жінка незаміжня• 22 августа 2023

Що не так з банними рушниками?

Звернула увагу, що банні махові рушники почали негарно пахнути. Ок, їм кілька років, наче зрозуміло.
Купила новий, користувалася кілька разів. Вчора повісила у ванну, витералася ним кілька разів. Розвішувала, щоб висох, він не лежав мокрий. Зараз витираю обличчя і чую неприємний запах.
Як у вас з рушниками? Що я не так роблю?
13чудоСВЕТА• 22 августа 2023
Сушу на вулиці

тянитолкайка• 22 августа 2023
У вас не провітрюється ванна, тому запах і затхлий
Ну що ви, мамо!• 22 августа 2023
Сиро у ванній.
автор жінка незаміжня • 22 августа 2023
Ответ дляНу що ви, мамо!
Сиро у ванній.
Ні, не сиро.
lasthome• 22 августа 2023
Там завелись бактерії, зазвичай прання при вище 60 град допомогає
Герцогиня• 22 августа 2023
Не висихає, тому завонюється. Або миєтесь без мила, як тут люблять, водичкою піт зхлюпують, а потім кажуть я не пахну
nikiya• 22 августа 2023
Може у шафі де зберігаєте після прання є проблема з вологістю, запахами ?

Allein74999• 22 августа 2023
Я не знаю, с какой вы области, но вы видели воду в кране? Умываешься, а она уже воняет. Так что, хоть суши, хоть не суши..
Поліцейський патруль• 22 августа 2023
якби ви брали до лазні лазневі рушники, такої проблеми не було б, а для бані то цілком нормально
Ужгород• 22 августа 2023
Ответ дляПоліцейський патруль
Сейчас не хватает учителей вам туда ,а вы пропадаете на советчице
Tanya Kuchinskaya• 22 августа 2023
- Прати при температурі 60градусів
- Сушити на балконі
- Додавати кондиціонер.
Стриптизерка• 22 августа 2023
Мое полотенце для тела висит на сушилке, стоящей в моей комнате
Кукусик• 22 августа 2023
Автор, у мене така ж проблема. Рушникам півроку, а вже запах. Прання не допомагає, один раз витерлась і вже запах. Купила нові рушники і сушу їх у сушарці, допомагає
Поліцейський патруль• 22 августа 2023
Ответ дляУжгород
ну ви навіть на суржику не намагаєтесь розмовляти, вас вчити, то змарнований час)
Бабка_в_кедах• 22 августа 2023
Ответ дляAllein74999
Це в якій області так?
JulJul07• 22 августа 2023
Я перу при 90 градусах, порошку не економлю, багато в машинку не закладаю рушників, додаткове полоскання, кондиціонер - і все нормально.
Було таке, що багато білизни в машинку клала, то весь одяг смердів, бо не могло гарно випратися і прополоскатися.
Регионщица• 22 августа 2023
Ничего не поможет уже, разве что выварить. На счет плохо сушится: у меня полотенца наборами. Завонялось только полотенце для головы, для тела и для ног нет, хотя после душа все развешиваю на одну сушилку. Для лица вообще в ванне висит безвылазно, я его даже не развешиваю сушиться, так и висит на крючке. Верно про бактерии написали, такой гнилостный запах, легче выбросить, чем бороться. И еще совет: тонкие турецкие полотенца, как-то они там называются хитро. На лето супер, очень быстро сохнут и отлично вытирают.
кнопкодав• 22 августа 2023
Ответ дляжінка незаміжня
Ні, не сиро.
Ну волого, плюс погане провітрювання. У вас у ванній є витяжка, але повітряобміну майже немає через зачинені двері.
Вихід: тримати майже постійно відчиненими двері, рушники постійно сушити після використання де інде, а ще краще вішати одразу на дві перекладини, щоб повітря проходило навіть всередині складеного рушника (висячого).
Ще варіант: електросушарка, але в таку спеку
МаксХмара• 22 августа 2023
Ответ дляжінка незаміжня
Ні, не сиро.
Попробуйте банний чистий рушник використовувати на 1 день. Зазвичай це нормально. Навіть в готелях кожен день вішають свіжі рушники.

Allein74999• 22 августа 2023
Ответ дляБабка_в_кедах
Це в якій області так?
В Днепропетровской
Бабка_в_кедах• 22 августа 2023
Ответ дляAllein74999
В Днепропетровской
А. В нас вода чудова.
Бабка_в_кедах• 22 августа 2023
Ответ дляРегионщица
Пештемаль
Placid• 22 августа 2023
Почистите машинку. Не добавляйте кондиционер, он снижает впитываемость полотенец. Добавьте гигиенический ополаскиватель (он как водичка) Стирайте на высоких температурах, добавьте перкарбонат.
автор жінка незаміжня • 22 августа 2023
Ответ дляPlacid
Дякую за поради!
А як чистити машинку?
Placid• 22 августа 2023
Ответ дляжінка незаміжня
Дякую за поради!
А як чистити машинку?
Тут уже магазинные штуки, dr. Beckmann, denkmit, frosch, electrolux. В розетке, эпицентре бывают. Какие то только от накипи, в какие то добавляют дезинфицирующие средства.
Placid• 22 августа 2023
Есть еще добавки конкретно от запаха, типо
автор жінка незаміжня • 22 августа 2023
Ответ дляPlacid
Дякую!