Позаземний розум• 24 августа 2023
я повна дура, що робити
шукала за кордоном житло 3 місяці.
і нарешті випав варіант, де власник не проти українку з дитиною, сам власник дуже адекватний, на завтра домовились про підписання, а мені ну ніяк не лежить душа і вже всередині вирішила відмовитись:
- квартира в дуже красивій зеленій зоні, але поруч живуть одні старики,
- найнижчий поверх і в квартирі взагалі нема руху повітря, хоча кімнати виходять на протилежні сторони будинку. вікна відкриті в квартирі постійно (є ще сітки москітні), але в квартирі ну взагалі при всіх відкритих вікнах руху повітря 0, воно як стоїть там),
- школа просто поруч. не дуже хороша, але ну дуже близько. і мене так мучить, що я не вирішую питання, не полегшую собі життя, а заганяю себе далі в глухий кут.
- в квартирі 3 роки жив кіт. а в мене алергія на котів (не така щоб аж різка, але є). за хвилин 40 в квартирі різкого погіршення стану не було, але це коротко досить.
і орендна плата в моєму бюджеті (не така висока), у що ж це зі мною таке...
Раніше знімала в Україні і було схоже. Але коли знаходила своє - сумніву навіть на грам не було.
Може тут такого не буде.
Я просто в якомусь розпачі.
Зараз є де жити, це село. Як тимчасово, дитина може піти на місяць чи скільки (поки не знайду житло) в 1 клас тут - це та ж група, де вона ходила в 0 клас (тобто той же колектив її друзів).
Але все одно мене всі засудять в такому рішенні пошуку невідомо чого
Може тут такого не буде.
Я просто в якомусь розпачі.
все по ГОСТу!• 24 августа 2023
Ответ дляПозаземний розум
Дякую! Тоді все помию.
А дивани теж просто мокрим витерти?
Пилесос. Або хімчистка на дім.
Позаземний розум
• 24 августа 2023
Ответ длявсе по ГОСТу!
Пилесос. Або хімчистка на дім.
Звичайний мокрий пилосос?
Позаземний розум
• 24 августа 2023
Ответ длявсе по ГОСТу!
Пилесос. Або хімчистка на дім.
Мабуть вперше в житті не спала ніч))
Дякую Вам!
Я логічно таки подумала, що пару днів все помию хімкою і все буде ок.
І зрозуміла, що це мої страхи покидати село, бо тут дуже гарно і в дочки багато друзів.
Але житла нема , а в хостелі жити я не можу вже
Дякую Вам!
Карамелька• 24 августа 2023
Ответ дляПозаземний розум
двічі до години.
квартира на першому поверсі (найнижчому).
от основна причина в тому і в коті. переживаю що робити все підписано, а почалась алергія
Повертайтеся до України, чого ото вештатись по чужим хатам і дідам?
Крайще десь знайдете у кварталі для n-words на соціалі. Там дзвінкого дитячого сміху Вам вистачить.
Позаземний розум
• 24 августа 2023
Ответ дляКарамелька
Що таке n-words?
Позаземний розум
• 24 августа 2023
Ответ дляКарамелька
Та зиму хочу перебути тут , на роботі дозволили. І дома житло не пристосовано до відключень електрики, все на електриці.
Ну і в мене новобудова в столиці трошки в небезпечному місці
Рву и мечу• 24 августа 2023
Ответ дляПозаземний розум
ні, хвилювання нема.
є скоріше страх, що при алергії я буду ще б більшому глухому куті ніж зараз
Алергія вирішується найлегше - клінінгом з чисткою меблів.
Рву и мечу• 24 августа 2023
Ответ дляПозаземний розум
я так і думала, але мала необережність попитати тут про це.
і мені написати, що коти лишають після себе на роки
Алергія на шерсть.
Вона легко прибирається. Я впоралась сама без клвнінга - миючим пилососом.
Як мама двох алергіків пишу.
Рву и мечу• 24 августа 2023
Ответ дляПозаземний розум
але у Вас нема алергії?
чому тоді люди місяцями не можуть знайходитись в квартирі, яку навіть прибирають, а там жив кіт і вже багато раз все пропилосошено
Тому що психосоматика
Позаземний розум
• 24 августа 2023
Ответ дляРву и мечу
Алергія на шерсть.
Як мама двох алергіків пишу.
Звичайний пилосос, який просто на воду чи він має бути професійний?
Позаземний розум
• 24 августа 2023
Ответ дляРву и мечу
Алергія на шерсть.
Як мама двох алергіків пишу.
А на слину, піт - нема алергії?
Скажіть, будь ласка, Ви диван прямо пилососом без миючих?
А стіни і стелю як? Пилососом і потім мили?
І за один раз все прибрали?
І мили просто водою чи засобами?
І за один раз все прибрали?
І мили просто водою чи засобами?
Позаземний розум
• 24 августа 2023
Ответ дляРву и мечу
Тому що психосоматика
Не повірите, зараз проходжу марафон психосоматики
Рву и мечу• 24 августа 2023
Ответ дляПозаземний розум
У мене той, що через воду проганяє
Браун за 8 тис грн
Для алергіка саме те що треба.
Браун за 8 тис грн
Для алергіка саме те що треба.
Не зви чайна• 24 августа 2023
Ответ дляПозаземний розум
двічі до години.
Уборка решит вопрос с котом
Калинові вуста• 24 августа 2023
Ответ дляПозаземний розум
Мабуть вперше в житті не спала ніч))
Дякую Вам!
Если вы помоете химией у вас будет новый приступ аллергии, вода и мыло...ваша химия или вы не аллергик
Рву и мечу• 24 августа 2023
Ответ дляПозаземний розум
А на слину, піт - нема алергії?
І за один раз все прибрали?
І мили просто водою чи засобами?
І за один раз все прибрали?
І мили просто водою чи засобами?
Раніше чистила щіткою з мильною піною. Або була така ’Золушка’ або Ваніш. Коли піну у відрі взбиваєш, наносиш на дивани, килими і потім пилососом прибираєш. Але сохло пару днів. Хоча допомагало.
Потім купили собі миючий пилосос і стало легше в плані прибирання.
Позаземний розум
• 24 августа 2023
Ответ дляРву и мечу
У мене той, що через воду проганяє
Браун за 8 тис грн
Для алергіка саме те що треба.
Браун за 8 тис грн
Для алергіка саме те що треба.
А можна фото?
Фляшка на трьох• 24 августа 2023
Позаземний розум
• 24 августа 2023
Ответ дляКалинові вуста
В мене є час до кінця місяця не спати в тій квартирі. Доместос за 2 год вивітрюється
Позаземний розум
• 24 августа 2023
Ответ дляРву и мечу
Такою твердою як для одягу?
А як мили стіни і стелю?
Позаземний розум
• 24 августа 2023
Ответ дляФляшка на трьох
Поставте оконний вентилятор і буде рух повітря
Взагалі то не проблема
Дякую. Ну і справа йде до холодів. Думаю, чим холодніше - буде краще повітря
Позаземний розум
• 24 августа 2023
Ответ дляРву и мечу
Сітки на вікна теж помию..
А шкаф, меблі? Просто водою чи вода з милом, чекали і потім водою?
Калинові вуста• 24 августа 2023
Ответ дляПозаземний розум
А что вам даст доместом, вам много воды с мылом, вымыть а не отправиться...
Рву и мечу• 24 августа 2023
Ответ дляПозаземний розум
А можна фото?
Добре, до спитали, бо не Браун, а Бош
Ось фото
З Розетки і моєї коробки
Ось фото
З Розетки і моєї коробки
Рву и мечу• 24 августа 2023
Ответ дляПозаземний розум
Такою твердою як для одягу?
А як мили стіни і стелю?
Кіт по стелі ж не бігав)
Стелю не мию, раз в пів року пилососом від пилу проходжу.
Стіни теж пилососом або шваброю для підлоги раніше.
Головне ще штори випрати.
Позаземний розум
• 24 августа 2023
Ответ дляРву и мечу
Добре, до спитали, бо не Браун, а Бош
Ось фото
З Розетки і моєї коробки
Ось фото
З Розетки і моєї коробки
дякую. а заливали просто воду чи засіб якийсь?
Позаземний розум
• 24 августа 2023
Ответ дляРву и мечу
Кіт по стелі ж не бігав)
Головне ще штори випрати.
просто там могла шерсть осісти, піт кота впитатись
БершкомангоЗар• 24 августа 2023
Ответ дляПозаземний розум
ні, хвилювання нема.
Ой автор, я и дочка тоже аллергики и в прошлом году отказалась от такой квартиры, где и кот, и запах сырости. Через два дня нашлась другая.
Рву и мечу• 24 августа 2023
Ответ дляПозаземний розум
Вода і засіб Керхер
Доречі на цей засіб у моїх алергії немає. А купили більш дешевий - є.
Рву и мечу• 24 августа 2023
Автор, читаю тему - не снимайте.
Вы себе больше надумаете, если переведёте и будете в панике носиться с моющими, от чего тоже будет аллергия, а думать будете, сто от кота.
Это не сарказм. Нельзя таким впечатлительным покупать/снимать то, что не по душе.