Life is Beautiful• 22 августа 2023

Офіційно признана війна?

Та росія страной-агресором?
Як цю війну бачать краіни Європи, пресічни громадяни?
Як відносяться до біженців?

Ще - до біженців з Сиріі як відносились, там війна офіційна?
Чашечка кофе• 22 августа 2023
Сьогодні рознарядка прийшла писати про ’офіційну війну’?
автор Life is Beautiful • 22 августа 2023
Навіяно деякими коментарями.
VitalinkaGL• 22 августа 2023
1.нет
2.нормально,на за полтора года особо не вспоминают.война и война,не у них же.
3.негативно ибо мы Не беженцы,а сирийцы да,им разрешают приглашать семьи,их селят в отелях в крупных городах,платят пособие и т.д.+там одни мужчины пр езжают сразу.
Ответ дляЧашечка кофе
Це питання.
Чашечка кофе• 22 августа 2023
Ответ дляLife is Beautiful
Це питання.
Гугл
Ответ дляVitalinkaGL
1.нет
А в Сиріі офіційна війна, а не повстання, яке раша допомогає подавити?

Це ж у нас напад іншей краіни на нашу. Та народ і влада на одному боці.
VitalinkaGL• 22 августа 2023
короч,сирийцев полоскают в каждой группе,вот мы,недоедаем,налоги платим,а они...и пошло -поехало.
нас пока не трогают,только...сколько можно этому Зеленскому миллионы-биллионы отправлять и..опять пошло-поехало.
иногда почитываю их-тренирую английский.
Ответ дляЧашечка кофе
Гугл
Я хочу, щоб тут відповіли та пояснили мені.
СИРЕЛИ• 22 августа 2023
войны нет, но ,,дети войны,, уже оформляют. это как ?
Чашечка кофе• 22 августа 2023
Ответ дляLife is Beautiful
https://ag.com.ua/news/chomu-ukrayina-ne-ogolosila...

Читайте та дізнавайтесь нове
Ответ дляСИРЕЛИ
Воєнний конфлікт. Постраждалі. Від дій іншой краіни. Це ж війна?
чаревна• 22 августа 2023
Ответ дляVitalinkaGL
Судя по тому как тепло его встречают, ваш комент полная противоположность их действиям
Ответ дляЧашечка кофе

Читайте та дізнавайтесь нове
Там написано, що акт військовой агресіі автоматично визнається війною. Війну росія повинна була оголосити, вона ж агресор.
СИРЕЛИ• 22 августа 2023
Ответ дляLife is Beautiful
сколько тысяч людей погибло, а некоторые еще не понимают что у нас.
Renesmeе 16• 22 августа 2023
Ответ дляLife is Beautiful

В Гуглі забанили?
Renesmeе 16• 22 августа 2023
Ответ дляСИРЕЛИ
Як вона може зрозуміти із реєстрацією 23 року, ну ви що, лише порадниці можуть дати відповідь на таке питання
СИРЕЛИ• 22 августа 2023
Ответ дляRenesmeе 16
ааа... тод1 зрозум1ло.
Каллипсо• 22 августа 2023
Ответ дляRenesmeе 16
Я не пойму, а людям тут запрещено регистрироваться в 22, 23 году? Вот часто этим тыкают. И наоборот, люди с давней регистрацией могут писать полную дичь
Jimson• 22 августа 2023
У нас транзит нефти и газа не прекращается (приблизительно 97% бабла в рф, 3% нашей верхушке, кто знает точные цифры, поправьте)

’Несмотря войну, Россия продолжает продавать газ в Евросоюз через Украину на максимальном уровне – 109 млн кубометров в сутки’.
https://forbes.ua/ru/inside/dazhe-vo-vremya-voyny-...
Ответ дляRenesmeе 16
Так, я народилась у 23, нічого не розумію.
dovolga• 22 августа 2023
В сучасному світі використовується термін агресія. Агресія може відбуватися і без оголошення війни. Пояснюється термін ’агресія’ в резолюції ООН 3314.
Каллипсо• 22 августа 2023
Ответ дляdovolga
То есть у нас агрессия, просто прекрасно
Ответ дляКаллипсо
Після 22 тільки боти региструються, як тут вважають)
Каллипсо• 22 августа 2023
Ответ дляLife is Beautiful
Неправда, не все боты, кто-то только узнал о форуме, кто-то забыл пароль в старый аккаунт. Но вот как тыкают везде сразу регистрацией, это меня удивляет
dovolga• 22 августа 2023
Ответ дляJimson

Україна не може в односторонньому порядку припинити транзіт газу і нафти через свою територію, бо в неї є зобов´язання перед іншими країнами Європи
Ответ дляdovolga
Друга Світова теж агресія, а не війна?Оголошення війни з боку Німеччини не було тоді! Чому тоді моя мати ’дитина війни’?
dovolga• 22 августа 2023
Ответ дляКаллипсо
А що не так? На нас здійснила агресивний напад країна-агресор, ми - країна-жертва
Renesmeе 16• 22 августа 2023
Ответ дляКаллипсо
Удалено администрацией...
Каллипсо• 22 августа 2023
Ответ дляdovolga
Я люблю называть вещи своими именами - это война
СИРЕЛИ• 22 августа 2023
Ответ дляLife is Beautiful
коли, коли ви народились ?