ГендиреХтор• 22 августа 2023

Чи кладуть на збереження по твоєму бажанні?

Дівчата, допоможіть, будь ласка порадою.
Я зараз вдруге вагітна, перший раз була завмерла, зараз термін 5-6 тижнів. У лікаря на УЗД була в пʼятницю, все добре. Але от вчора почав нити живіт внизу в спину віддавати, з правого боку живота поколює періодично, всю ніч не спала, боялась щось пропустити, думала можливо треба зранку їхати в лікарню. Так як я ходжу в приватну клініку до свого гінеколога, то не знаю як взагалі відбувається процедура коли лягаєш на збереження. Мені вже чесно спокійніше буде лягти в лікарні полежати, але в той час думаю може це норма і лишній раз не треба ніякі ліки, УЗД і тд. Просто розгублена і не знаю що робити. Писати своєму лікарю то я знаю і так що вона скаже, налаштовуватись на позитив, можливо пропише як минулий раз магній б6. Я просто не хочу нічого пропустити, якщо вдруг якась загроза то як це зрозуміти аби не дотягувати до виділень ( зараз слава Богу все ок з ними), але минулий раз коли вони почались то було вже пізно. Що порадите робити?
автор ГендиреХтор • 22 августа 2023
І взагалі якщо прийти до лікаря у державну лікарню, сказати про свої симптоми і сказати, що хочеш лягти на збереження то вони це зроблять? Чи тільки їх вибір лягати чи ні

Marie-Antoinette2• 22 августа 2023
Ответ дляГендиреХтор
Тре скерування, або якщо по швидкій привезуть, простото за бажанням ніхто вас не положить
А я с Рио-де-Житомира!• 22 августа 2023
Магній пийте, постійно. Вам підійде форма гліцинат - заспокоює нерви, розслабляє.
Поговоріть з лікарем, чи дійсно є підстава лягати на збереження.
Чемодан-Вокзал-Майами• 22 августа 2023
Пишіть обовязково лікарю, вона скаже, що робити. Просто так не покладуть.
Як міряти?• 22 августа 2023
Автор, стресс очень влияет на беременность.
И то, что вы сейчас в стрессе, не спите ночь, теперь будете на нервах весь день это плохо.
Да, когда ноет, колит, и тд это нормально, ваш организм пытается адаптироваться к новым условиям.
Не обижаюсь• 22 августа 2023
Я свого лікаря попросила, щоб положила на пару тижнів, бо на роботі просто вже не витримувала сидіти. Жара, нерви тріпали на нарадах, селекторах. Потім оформила відпустку, потім вже пішла на лікарняний у 30 тижнів.
tettiana• 22 августа 2023
У лікарів протоколи і інструкції. Подумайте сам, чи входить туди класти пацієнта в лікарню, бо він хоче. Інша справа перевіритись чи все ок. Для заспокоєння.

Неначасі• 22 августа 2023
Ответ дляГендиреХтор
У йвас нет показаний к госпитализации, тдите к врачу, который набл беременность, она все назначит и будете дома принимать
автор ГендиреХтор • 22 августа 2023
Ответ дляtettiana
Я думаю про це, але просто немає що перевіряти, по УЗД за 3 дні нічого не зміниться. Серцебиття чи ембріона ще немає, бо ембріональних лише 4 тижні. Тобто саме УЗД не допоможе нічим, лише чекати ще тиждень, два коли має бути серцебиття і ембріон і тоді йти перевіряти чи все ок. Але напишу всеодно своєму лікарю, дякую
автор ГендиреХтор • 22 августа 2023
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Я читала тут що кладуть лише коли виділення є, типу тоді це розцінюють як загрозу.
Чемодан-Вокзал-Майами• 22 августа 2023
Ответ дляГендиреХтор
Запишіться ще в гос, на всяк випадок. Але прийдеться ходити теж
автор ГендиреХтор • 22 августа 2023
Ответ дляНеначасі
А у яких тоді випадках може бути госпіталізація? Лише коли виділення тоді вже це як загроза?
Чемодан-Вокзал-Майами• 22 августа 2023
Ответ дляГендиреХтор
У вас загроза може бути в будь який час , т.к. перша була невдала. Ви нічого важкого не піднімали часом?
автор ГендиреХтор • 22 августа 2023
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Ні, навпаки зараз бережу себе, відпочиваю багато, лежу, нічого такого не роблю. Єдине, що позавчора я гуляла на сонці і звісно втомилась, а вчора почались оці болі. То я думаю можливо як перевтома якась і треба просто полежати. Але якось навпаки, коли встаю і ходжу то нічого такого не відчуваю. А якщо спокійно лягаю то відчуваю як то спина тягне то в боці колить
автор ГендиреХтор • 22 августа 2023
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
А ви не знаєте випадково, якщо в мене декларація з сімейним лікарем, то це треба піти до нього аби він направив до гінеколога?
Неначасі• 22 августа 2023
Ответ дляГендиреХтор
Вас должен посмотреть врач и решить, пока нет показаний. И вам совсем не нужно стремиться туда, где внутрибольничная инфекция и прочие проблемы, лусше дома полежите, на таком сроке ничего особенного вам в стационаре делать не будут
Чемодан-Вокзал-Майами• 22 августа 2023
Ответ дляГендиреХтор
Ні, до гінек без направлення
Неначасі• 22 августа 2023
Ответ дляГендиреХтор
Нет, к гинекологу не нужно напр
Як міряти?• 22 августа 2023
Ответ дляГендиреХтор
Ну ляжете вы, дальше что?

Як міряти?• 22 августа 2023
Ответ дляГендиреХтор
Лечите нервы.
Это сейчас самая большая угроза для вашего ребёнка
автор ГендиреХтор • 22 августа 2023
Ответ дляЯк міряти?
Лечите нервы.
Грубо ви. Це дуже важко коли вже один раз таке пережив. Я стараюсь не нервувати, але теж зважати на якусь симптоми не хочу
Як міряти?• 22 августа 2023
Ответ дляГендиреХтор
Я пережила это трижды. Поэтому и говорю вам о том, что в данном случае угрозой для вашего плода являетесь сейчас только вы.
автор ГендиреХтор • 22 августа 2023
Ответ дляЯк міряти?
Співчуваю. Як ви заспокоювали себе кожен раз?
Як міряти?• 22 августа 2023
Ответ дляГендиреХтор
Никак.
Понимала, что лучше так, чем потом не дай бог родить ребёнка с инвалидностью
ValeriaKanonik• 22 августа 2023
У меня в начале беременности сильно болел низ живота
Как на месячные
Прям как буд то вот вот и сейчас пойдут
Потом постепенно это проходило
Сейчас 25 неделя
Тоже тянет иногда, но не часто
Факторов которые вызывают подобные дискомфортные ощущения очень много в течении всей беременности.
У вас постоянно будет что то болеть, тянуть, колоть.
Надо включать здравый смысл.
К сожалению, самая большая проблема
То что на нормальные и не нормальные боли - одинаковые симптомы.
Я например для себя, взяла за основу контролировать выделения, и силу боли.
По другому вы просто сума сойдете.
Найдите чем себя занять и наслаждайтесь.
И не думайте о плохом.
А на сбережение вас вряд ли положат на таком маленьком сроке
Увы очень высокий риск выкидышей до 9 недели
автор ГендиреХтор • 22 августа 2023
Ответ дляValeriaKanonik
Как на месячные
Прям как буд то вот вот и сейчас пойдут
Потом постепенно это проходило
Сейчас 25 неделя
Тоже тянет иногда, но не часто
Надо включать здравый смысл.
К сожалению, самая большая проблема
По другому вы просто сума сойдете.
И не думайте о плохом.
Ну в мене перший раз дуже болів живіт, я теж думала що яка вагітність зараз будуть ці дні. Але перший раз сталась завмерла. Дізналась вже пізненько, можливо якби раніше і дізнатись коли саме загроза була то можна було б ще щось зробити, але уде пройшли цей етап. Зараз вагітна вдруге, повезло не було ніяких болей цей раз, все добре, а от вчора зʼявились болі, спочатку наче кололо в правому боці, потім відчувала що може тягнути низ живота і віддавати трохи в спину, то ще поясниця то вище, аж наче під ребрами. Як би цей біль був з самого початку то я б не нервувала бо знала що вже у мене таке було. Але що він зʼявився ось так раптово насторожує. Він не сильний і періодичний, тому краще як на мене перестрахуватися. Тут 2 варіанти: або це дійсно якась загроза чи щось не ок або ще я як раз позавчора погуляла добре ввечері, тобто находилась і вчора почались ці болі, то думаю може тонус і треба просто полежати, але ж другий день і не проходить, і думала тонус швидко проходить, тому і не знаю що робити)