Вообще не факт• 23 августа 2023
Можно ли выглядеть моложе если уже исполнилось 40 лет?
Чтобы можно было сказать, что женщине лет 30, не больше
Помидорина• 23 августа 2023
Ответ дляВообще не факт
Старше намного. На 40 выглядит.
На 47 издалека. . Судя по шее и видимых вмешательствах на 52.
Бюст Березуцкого• 23 августа 2023
Ви раніше за собою доглядали? спортом займалися, харчування адекватне було, збалансоване? Чи до того ніхто цим не займався, а тепер швиденько треба привести за місяць себе до ладу? Так не буває. Яка б генетика не була, а якщо до 40 ледацькувати, а потім захотіти мати вау-ефект, то це так не працює.
Директриссимо• 23 августа 2023
В глазах возраст читается.
Но всё равно не стоит делать бабские стрижки и носить теткинскую одежду)
Лиса Патрикевна• 23 августа 2023
Рідко, але буває. А так, щоб виглядати красиво і молодше, то ще рідше
Сизоока бестія• 23 августа 2023
Не знаю. Бачила жінок в 40, 50, які просто дуже гарно виглядають. Дала я би їм 30? Мабуть, що ні. Але я бачила тридцятирічних, що виглядають на 40.