Покорительная• 23 августа 2023
Дівчата, покажіть свій манікюр будь ласка.
Кумедна• 23 августа 2023
Нюдовий нюд як завжди. Буває більш рожевіший і більш коричневий. Довжину в цей раз залишила, йду на свято, підбори зачіска, то хай буде
Молчавочка• 23 августа 2023
Немає манікюру. Я в ЕС. Тут це дорого і якість погана. Наша дівчина одна і ріже пальці в кров((
Тётушка Лошадь• 23 августа 2023
Ответ дляПоЗиТиВнАя
І в мене нюд. Чергую з сірувато-бежевим.
Робите хатні справи без рукавичок? Така шкіра суха
тянитолкайка• 23 августа 2023
Тільки зробила 2 раз, років 5 не робила гель-лак.
Витримав аж тиждень, тепер мені пероробили з другою базою, подивимося. Пагано тримається.
Свої нігті дуже ламкі і крихкі(((
ПоЗиТиВнАя• 23 августа 2023
Ответ дляТётушка Лошадь
Така завжди була і у мами така. І це руки з кремом. А рукавички не люблю, не зручно, навіть самі маленькі зповзають і дратують.
Тётушка Лошадь• 23 августа 2023
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Спробуйте парафінотерапію курсом
Полонянка SexShop-а!• 23 августа 2023
Ответ дляХвостПистолетом
Є тільки педикюр
Уже не первый раз вы это фото выкладываете.
Скажите, а что у вас с пальцами (от большого пальца все остальные в другою сторону как-то)?
ХвостПистолетом• 23 августа 2023
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
І що? А що у вас з вихованням і середньою освітою?
Злива інформації• 23 августа 2023
Ответ дляparele
Обычный лак, маникюр делаю сама.
Осень аккуратно, вы молодец. Поделитесь плиз маркой лака, спасибо
Злива інформації• 23 августа 2023
Ответ дляparele
Rimmel. Мне нравится, как он держится на ногтях.
Спасибо)
У меня тоже он есть, 60 сек серия? А нюд или розовый есть этой фирмы любимый оттенок?
забиякина• 24 августа 2023
Я трошки в іншій віковій категорії, ніж молоденькі власниці ручок в темі, але є фото, то чого не показати, молочна база з рожевою поталлю
Полонянка SexShop-а!• 24 августа 2023
Ответ дляХвостПистолетом
Да мне просто интересно) Думала, может вы ждёте, чтоб кто-то спросил? Т.к. за лето ваше фото в который раз.
Меня моё образование устраивает, спасибо.