Тішуся неперетішуся• 22 августа 2023
Рушники як тряпки в мене.. стидно навіть гостям давати
Якийсь різнобій… і вигляд в них застіраний такий
Я не знаю чому так
Можливо якісь така… я в закарпатті їх накупила за дешево
Я не знаю чому так
Я не чарівниця вам• 22 августа 2023
Купите одинаковые. Используйте их только для гостей. А на каждый день и такие сойдут для себя.
Свекруховна• 22 августа 2023
Так они и так недорого стоят. В авроре их полно разных. Мне нравятся из юска в клеточку и полосочку, упаковками беру, бывают даже акции на них
Сижуревувшоке• 22 августа 2023
Дитинство моє припало на 90 ті роки, нас в сім´ї 3 дітей було, всього не вистачало, ні рушників, ні шкарпеток, і я якось цим завжди переймалися, що вдома не було навіть нормального нового рушника, потім ми стали жити краще, але я до цих пір завжди маю запас красивих рушників, маленьких, великих, так само і з шкарпетками, мені треба щоб шкарпеток було багато різних.
Купувала я рушники в English home, там вони такі красиві, і якість не погана.
ДеньгиНеСдаю• 22 августа 2023
Ответ дляЯ не чарівниця вам
Все лучшее для гостей. У вас наверное и посуда в серванте на праздники?
Бабулька• 22 августа 2023
Ответ дляЯ не чарівниця вам
Ужасный совет
ДеньгиНеСдаю• 22 августа 2023
Раз такая тема.
У меня вопрос по махроввым полтенцам.
У вас тоде через время дирка лт стирки получается ?
Мне кадется сначала цеплается ника а потом постепенно дырка.
У меня вопрос по махроввым полтенцам.
Куратор дебошей• 22 августа 2023
Ну вот полотенца и постель всегда должны быть хорошие. И для себя,не только для гостей. Застиранные надо выбрасывать и не жадничать покупать новые,они ж не дорогие.
бифидобактерияЖоржик• 22 августа 2023
Ответ дляСижуревувшоке
Аналогічно, в мене тепер завжди запас нового текстилю (рушників банних і кухонних, постільної білизни, шкарпеток). Тобто важливо, щоб крім тих, які зараз використовую, була стопочка зовсім нових (умовно з бірками).
Тобто я ризикую бути тією бабулькою, після якої в спадок залишається поличка нового і нікому не потрібного текстилю.
Люблю море• 22 августа 2023
Ответ дляМост_Устал
а у меня пододеяльники такие застиранные уже...
а новый 800 грн
Как это? У вас не комплекты?
Повітруля• 22 августа 2023
Ответ дляДеньгиНеСдаю
а знаєте, оце моя мрія мати гарну шафу зі скляними полками, щоб там стояв гарний посуд, дуже люблю гарні бокали, тарілки, а поставити ніде. А ось був би в мене сервант, ох я б відірвалась би )) і для гостей би і для себе. А що поганого мати особливий гарний посуд на свята , це ж і настрій змінює
бифидобактерияЖоржик• 22 августа 2023
А загалом спробуйте випрати в перкарбонаті натрію (кисневому відбілювачі). Якщо це саме запрані рушники, то колір оновиться.
Сижуревувшоке• 22 августа 2023
Ответ длябифидобактерияЖоржик
Нічого, от після смерті моєї бабусі теж залишився такий спадок, і нічого ви знаєте, нові рушники з бірками, хороші, не пропадуть.
ДеньгиНеСдаю• 22 августа 2023
Ответ дляПовітруля
Вам наверное 25 ?
Ничего плохого в нарядной посуде нет ,если вы ее не достаете раз в год ,когда глсьи приходят в сами едите с покоцаной затертой и тд посуде.
Повітруля• 22 августа 2023
Ответ дляДеньгиНеСдаю
Вам наверное 25 ?
мені 36 , а не те маю на увазі, якщо святковими тарілками користуватись кожен день, то на свято вони вже не будуть вносити додаткову атмосферу свята. В мене гарні тарілки на кожен день, виделки і весь посуд, а для свята такі прям гарнющі, те саме й серветки, рушники та бокали, вони особливі для свят. Я дуже люблю сервірувати стол та гарний посуд, тому так , я хочу мати сервант з гарним посудом, особливо гарним. Чому якщо мати гарний посуд для свят , самому потрібно їсти з битої посуди, не бачу логіки в тому
бифидобактерияЖоржик• 22 августа 2023
Ответ дляКуратор дебошей
Я для себе ніяк не можу знайти золоту середину - в якій ступені зношеності викидати одяг, постіль, текстиль.
От де межа між збереженням екології і раціональним споживанням і бездумним споживанням. Можу купляти забагато і викидати/віддавати практично новий одяг, який не підійшов. При цьому до дір зношувати деякий улюблений домашній одяг і текстиль (постіль, рушники).
AmazingLady• 22 августа 2023
Ответ дляЛюблю море
Как это? У вас не комплекты?
А должны быть комплекты вот прям обязательно?
Сусідка зверху• 22 августа 2023
Ответ дляСвекруховна
Це банні чи кухонні упаковками?
Бабулька• 22 августа 2023
Ответ дляЯ не чарівниця вам
Дайте лучше совет
Заменить полотенца на однотонные и менять о мере необходимости
Я не чарівниця вам• 22 августа 2023
Ответ дляБабулька
И чем ваш совет отличается ?
Не к кому до ..ться!
Сусідка зверху• 22 августа 2023
Ответ дляСижуревувшоке
Ми теж в 90-ті скрутно жили, але пригадую, що у мами завжди стопочки білих вафельних накрохмалених рушників в шухляді лежали. Вона їх виварювала і вони були білосніжні і служили роками. У мене тепер пунктик на рушниках, скатертинах, але я беру кольорові і всеодно десь плямка, яку нічим не відпереш. Вже різні порошки, програми пробую, але врешті викидаю.
Я не чарівниця вам• 22 августа 2023
Ответ дляДеньгиНеСдаю
Есть и праздничная посуда. Которая достается лишь на праздники. Во всем мире так.
Но ежедневная посуда у меня тоже отличного качества, не потёртая.
У вас по другому?
Светка-пипетка• 22 августа 2023
Ответ дляAmazingLady
Конечно.
ДеньгиНеСдаю• 22 августа 2023
Ответ дляЯ не чарівниця вам
У вас по другому?
Вы разве плохо понимаете написанное ??? Вы не видите на какой пост было мое сообщение. Ну попробуйте подумать