Жерица ночи• 24 августа 2023

Хто жив в декількох містах, за яким сумуєте найьільше?

Звичайно крім рідного міста.
Я дила на трьох різних континентах в 4 країнах. От дуже зараз сумую за Парижем, хоч саме в Парижі не комфортно жити, навіть , дуже не комфортно, вже рік як поїхала звідти, але ностальгія страшна, от прямо не відпускає це місто.
alisarich• 24 августа 2023
Майами, самый лучший город для меня на всей земле

Сіточка• 24 августа 2023
Порто
автор Жерица ночи • 24 августа 2023
Ответ дляalisarich
Серйозно?
Недавно звідти переїхали. Прикольно, але не самий кращий, мені взагалі Америка не дуже.
Які люди різні
Новорічна пальма• 24 августа 2023
Ну если кроме родного, который для меня на первом месте, то Йокогама.
alisarich• 24 августа 2023
Ответ дляЖерица ночи
Серйозно?
Які люди різні
Да, разные. Мне Париж совсем не зашел. Мужу Майами. Для него лучше Карловых Вар нет ничего. Старший сын обожает Братиславу, и оттуда никуда не хочет ехать, младший Вену, которую я не переношу. Каждый день меня уговаривает туда съездить погулять
Нервогенератор• 24 августа 2023
По Херсону и Киеву скучаю. За границей, если соскучилась по какому-то городу, еду и гуляю.
Галябалована• 24 августа 2023
По Барселоні. Ще можливо в Мілані змогла б жити, візуально дуже сподобалося
Я в дамках• 24 августа 2023
Жила во многих местах Украины. Больше всего скучаю за Киевом. Хоть я тут и не родилась, и не училась. Но лучшие годы и воспоминания остались в Киеве.
Khmelnichanka• 24 августа 2023
Кам’янець - Подільський та Київ. Міста моєї студнтської юності :)

Залетна Я тут• 24 августа 2023
Зараз живу в Броварах, обожнюю це місто, вчилась в Амстердамі, теж дуже круто та затишно, два місяці працювала у Стамбулі, цікаво, барвисто та комфортно, ще, нехай капці полетять, але довелось три місяці провести у Пітері, теж сподобалось, але клімат не підходить, ну і нерезиденти цього міста, специфічні, саме рашкінськоі національності.
Дуже дуже вумна• 24 августа 2023
Нет таких городов за пределами Украины.
Нравится Хайдельберг , например, красивый город, го чтобы прямо скучать - нет.
У меня там мама живёт, могу ехать в любой момент.
Скучаю, ностальгирую и искренне люблю только Украину.
автор Жерица ночи • 24 августа 2023
Ответ дляalisarich
Я теж Братіславу дуже люблю і непереношу Відень
ВільнаНазавжди• 24 августа 2023
Київ, ось чомусь все життя хочу там жити, але виходить так, що доля кидає мене в зовсім інші місця, а Київ так, періодами траплявся в моєму житті. Але, самє зараз я розумію, що ті часи були самими найкращими, але зазвичай ми не цінуємо те, що маємо.
ВільнаНазавжди• 24 августа 2023
Дякую за нік💙💛🇺🇦
Ну шо не так?• 24 августа 2023
Ну поехали🤦‍♀️
А я про Ивано-Франковск хотела написать. Город моего детства.
Нет того дикого ритма, как в Киеве. Зеленый.
Но мне не нравится, что там происходит сейчас :(
Мне , как русскоговорящей, там не комфортно сейчас. Приходилось напрягаться и переходить на украинский. А вот ребенок никак. Поэтому и смотрели косо.
Булку Дай• 24 августа 2023
Я зовсім не сумую за своїм рідним містом, де я народилась и прожила 20 років. Не вмію сумувати за містами і минулим
ГонУрова дівка• 24 августа 2023
Вена и Дрезден
сама себе прекрасная• 24 августа 2023
За рідним містом не сумую, воно ніяке, ніколи не відчувала себе його частиною.
Сумую за Вінницею та Києвом.
За Гданьськом та одним маленьким містечком у Греції.
Викасикрет• 24 августа 2023
Родилась и детство провела в Донецке. Потом жили в Днепре. С мужем уехали в Полтаву, а затем в Одессу. В каждом из городов жила больше 10 лет.
Скучаю только за Одессой. Любовь навсегда.

Послушная• 24 августа 2023
Ответ дляВикасикрет
Так вы сейчас в Одессе?
Послушная• 24 августа 2023
Ответ дляЗалетна Я тут
Почему не остались в Амстердаме или Стамбуле?
Викасикрет• 24 августа 2023
Ответ дляПослушная
Так вы сейчас в Одессе?
Восьмой год в Монте-Карло.
Неначасі• 24 августа 2023
Навчалася в Мюнхені, жила також у Гамбурзі, Штутгарті, Базелі - по жодному місту не сумую, вони мені усі ніякі та схожі між собою, сірі та без душі.
Люблю тільки рідний Київ
LoveYouOrNot• 24 августа 2023
Сумую за США. Не конкретно за якимось містом, а в цілому.
Залетна Я тут• 24 августа 2023
Ответ дляПослушная
Люблю Україну, тут мій дім.
Зараз все скажу• 24 августа 2023
Скучаю за Харьковом. Не харьковчанка, но люблю этот город. До войны хотели переехать туда.
Залізна пані• 24 августа 2023
Ответ дляalisarich
Там же одні хмарочоси, океан да, це прекрасно, але ритм життя шалений. Ви жили біля океану?
alisarich• 24 августа 2023
Ответ дляЗалізна пані
Да, на берегу океана
Амбасадор щастя• 24 августа 2023
Ответ дляНу шо не так?
Ну поехали🤦‍♀️
’Із своїм самоваром по гостям не їздять.’
’Якщо припхався в Рим - роби так як римляни роблять’
Ви повинні підстроюватись, а не під вас. Люди зберігають свою культуру, традиції, звичаї і свою ідентичність і вартують щирої поваги
Не подобається - ворота завжди відкритті, вас там ніхто не тримає :)).
Амбасадор щастя• 24 августа 2023
По темі сумую тільки за Лондоном, бо з ним пов’язані щасливі спогади. Теоретично хотіла би знову повернусь, практично розумію, що дуже багато змінилось з тих пір
’Никогда не возвращайся
В прежние места.
Даже если пепелище Выглядит вполне,
Не найти того, что ищешь, Ни тебе, ни мне.’

Люблю Україну всю! і нікуди не хочу звідси виїзджати.