Яичница с беконом• 23 августа 2023
Генеральне прибирання дитячої кімнати
Дівчата, підкажіть по прибиранню квартири, будь ласка. Близька родичка вже пару місяців як прибирає квартири. І ось на завтра замовляють генеральне прибирання на весь день квартири. Скинули декілька фоток, щоб оцінити обсяги роботи. І тут таке питання, як дитяча кімната. Там все в іграшках як попало, набори Лего чи подібне все скопом з іншими наборами, куча дрібних іграшок по типу машинок, монеток, взагалі невідомо що. Якщо це все сортувати, то на це день піде. Родичка має невеликий досвід, тому не розуміє, в якому вигляді все це прибрати, чи дійсно сидіти сортувати, чи все в коробку якусь загальну. Як ви то робите, хто прибираннями займається? Бо хазяєва, здається, самі чи не вперше замовили, то так все абстрактно поговорили. Дякую за підказку
Нетутешня• 23 августа 2023
Сортування і прибирання то різні речі. Хай запитає куди це все діти скопом
ВыФсеВрете• 23 августа 2023
Сортировка игрушек разве входит в ген уборку? Тогда можно при ген уборке кухни смешать в миске рис и гречку и пусть сортирует по банкам...
Яичница с беконом
• 23 августа 2023
Ответ дляВыФсеВрете
В тому і справа, що люди скинули фото кімнат і кажуть, що потрібне генеральне прибирання. А ось в одній кімнаті таке, що не знаєш, як до того прибирання підступитися.
Головний кошак• 23 августа 2023
Минимально можна разложть по местам, но извините, не Лего. Клининг это немного другое. У меня была помощница, вещи мы раскладывали сами, минимально она, на свое усмотрение,
Я когда сама убираю, то самое сложное разложить вещи по местам, сама уборка потом фигня. Протереть поверхность или каждого динозаврика отнести на место - разные вещи.
Яичница с беконом
• 23 августа 2023
Ответ дляГоловний кошак
От у мене те саме. Тому я і не замовляю собі прибирання))). У мене 80% часу на розкладання йде, прибирання взагалі швидке, бо не засираємо.
Невгамовна шахиня• 23 августа 2023
Ответ дляЯичница с беконом
Ей нужно спросить где контейнера от этого и все вместе туда свалить
Сортировка не входит
Яичница с беконом
• 23 августа 2023
Ответ дляНевгамовна шахиня
Сортировка не входит
Дякую, вже зрозуміли