Блакитне небо• 22 августа 2023
В 40 ви б народили, маючи вже дітей?
Без QR коду• 22 августа 2023
Ответ дляНе худа ні разу
Привыкла уже к свободе.
А сейчас я 2 года раб. Я ничего не могу сделать по своему желанию, ни поесть, ни в туалет сходить, я молчу про другие вещи… Моя жизнь полностью зависит от ребенка. А я уже отвыкала и забыла, как это
Я тоже родила в 38, когда старшие двое уже выросли. До родов ходила на танцы, в спортзал, на курсы, в церковь.
А теперь жизнь остановилась на много лет. Привязана к ребёнку, даже работать не могу, не говоря уже про увлечения.
Не худа ні разу• 22 августа 2023
Ответ дляБез QR коду
Сколько вашему?
Без QR коду• 22 августа 2023
Ответ дляНе худа ні разу
Сколько вашему?
2 года. Но перспектив моей свободы я не вижу ещё ближайших лет 8.
Не худа ні разу• 22 августа 2023
Ответ дляБез QR коду
А садик? Моей тоже 2.1, жду сентября, чтобы хоть немного быть свободнее
Xвостокрутелка• 22 августа 2023
Родила в 42 от любимого мужчины, своего мужа второго)
Был ребенок от первого брака.
Беременеть не планировала. рожала осознанно
Был ребенок от первого брака.
Апрель Ивановна• 22 августа 2023
Ответ дляМамина квіточка
Я в 2 месяца ,потом а 7 месяце потом в 1.4 Турция, Египет,отлично
Сейчас в 2.6 хочу опять
С двойной? Мои на смеси были, я б не выдержала такого раньше. В их год я сама отдыхала в Испании. Хоть отоспалась:)
ДелайКак_Я• 22 августа 2023
Ответ дляКумедна
Дочку родили в 14?
Ага.
Вам 12 балів за математику)
Апрель Ивановна• 22 августа 2023
Ответ дляКвітка папороті
Почему странная?
Вы все хотелки ребенка удовлетворяете?
Они и айфоны и айпалы просят, и что? Надо покупать?
Мне не все покупали, что я просила. Ребенок должен учиться принимать отказы и понимать, что не все хотелки иполняются. И чем раньше, тем лучше для психики.
У меня было счастливое детство именно потому, что не все мои хотелки исполнялись. Зато когда я получала что хотела, очень долго, то летела на крыльях. Это было редко, потому так ощущалось.
Вы все хотелки ребенка удовлетворяете?
В целом я с вами согласна. Блин не помню на что отвечала, а глянуть времени нет. Так что если не то, то сорри
Апрель Ивановна• 22 августа 2023
Ответ дляКвітка папороті
Летали в олл? Опишите организацию отдыха?
В олл-ин. Выбирала, чтобы был детский стол. Утром много каш, обед пюрезированые брокколи,цветная, мясо варёное, пюре брала и делала супчики. Ужин обычно макароны без подливы, рыба, котлеты на пару. Отлично прошло.
Дама_с_караваем• 22 августа 2023
Я очень хотела в 35 + , но несколько неудачных беременностей зародили во мне страх. Ясно, что мое репродуктивное здоровье не супер.
До войны давала себе срок до 40 -ка. В этом году мне 40. Уже боязно.
Муж еще хочет второго, но он и с первым не особо заморачивается. Ребенок больше на мне.
Мне муж только указывает, на пробелы в воспитании и недостатки сына :(
Кумедна• 22 августа 2023
Ответ дляДелайКак_Я
Ага.
Вам 12 балів за математику)
Мне уже несколько раз написали))))
Попельшка• 22 августа 2023
Родила в 40. Старшему было 20.
Муж - все тот же. Он отец и старшего, и младшего.
Мошей ницца• 22 августа 2023
Ответ дляЛеплю из пластилина
Свекруха народила у 39
І чоловік мій до певного періоду корегував свої плани під неї.
Типу «у відпустку за кордон? Я не можу, мамі треба зуби». І це в свої 26-27 років.
Ремонт у квартирі - ні, мамі треба вікна.
З одного боку, розумієш, що пенсія 3 тис грн і це мало, а з іншого - ну людям по 30, коли ще жити?
І що тут гарного, в 39 народжувати, які п*яточки? Шоб потім та дитина всюди молодість поклала?
Не худа ні разу• 22 августа 2023
Ответ дляЖужa
Народила в 40, старшому сину було 16. Зараз донці 13, почула себе більш-менш незалежною, зʼявився вільний час.
Не жалеете, что так все вышло?
Леплю из пластилина• 22 августа 2023
Ответ дляМошей ницца
Я саме про це, мені спочатку було важко з чоловіком через це.
Але є плюси - зараз свекрусі 75 і вона дуже активна, старається «залишатись» молодою
Мрію про пончик• 22 августа 2023
Ответ дляЛукава Кішка
Ні, давала собі час до 35
І я. Зараз 35.5 і затримка 12 днів. Боюсь іти за тестом. Дам собі ще 1 день
Ох
Tatka Kiev• 22 августа 2023
36 ні, мій страх, бо аборт мабуть не наважилась би зробити
Хочу жити без ходіння раком, баста з мене
Дітям 14 та 11
размахер• 22 августа 2023
Я родила в 40 , ребенок всегда на мне , бабушек нет , вот скоро 45 , нормально пока жива я )))
Не худа ні разу• 22 августа 2023
Ответ дляразмахер
А счастливы?
размахер• 22 августа 2023
Ответ дляНе худа ні разу
А счастливы?
В смысле, что родила дочь, да , я ее хотела и просила, хотя сейчас живу только с детьми, с её отцом разошлись.
Грабля• 22 августа 2023
Ответ дляСтильна штучка
Не може бути тренду на секс-меншинства. Вони завжди були, просто ховалися. Нічого не змінюється, просто ви їх стали бачити. Як і кількість інвалідів, яка вражає наших людей в європі. Повірте, я живу в країні, де вже моє покоління виховувалося в толерантності і сприймає лгбт спокійно. Більше їх не стало. ’Сімейні цінності’ кращі, ніж у українців.
Не ведіться на рашистські розгони. Вони зараз намагаються собі хоч якусь ’ідеологію’ спорудити, на ненависті. І заохотити побільше м´яса народжувати
Яка маячня. Жіноче тіло фізіологічно створене для чоловічого, чоловіче для жіночого. І таки дійсно, що їх стало більше- бо вікно Овертона в дії.
Не розповідайте мені про інвалідів за кордоном, бо напхати аутистів таблетками, щоб не порушували німецький порядок і спокій, то не про толерантність.
Блиск думки• 22 августа 2023
Ответ дляНе худа ні разу
Памперсы - это фигня, а вот 2 года без сна это жесть… схожу с ума
ночная няня снимает эту проблему.
Грабля• 22 августа 2023
Ответ дляТихомандражная
При чому тут раша?))))
В нашему парламенті це не тренд ))))
Зараз дуже модно бути толерантним. Тренд розганяється всюди. Подивіться на освіту , дизайнерів , нетфлікс
В нашему парламенті це не тренд ))))
Саме розганяється і насаджується - аномалію і збочення видавати за норму. А хто не хоче те сприцмати, того цькують, що не прогресивні, дикі і взагалі як раша. Тут деякі ходили б задом наперед аби не бути як раша. І ця промитість мозку подається під соусом прогресивності і сучасності.
Тётушка Лошадь• 22 августа 2023
Ответ дляnata-c531
Есть дочь от первого брака, я вышла второй раз замуж, родила сыночка в 39, и неожиданная беременность в 44, родилась прелестная дочечка. Мы счастливы, не представляю, чтобы без нее делали.
От души рада за Вас. Я Вас понимаю))). Пусть все будет хорошо!
Чумацький Шлях• 22 августа 2023
Ответ дляНе худа ні разу
Спите, когда спит ребенок.
Хоть один день в неделю так делайте
Грабля• 22 августа 2023
Ответ дляСтильна штучка
Давайте називати.
Це - людина, дитина, а послід - це такі, хто так може назвати дитя.
Сурмама - це доволі страшна експлуатація жінки, вона фактично продає себе на 9 місяців як корову.
А взяти сироту - це зробити одну дитину щасливою повноцінною людиною, а не залишити нещасною і на все життя травмованою. І фактично не мати різниці з дитиною від сурмами, окрім можливості донорства
Сурмама виношує дитину з яйцеклітини і сперматозоїда замовників- тобто для них біологічно рідну дитину. Хоча буває що із донорським біологічним матеріалом - коли чоловіка або жінка мають з цим проблеми.
А так, про сурмаму , я з вами згодна.
От бачите, ви розумієте, що такий спосіб народження неприродний і аморальний. А до нього часто вдаються представники сексуальних меншин. Хотять дитину зі своєю генетикою. Але одностатеве кохання не передбачує продовження роду, то хай будуть послідовними.
А так, про сурмаму , я з вами згодна.
Грабля• 22 августа 2023
Ответ дляЩа как дам
тим, хто свідомо, не хотів і не хоче народжувати, немає діла до решти. А не кидаються, клацаючи зубами, в кожній темі і показушно свою награну чайлдфрі не демонструють
Та дописувачка зубами не клацала і ні на кого не кидалася. Нащо ви так? Ця тема для всіх і вона написала свою думку. А от ви агресивний комент написали.