reb-bekka• 23 августа 2023

Взрывы в Москва-Сити.Москву каждый день атакуют беспилотники.

Момент взрыва беспилотника в Москва-Сити. Видна яркая вспышка.
t.me/bazabazon
Аеропорти Москви призупинили роботу – росЗМІ Безпілотник знову влучив у "Москву-Сіті" в столиці РФ
"УКРАЇНСЬКА ПРАВДА" — СЕРЕДА, 23 СЕРПНЯ 2023, 04:05https://www.pravda.com.ua/news/2023/08/23/7416685/
vikinguryonok• 23 августа 2023
Це прекрасно!

mavka.cy• 23 августа 2023
Кожного разу, коли ми по ним щось запускаємо, потрібно з цими безпілотниками включати сирену на максимальну потужність, щоб всі в тій москві оглохли ’русские, свалите с територии Украины’. І так кожного разу!!!! бо їм же не доходить, що і чого відбувається. в них же причинно-наслідкові події попутані
mari_klim• 23 августа 2023
Ответ длякосмея
Було б смішно, як би не було так сумно.
Ви правда вірите в те, що пишете?
А Ви, правда вірите завжди тому що пишуть?