Знаю що є тема, але там купа сумнівів
L-i-s-a-92af• 23 августа 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Я так щоб ви довго тут не переписувались, можете шампанське відкривати
Шампанське відкриємо,коли хйло подохне.
Але собаці собача смерть,хай горить в пеклі.
Одразу було зрозуміло,що довго він не проживе,але гумор російських спецслужб,які вирішили замочити його саме напередодні Дня незалежності України,зацінила)
Чумачечая Весна• 23 августа 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Пофіг, у вікіпедії є дата смерті, це головне
ну викепедию может писать и редактировать каждый, так себе источник, в любом случае замес начался-акт 2, ждем что будет дальше
L-i-s-a-92af• 23 августа 2023
Ответ дляGeryn
Та йо майо!Та здохне воно вже чи ні?
Як Жириновський буде тиждень здихати?
Coffee is Love• 23 августа 2023
Не вірю я що воно здохло. Зробили пластику, нові документи і насолоджуватиметься життям і надалі.
Mrs.Ochmonek• 23 августа 2023
Там ще на днях два генерала на московії пішли до Кобзона.
Тепер і Прігожин. Мені здається логічним , що прибрали. Він для пйла і так зробив по максимуму, уже не потрібен. Плюс взбрикнув наостанок зі своїм походом на маскву. То навіщо йому жити? Він ще й задорого брав.
Ответ дляmoreseaa
Мне вообще кажется что смерть разыграли.
В мене теж така сама думка.
Це все скоріш за все, для чогось потрібно, можливо рашисти вирішили, подати таку інформацію для того, щоб українці розслабилися, а самі нанесуть, як завжди удари по Україні.
Адже нам не потрібно забувати, що ворога ні в якому разі не потрібно недооцінювати.
А завтра тим паче День Незалежності, і невідомо що ті тварюки вже могли цією інформацією з пригожиним нам приготувати.
Ответ дляУаджит
В мене теж така сама думка.
Так,дивує, що саме на 24 серпня припала його смерть
Vitamina1407• 23 августа 2023
Що це за достовірна інформація та що це за надійне джерело інформації ,якщо там пишуть «можливо загинув»? Вікіпедію пишуть школярі аматори
Добре було б якби правда