Позаземний розум• 24 августа 2023
я повна дура, що робити
шукала за кордоном житло 3 місяці.
і нарешті випав варіант, де власник не проти українку з дитиною, сам власник дуже адекватний, на завтра домовились про підписання, а мені ну ніяк не лежить душа і вже всередині вирішила відмовитись:
- квартира в дуже красивій зеленій зоні, але поруч живуть одні старики,
- найнижчий поверх і в квартирі взагалі нема руху повітря, хоча кімнати виходять на протилежні сторони будинку. вікна відкриті в квартирі постійно (є ще сітки москітні), але в квартирі ну взагалі при всіх відкритих вікнах руху повітря 0, воно як стоїть там),
- школа просто поруч. не дуже хороша, але ну дуже близько. і мене так мучить, що я не вирішую питання, не полегшую собі життя, а заганяю себе далі в глухий кут.
- в квартирі 3 роки жив кіт. а в мене алергія на котів (не така щоб аж різка, але є). за хвилин 40 в квартирі різкого погіршення стану не було, але це коротко досить.
і орендна плата в моєму бюджеті (не така висока), у що ж це зі мною таке...
Раніше знімала в Україні і було схоже. Але коли знаходила своє - сумніву навіть на грам не було.
Може тут такого не буде.
Я просто в якомусь розпачі.
Зараз є де жити, це село. Як тимчасово, дитина може піти на місяць чи скільки (поки не знайду житло) в 1 клас тут - це та ж група, де вона ходила в 0 клас (тобто той же колектив її друзів).
Але все одно мене всі засудять в такому рішенні пошуку невідомо чого
Може тут такого не буде.
Я просто в якомусь розпачі.
все по ГОСТу!• 24 августа 2023
Ответ дляПозаземний розум
але у Вас нема алергії?
чому тоді люди місяцями не можуть знайходитись в квартирі, яку навіть прибирають, а там жив кіт і вже багато раз все пропилосошено
Бо в людей алергія на щось інше. Наприклад на пилюку вуличну, чи плісняву, Чи на хімію, який вони відмивали підлогу від кішки.
Позаземний розум
• 24 августа 2023
Ответ длявсе по ГОСТу!
Цікаво чи власник погодиться внести в договір можливість розірвання в перший місяць. Як підстраховку для мене якщо виникла б алергія
все по ГОСТу!• 24 августа 2023
Ответ дляПозаземний розум
Навіть тут писали, що алергія на кота була навіть декілька місяців після того як кіт поїхав, хоча все прибирали, мили
Це неправда, вигадка. Нав´язлива ідея.
Позаземний розум
• 24 августа 2023
Ответ длявсе по ГОСТу!
Це неправда, вигадка. Нав´язлива ідея.
Ви впевнені?
Бо є обличчя, в кого на шерсть, в інших на слину чи піт. На різні білки
все по ГОСТу!• 24 августа 2023
Ответ дляПозаземний розум
Кіт жив там 3 роки.
І як писала, руху повітря в квартирі нуль, хоча все відкрито
Взяти свічку та підпалити. Побачите рух повітря. Ви дуже багато вигадуете. Страшилок.
Позаземний розум
• 24 августа 2023
Ответ длявсе по ГОСТу!
Можливо. Але я вже накручена до краю
все по ГОСТу!• 24 августа 2023
Ответ дляПозаземний розум
Ви впевнені?
Ви збираєтесь лицем стіни підпирати? Як ви уявляєте контакт зі слиною та потом тварини, яка там не живе?
Позаземний розум
• 24 августа 2023
Ответ длявсе по ГОСТу!
Люди писали, і не одна людина. Я тільки прочитала.
Не знаю як. Мабуть запах впитався чи ще щось
Завтра не пью• 24 августа 2023
Ответ дляПозаземний розум
А що там не так було?
Циркуляції повітря не було нормальної
Позаземний розум
• 24 августа 2023
Ответ дляЗавтра не пью
Циркуляції повітря не було нормальної
Але вікна були?
В цій квартирі теж погана циркуляція повітря
Завтра не пью• 24 августа 2023
Ответ дляПозаземний розум
Але вікна були?
Були маленькі. Це ж був цоколь
Позаземний розум
• 24 августа 2023
Ответ дляЗавтра не пью
Були маленькі. Це ж був цоколь
Тут теж в кухні маленьке і в одній кімнаті.
В іншій балкон.
Мабуть через те, що напроти будинку зразу інший та дерева - нема де вітру розігнатись
В іншій балкон.
Завтра не пью• 24 августа 2023
Ответ дляПозаземний розум
В іншій балкон.
То скоріш всього не через поверх а через маленькі вікна.
все по ГОСТу!• 24 августа 2023
Ответ дляПозаземний розум
Фізику та біологію вчили? Комаровського про алергію дивились?
Позаземний розум
• 24 августа 2023
Ответ дляЗавтра не пью
Вони не зовсім маленькі
Позаземний розум
• 24 августа 2023
Ответ длявсе по ГОСТу!
Мабуть ні
все по ГОСТу!• 24 августа 2023
Ответ дляПозаземний розум
В іншій балкон.
Вам би фізику повчити, перед тим як арендувати житло. Доросла людина, дитина в школу ходить і таке пише.
Позаземний розум
• 24 августа 2023
Ответ длявсе по ГОСТу!
Вже за 2 години не вивчу))
Маю золоту медаль в школі, але нічого не пам´ятаю. Любила математику)))
Позаземний розум
• 24 августа 2023
Ответ длявсе по ГОСТу!
Та про рух повітря це я так - як додаткова опція. Турбує мене лише той кіт)))
Позаземний розум
• 24 августа 2023
Ответ длявсе по ГОСТу!
Я не пишу, що буквально 10 метрів від вікон смітник. І це 1 поверх. Бо його взагалі не чути, взагалі.
Хоча це теж не всім ми підійшло бачити смітник з вікна.
Бо це для мене не критично. А алергія може не дати там проживати
Завтра не пью• 24 августа 2023
Ответ дляПозаземний розум
Вони не зовсім маленькі
Хіба це маленькі. Це звичайні вікна. У мене зараз такі, все нормально. Ви знаєте що таке цокольний поверх? Нпівпідвал. І вікна там отакі
все по ГОСТу!• 24 августа 2023
Вибачте, але у вас панічні атаки, та клаустрофобія. якщо вікна на різні сторони, то в квартирі дуже гарна природня вентиляція. Шукайте психолога, який допомагає переселенцям безкоштовно. Якщо вам постійно не хватає повітря, то можливо є порушення роботи серця, зв´язані з нервовим стресом.
Бавовнятко• 24 августа 2023
Ответ дляПозаземний розум
Автор, Вы придумываете. Во-первых, кота в той квартире нет. Во-вторых - от аллергии есть таблетки, если она вдруг начнется (в чем я сильно сомневаюсь). У моей дочери подтвержденная аллергия на котов и у нас живут в доме 2 кота. Аллергия проявляется оооочень редко и легко устраняется приемом таблеток.
все по ГОСТу!• 24 августа 2023
Ответ дляПозаземний розум
Волога ганчірка вам на допомогу.
Позаземний розум
• 24 августа 2023
Ответ длявсе по ГОСТу!
Волога ганчірка вам на допомогу.
Стіни теж нею помити?
Позаземний розум
• 24 августа 2023
Ответ длявсе по ГОСТу!
Мені вистачає повітря там де зараз живемо. Просто мабуть там сітки і вітер не гуляє, тому так
Позаземний розум
• 24 августа 2023
Ответ дляБавовнятко
І мабуть якщо все мити, то і взагалі не буде нічого
все по ГОСТу!• 24 августа 2023
Ответ дляПозаземний розум
Стіни теж нею помити?
Ви алергик, у вас алергія на амброзію, а ви досі не знаете, що на стінах теж пилюка збирається? Так, також трохи вологою тряпкою протираете стіни. Стелю за допомогою швабри. Слюна кішки висихає, стає пилюкою. Зволожувач допомагає пилюці осісти на підлогу. Миєте і все.
Позаземний розум
• 24 августа 2023
Ответ длявсе по ГОСТу!
Дякую! Тоді все помию.
А дивани теж просто мокрим витерти?