Отчебучкина• вчера в 19:13

Була сьогодні на ринку Троєщина. Вперше за довгий час. Питайте)

Майже рік по магазинам шукала сумку, сьогодні вирішила прокататися на ринок. Востаннє навіть і не пам´ятаю коли була. Сумку купила, шкіряну.
Prervana• вчера в 19:37
Ответ дляВикасикрет
А как этот сумочный майдан найти?
Там к нему пробраться можно с боковой парковки очень удобно
https://maps.app.goo.gl/fyCEdugGPFpYaUXc6

Вот тут оно, где метка
Лика-прилипка• вчера в 19:38
Ответ дляэнциклопУдия
шкіряна сумка на Троєщині? не вірю.
Даремно! Там повно всього!
энциклопУдия• вчера в 19:38
Ответ дляLove_Love_Love_
Удалено администрацией...
не більше за вас.
Лика-прилипка• вчера в 19:38
Ответ дляэнциклопУдия
так покажіть. там шкіряних сумок немає. взуття є.
Э сумки! Я мамі купляла.
Prervana• вчера в 19:38
Ответ дляэнциклопУдия
але там так безбожно дурять на вазі.
Та я ж не девочка, я со своим кантором
энциклопУдия• вчера в 19:39
Ответ дляЛика-прилипка
Даремно! Там повно всього!
ага. особливо на тому майданчику у китайців. все шкіряне.
Prervana• вчера в 19:39
Ответ дляЛика-прилипка
Там и обвешивают знатно. Как то помидоры покупала, то меня хорошо нагрели. Пришлось вернуться поругаться.
Там контрольные весы прям под носом. И все четко, я проверяла этим летом, полный багажник покупок был
Гадаю_По_шнуркам• вчера в 19:40
Покажите сумку.
Диви яка я пава!• вчера в 19:40
Ответ дляОтчебучкина
Дуже хороша шкіра, краще чим я вчора дивитись по магазинах
Автор, я люблю троещенский базар. Бываю там регулярно. Джинсы на флисе купить мало где можно, а там даже выбор есть).
энциклопУдия• вчера в 19:40
Ответ дляЛика-прилипка
Э сумки! Я мамі купляла.
ну мамі може і є. нормальних шкіряних сумок я не знайшла там.
Лика-прилипка• вчера в 19:41
Ответ дляPrervana
Та я ж не девочка, я со своим кантором
Я ящиками брала.Там кантера не хватит
Prervana• вчера в 19:42
Ответ дляЛика-прилипка
Я ящиками брала.Там кантера не хватит
Ну так на весы. Там для ящиков отдельные, для мелочи розничной отдельные. Прям на проходе-проезде, возле админздания
Лика-прилипка• вчера в 19:42
Ответ дляPrervana
Не видела, правда. Я там часто бывала до войны.
Ms. Iphone• вчера в 19:48
Ответ дляэнциклопУдия
шкіряна сумка не може бути в цю ціну. хіба що вона трохи більша за гаманець.
да што вы гаварите !
Love_Love_Love_• вчера в 19:48
Ответ дляэнциклопУдия
От 35$ шкіряна ще й бренд який не який
энциклопУдия• вчера в 19:50
Ответ дляLove_Love_Love_
От 35$ шкіряна ще й бренд який не який
і ви її купили на троєщинському ринку?
Love_Love_Love_• вчера в 19:50
Ответ дляэнциклопУдия
і ви її купили на троєщинському ринку?
Яка різниця де я її купила, ви пишете що не буває шкіряних сумок за такі гроші
Kess E• вчера в 19:51
Чим туди їхали? Теж сто років туди на ринок не зарулювала. Там досі є оптова з білизною/ шкарпетками? А то мені запас тре поміняти. І спідницю хочу нову на літо.
Копирайторша• вчера в 19:52
Ответ дляМастер Класс
На картонці стояли?
Що б Сумку поміряти?
энциклопУдия• вчера в 19:52
Ответ дляLove_Love_Love_
принципова різниця. автор поїхала на базар, а не шукала сумку на розпродажі 60% чи скільки там.
Love_Love_Love_• вчера в 19:53
Ответ дляэнциклопУдия
Так, а чому там не може бути шкіряної сумки?
автор Отчебучкина • вчера в 19:54
Ответ дляВикасикрет
Покажіть, будь ласка.
Ось
автор Отчебучкина • вчера в 19:55
Ответ дляэнциклопУдия
Я ж писала,що не в них
энциклопУдия• вчера в 19:56
Ответ дляLove_Love_Love_
звідки я знаю. взуття там є і доволі непоганий вибір. а шкіряних сумок там не було. у китайців не шкіра. на рядах багато одягу. за сумкою я їздила на Даринок. купила там за 2500, але якість виявилась г...о
автор Отчебучкина • вчера в 19:56
Ответ дляKess E
Є і білизна і шкарпетки. І дешево
энциклопУдия• вчера в 19:58
Ответ дляОтчебучкина
Я ж писала,що не в них
а де, на рядах? в магазинчиках?
я не знайшла нічого шкіряного. якщо напишете де, поїду подивлюсь собі щось.
автор Отчебучкина • вчера в 19:58
Ответ дляэнциклопУдия
а де, на рядах? в магазинчиках?
На сумочному майдані є тільки один контейнер зі шкіряними.
Блакитне небо• вчера в 19:58
Ответ дляPrervana
Ну с продуктами тоже прекрасно, картоха по 15, которая в магазинах по 29 (два мешочка в багажник хвать). Лук зеленый по 25 за 100 грамм, в Сильпо или Новусе по 65. Перец болгарский огромный по 120 (в суперах меньше 210 нет) и так далее. Мандарины по 60 сладкие, масло подсолнечное по 70 грн за ЛИТР, а не за 830 мл
Извирите и сколько Вы будете те 2 мешка картохи есть, или зеленый лук в кг будет храниться в холодильнике? Ну такая себе экономия, разве что у Вас боольшая семья.
Valentina shop2020• вчера в 20:02
Ответ дляОтчебучкина
Я не загрузила, щоб не обі...и
Правильно и сделали ,тут курки сразу все обгадят
энциклопУдия• вчера в 19:59
Ответ дляОтчебучкина
я тоді там була і питала чи є в них щось шкіряне. продавці відповіли, що немає, бо за таку ціну ніхто не купить.