Кубик Рубика• 23 августа 2023
Готівка у Польщі на вокзалах: як краще?
Дівчата, якщо я їду з України і мені потрібно буде зробити пересадку у Хелмі та добратися до аеропорту в Варшаві. На вокзалах не виникне проблеми через відсутність злотих? Чи краще в Україні пошукати і обміняти наперед? Якщо так, то яка сума приблизно треба в злотих готівкою?
Жодного разу не була за кордоном, купа нервів на збори, щоб не виникло проблем у дорозі
Мати тріля• 23 августа 2023
Купите в украине злотые, я так делала, не слушайте про карты, и не факт, что будет , где поменять, и не факт, что сможете картой оплатить
Этожзвяздаяегообожаю• 23 августа 2023
100 зл купите в Украине , а так картой везде можно рассчитаться,
Этожзвяздаяегообожаю• 23 августа 2023
Проблемы не будет, или возьмите доллары наличкой если что сдадите
Малявка ще та• 23 августа 2023
Готівка треба обовязково, можна в Польші зняти в банкоматі або кувпити в Україні.
Твоя подружайка• 23 августа 2023
Вообще везде можно платить картой, но вот после пешего перехода до Пшемышля автобус брал только за наличные. Так что я б на всякий случай 100 злотых купила, и не во Львове, там курс капец
Та_все_ок_будет• 23 августа 2023
Ответ дляМалявка ще та
Навіщо? Двічі летіла з Кракова, в Перемишлі пересадка була. Жодного злотого не мала. Карти і в туалетах, і кругом
220В• 23 августа 2023
Ответ дляТа_все_ок_будет
Також недавно були транзитом в Польщі. Про всяк випадок поміняли 100 злотих. Але точно можна було обійтися карткою.
Туалети, кава, ’Жабка’, автобус місцевий. Всюди була картка.
ПодругаМужа• 23 августа 2023
Дійсно практично всюди карткою можна розрахуватись. Але, вибачте за деталі, нам потрібно було сходити до туалету на вокзалі і термінал у них не працював. Тому шукали банкомат, зняли без проблем з гривневої картки злоті і розрахувались.