Кракадэ• 23 августа 2023
Які смачні салати консервуєте з синіх(баклажанів)?
Кракадэ
• 23 августа 2023
Ответ дляЧаюри
Десяточку я люблю з дитинства, спершу їла у бабусі, потім у мами, тепер сама закриваю)
вже зробила...хочеться ще щось новеньке і смачне)
Ответ дляNadin-pr.
діліться рецептом)
10 баклажанів, 10 перців, 10 помідорів, 10 цибулин, 10 часничин. 1 ст. ложка солі, 100 гр цукру, 50 гр оцту, склянка олії. Порізати великими шматками овочі, змішати все окрім оцту і тушити півгодинки, додати оцет і часник подрібнений і ще 10 хвилин готувати, розкласти по стерилізованим банкам, закатати і закутати. Шматки отакі приблизно як на фото
Ответ дляЧаюри
Дякую!
Кракадэ
• 23 августа 2023
Ответ дляАль де Барановна
Я тільки ’тещін язик ’ люблю з баклажан на зиму закривати.
рецептик можна?
Кракадэ
• 23 августа 2023
Ответ дляСкользкая
Моей семье, этот нравится, консервирую не один год.
без стерилізації?
Скользкая• 23 августа 2023
Ответ дляКракадэ
без стерилізації?
Без, закатую в стерилізовані банки, є ще схожий рецепт з квасолею, але без баклажанів, теж самчний, консервую не один рік за цими рецептами
Кракадэ
• 23 августа 2023
Ответ дляСкользкая
Давайте)