаря, а так же профессиональную по химии - не затрачивая при этом чрезмерно много энергии. Перевожу для украинцев на экскурсиях и встречах. И успешно прошла собеседование на вакансию продавца-консультанта. Это по-вашему уровень А2 Гёте? Или так, перефразирую - после ґёте А2 Вы все это могли делать?)