Тундиринда• 22 августа 2023

Знову про бюджет: 50/50 - дивина чи сучасна реальність?

Доброго дня, порадниці.
Зустрічаємось з чоловіком. Зараз я не працюю але загалом моя спеціальність більш оплачувана ніж його. Крім того він працює без напрягу: багато часу приділяє сину, мені, займається спортом. Я зараз живу на заощадження та шукаю роботу. До цього працювала все життя. Два місяці літа просто кайфую. З осені планую знов працювати.
Він оплачує розваги, возить нас куди потрібно, часто купує продукти, ввечері миє посуд, може підмести якщо брудно, допомогти з поточним ремонтом. Я також купую продукти, готую смачно, завжди його чекаю та його сина, іноді щось для сина купую щоб порадувати.
Вирішили ми вдвох поїхати відпочити. В нього були квитки вже давно куплені, я собі сама купила. Про готель не обговорювали, але він мені вислав варіант, спитав чи подобається. Я сказала ок. Ну і все. Нещодавно в розмові сплило що він очікує від мене 50% за бронь готелю. Я була дуже здивована тому що відверто це озвучено не було. Тільки після мого питання. А мене так відвернуло прямо. Я сказала що для мене це незвично і неприємно коли так виставляють рахунок ще й заднім числом. Він сказав що згоден як мені зручніше і наступний раз я заплачу. Тобто за замовчуванням або 50/50 або по черзі платити. В принципі те ж саме.
Після цієї розмови дуже неприємний осад і розумію що я чекала що він буде платити а я буду вся така гарна. А чому власне так?
От я сиджу і думаю. У мене двоє дітей, у нього син, чому він повинен за всіх платити. Тим паче що у мене достатньо грошей.
Наче теж несправедливо повіситись всім на шию до чоловіка і відкладати свої доходи. Тоді може схема 50/50 не така вже й погана? Можливо в нас затарілі стереотипи що чоловік має платити а ми такі всі принцеси?
Які думки якщо брать до уваги стосунки де доході співвимірні? Яка різниця чи пара в шлюбі, чи просто живе разом, чи зустрічається? Якщо хто може - поділіться будь ласка доствідом.
Шалена невинність• 22 августа 2023
Робіть, як заманеться. Скільки людей - стільки і сучасних реальностей.

Зоя Жорівна• 22 августа 2023
Кому как комфортно. Мне так не комфортно было бы. Так что, мне такой вариант категорически не подходит. С таким мужчиной быть не смогла бы
Может он иностранец?
KROX@• 22 августа 2023
В нас з чоловіком гульки, відпочинок 50/50 або щось він оплатить щось я, бо заробляємо однаково але на ньому продукти, комуналка, собака яка тягне норм. Вважаю це нормальним бо вийшла заміж не за мільйонера
Бокс-орун• 22 августа 2023
Тобто спочатку Ви розраховували, що він заплатить і за ваших дітей? Чи ви вдвох їдите?
Марс атакует• 22 августа 2023
Я бы не встречалась, а Вы смотрите сами. Мне не нужен мужчина, которому нужно показывать что у меня есть деньги на кофе. Кофе я могу выпить с подругой.
Свекруня• 22 августа 2023
Нормально те,що норма для Вас
Для мене було б не норма, навіть якщо б мої діти їхали з нами
Вирішувати Вам для себе особисто треба чи влаштовуює вас таке.
Марипосса285747• 22 августа 2023
Так вы и не принцесса... Сравнили, когда молодые начинают все с нуля и себя. Мой дедушка двадцать лет назад жил с бабкой пополам и норм
Шеллар• 22 августа 2023
На мою думку, що при наявності у кожного з пари власних дітей, витрати мають ділитися навпіл, а решту кожен витрачає на свій розсуд.
Це в парку морозиво можна купити на всіх, а ось кошти на освіту, житло, десятого репетитора та соте платячко потрібно витрачати тільки на своє чадо.
Водійка хімарса• 22 августа 2023
Для меня неприемлемо, у меня муж изначально за все платил, иначе я бы замуж за него не вышла

Марс атакует• 22 августа 2023
Ответ дляМарипосса285747
Возраст не имеет значения.
На этапе встречаний любой нормальный мужчина всегда оплачивает все эти нюансы, типа отеля итд.
А ты плати, а я буду тебя ахать - это не по мужски как минимум.
Но автору так хочется секса, что она уже ищет оправдания этому мужчине.
Марс атакует• 22 августа 2023
Ответ дляВодійка хімарса
И я не представляю, чтобы я на этапе встречаний платила за отель
Зоя Жорівна• 22 августа 2023
И еще мне интересно, если вы не сможете заплатить за отдых (все-таки 3 человека на вашу з/п) и вы вроде как семья, живете вместе, то он едет со своим ребенком, а вы дома со своими детьми остаетесь или он вам в долг денег даст, а вы ему потом вернете?
Бутербродница• 22 августа 2023
Вы с детьми едите на отдых? Живете вместе Вы , он и ваши лети , а сын его приходит в гости?
Кусачая Я• 22 августа 2023
Если вы в отношенях, то платить за отель полностью должен мужчина . Если он хочет во всём попопала, то я бы попрощалась и поехала отдыхать без него. С детьми например.
НуКаНаКа• 22 августа 2023
А ви автор в ньому розчарувалися чи більше за себе образливо стало, що не по достоїнству вас оцінили?
автор Тундиринда • 22 августа 2023
Ответ дляБокс-орун
Їдемо вдвох. Так, я розраховувала що він заплатить. Власне не знаю чого. Але мабуть так виховали. І неприємоно здивувалась що в нього інший підхід.
Марипосса285747• 22 августа 2023
Ответ дляМарс атакует
Возраст не имеет значения.
Другие планы у человека, а не тётку себе на шею посадить
З вишневого садка• 22 августа 2023
Ответ дляТундиринда
Скільки Вам обом років?
НуКаНаКа• 22 августа 2023
Ответ дляЗоя Жорівна
А как правильно? Он должен оплатить отдых ее детей, даже при условии, чтотне может себе этого позволить?

Бокс-орун• 22 августа 2023
Ответ дляТундиринда
Якщо вдвох, то жлоб Ваш мч.
Дело было давно• 22 августа 2023
Автор,в каждой избушке свои погремушки.Знаю пару,вместе больше 10 лет.Он живет в ее доме,не расписаны(и скорее всего не будут уже).Ремонт,квартплата за ее деньги.Отдых и продукты пополам.Я думаю,что он ее имеет во всех смыслах и никто в обратном меня не переубедит.
Это уже далеко не 50/50...
автор Тундиринда • 22 августа 2023
Ответ дляМарс атакует
Возраст не имеет значения.
Так, знаєте, хочеться сексу, що ж там. Ще й гарного. Що гріха таїти. Цей чоловік дуже старається. Та для цього нам готель не потрібен. Є місце і в мене і в нього.
НуКаНаКа• 22 августа 2023
А яка вартість відпочинку?
ДА да да• 22 августа 2023
Ответ дляМарипосса285747
Оплатить отдых это не посадить на шею.

Это нормально, когда мужчина хочет отвезти свою женщину отдохнуть. А не списать с нее 50%

Если б с детьми ехали, тогда другое дело
автор Тундиринда • 22 августа 2023
Ответ дляЗоя Жорівна
А ось я не знаю якщо чесно. А якщо він не зможе оплатити? Тому я і питаю колективного мозку...
Тумба-юмба• 22 августа 2023
Це треба вирішувати вдвох на початку спільного життя. А не ’виставляти рахунок заднім числом’. Чи він вас утримує, чи навпіл, чи всі гроші в одну скриньку.
І тут я нюанси. З одного боку, умовно, ви до речі казали що можете заробляти більше нього, якщо в одну скриньку то вам це не вигідно.
Якщо він утримує, то не вигідно йому:), бо впс багато.
Тому навпіл здається непоганим варіантом коли жінка заробляє більше.
Пи.си. Чесно не мій варіант, в нас завжди його гроші=мої гроші), але коли у чоловіка були проблеми, це були і мої проблеми у т.ч фінансові, якось так
автор Тундиринда • 22 августа 2023
Ответ дляБутербродница
Я з дітьми живу окремо. Він в нас іноді залишається. Іноді з сином приходять. Іноді ми до них ходимо в гості. Але у кожного своє житло. А яка різниця?
наКоблучках• 22 августа 2023
Автор, коротше!
Просто берете і кажете йому: я в курсі цих нових тенденцій 50/50, але мене не влаштовує. Я шукаю чоловіка який буде платити за мене. Все.
Якщо його влаштоваю - будете далі спілкуватися, ну ні - то й ні. Шукайте ще.
Зоя Жорівна• 22 августа 2023
Ответ дляНуКаНаКа
Если не может позволить - не едет никто значит
автор Тундиринда • 22 августа 2023
Ответ дляНуКаНаКа
)))) Гарне питання. Він мене цінує і любить. Принаймні я так відчуваю. Я не розчарувалась в ньому. Спочатку було неприємно і коли я готувалась до розмови з ним то я навіть не змогла аргументувати чому і що мені неприємно. Тоді я і задумалась. А як аргументувати таке? Ти за все плати а я буду свої доходи відкладати?