Прагматик флегма• 23 августа 2023
Програма для сканування книг, мобільний додаток
Треба оцифрувати /відсканувати підручники, хтось може знає зручний додаток з плеймаркета? Безкоштовну або дешеву...
Прагматик флегма
• 23 августа 2023
Ответ дляНе прохожу мимо
гугл перекладач--камера
Мені просто відсканувати і злити в єдиний pdf файл... може зле пояснила
Кручу хвости• 23 августа 2023
Ответ дляПрагматик флегма
HP smart
Не прохожу мимо• 23 августа 2023
Ответ дляПрагматик флегма
ну там в пдф не вийде, можна копіювати текст і закинути, наприклад в офіс365 і там зберегти як пдф
Прагматик флегма
• 24 августа 2023
Ответ дляКручу хвости
HP smart
Дякую, справді зручна... надіюсь немає обмеження по кількості сторінок