Дама_с_коготками• 23 августа 2023
Можна дізнатись де саме воює по прізвищу і віку?
Ситуація без подробиць. Вкрав гроші 100 тис грн і не можу дозвонитись, не бере трубку ясна річ. Знаю спочатку ганяв машини із за кордону на фронті, потім десь лишили воювати.
Чи можу я дізнатись теоретично інформацію де воно воює, в якій частині, кому підпорядковується?
Щоб зв´язатись з начальством і розказати опозорити який непорядний вояка у підпорядкуванні.
Із інформації тільки прізвище, ім´я і рік народження є. І телефон
Угги_в_горошек• 23 августа 2023
Навряд чи
Двоє друзів мого чоловіка на передовій,їм категорично заборонено говорити де вони служать
Ми знаємо тільки область
МЕСТО_Встречи• 23 августа 2023
Конечно, нет. Такая инфа не разглашается. Иногда жены и матери не знают, где воюют.
Дама_с_коготками
• 23 августа 2023
Ответ дляРання пташка
В поліцію зверніться. Вони знайдуть.
Не знаю як мені довести, що вян в мене їх взяв. Ніякої розписки нічого не маю.
Я вже змирилась, що гроші я не побачу. Мені просто хочеться сильно насолить цій паскуді
Мурзилка• 23 августа 2023
Ответ дляДама_с_коготками
Напишіть скаргу і міністерство оборони, нехай його перевірять.
Н@Диете• 23 августа 2023
Ответ дляРання пташка
Він дійсно вкрав? Чи брав в борг і не повернув?
Тот же вопрос.
Добро с Кулаками• 23 августа 2023
За деньги можно в Украине можно все. Найдите знакомых, кто в теме. Если оно вам так принципиально
Дама_с_коготками
• 23 августа 2023
Ответ дляРання пташка
Я вважаю, що це вкрав.
Да, взяв і змився. Вже рік як мав повернути
Дама_с_коготками
• 23 августа 2023
Ответ дляДобро с Кулаками
От саме принципово.
Тому і тут питаю чи це взагалі реально і сенс шукати тих знайомих
Дама_с_коготками
• 23 августа 2023
Ответ дляДелайКак_Я
У вас хоть расписка есть о долге?
Ні
Добро с Кулаками• 23 августа 2023
Ответ дляДама_с_коготками
От саме принципово.
Реально все. Это вопрос цены просто, которую вы готовы заплатить
Рання пташка• 23 августа 2023
Ответ дляДама_с_коготками
Я вважаю, що це вкрав.
Це був Ваш хлопець? Навряд чи Ви б чужій людині займали такі великі гроші без розписок. Може до рідних його звернутись з розголосом.
І взагалі, Ви пишите, що воює, Ви впевнені що з ним все добре? Чи Ви з ним спілкувались до останнього часу?
ДелайКак_Я• 23 августа 2023
Ответ дляДама_с_коготками
Ні
Тогда почему вам должны верить?
Даже ’частные детективы’ за такое не возьмутся
Наговариваете на честного воина.
Дама_с_коготками
• 23 августа 2023
І чи можу я стукануть, що він лишив без догляду на рік свого 17 річного сина. Він сам живе
Дама_с_коготками
• 23 августа 2023
Ответ дляДелайКак_Я
Тогда почему вам должны верить?
Наговариваете на честного воина.
Та вже б зерно сумніву в людині посіяла
ДелайКак_Я• 23 августа 2023
Ответ дляДама_с_коготками
Можете пойти в Фб и твитер. Там мошенников не любят. Если грамотно напише пост, то хорошо разлетится. Но там тоже будут просить доказательства, которых у вас нет
неДоПриличий• 23 августа 2023
Ответ дляДама_с_коготками
а можна насолити чилтніш, ніж відправити на передову?
Правильно_Валерчик• 23 августа 2023
Ответ дляДелайКак_Я
Его случайно не Влад Сорд зовут?
Вряд ли.
Влад Сорд по другой технологии, он вступал в интимные отношения, а тот кто должен автору 100 тис грн. не из интимных мачо похоже))
Правильно_Валерчик• 23 августа 2023
Ответ дляДама_с_коготками
Та вже б зерно сумніву в людині посіяла
А знакомые или друзья у него есть? Если да, то можно поинтересоваться у них, может он с ними поддерживает какую то связь. Хотя, я бы на Вашем месте забила бы, если он на передовой, то там перестанет быть крысой, потому что таких ЗСУ быстро вычисляют и на место ставят.
Поддакиваю иногДА• 23 августа 2023
Ответ дляДама_с_коготками
Якщо у Вас немає доказів, то як знати, що це саме так і було? Чому Вам мають вірити на слово? А раптом Ви хочете насолити з інших причин, придумавши казочку про вкрадені гроші?
Я не стверджую, що Ви дійсно це придумали, - але без доказів саме Ви виглядатимете не дуже гарно.
ДелайКак_Я• 23 августа 2023
Ответ дляПравильно_Валерчик
Вряд ли.
Проблема уже вышла далеко за рамки постели.
Он собрал 3 млн грн на минометы и изчез. Также его обвиняют в подделке документов, мошенничестве с машинами и тд.
Правильно_Валерчик• 23 августа 2023
Ответ дляДелайКак_Я
Ого😳