Сама купляю квіти• 24 августа 2023

Хто нещодавно був в аеропорту Катовіце,

Зорієнтуйте, будь ласка по цінам. Наш поїзд виїжджає з Києва об 11 ранку, а літак з Катовіце о 8:40. Т.б майже доба в дорозі, в Катовіце приїжджаємо вночі. Які ціни в кафе в аеропорті, скільки там коштує вода, кава? Може краще поїсти десь біля аеропорту? І літаку ні води, ні їди безкоштовно не буде.
Ловлю капці• 24 августа 2023
Конечно, лучше покушать не в аэропорту. Во всех аэропортах всегда цены дороже, чем даже на обычном ж/д вокзале.
Я в прошлом году там была, цены уже не помню, но помню толпы людей в очередях в кафе и цены огромные.
Нашли в капусте• 24 августа 2023
Ответ дляЛовлю капці
Если не в аэропорту, то где они есть будут в 4-5 утра? Только аэропорт
Ловлю капці• 24 августа 2023
Ответ дляНашли в капусте
Так перед аэропортом можно, на вокзале в Катовице, например, или рядом с ним есть ТЦ, в котором куча кафе-ресторанов
А зачем им в 4 утра кушать?
Прилетят и покушают там, куда летят
автор Сама купляю квіти • 24 августа 2023
Ответ дляНашли в капусте
Так, в 6:40 має почати реєстрація.
Ответ дляЛовлю капці
А зачем им в 4 утра кушать?
Прилетят и покушают там, куда летят
Виліт о 8:40 + 2,5 години польоту і трансфер. До обіду діти мене з´їдять)
Ловлю капці• 24 августа 2023
Правда если ночью, то только аэропорт остаётся. Но и там могут быть закрыты кафе ночью. Разве что воду купить
Ловлю капці• 24 августа 2023
Ответ дляСама купляю квіти
С собой брать еду. Плюс во время пересадки купить еду. Ночью, конечно, все закрыто будет
Ловлю капці• 24 августа 2023
Ответ дляСама купляю квіти
Придется в аэропорту и в самолёте покупать еду. Это, конечно, дороже, но выбора у вас особо не будет. Или сухое что-то с собой взять.
Лівий Локіть• 24 августа 2023
Брали каву
Ціни +- одинакові всюди .
20-22 злотих.
Ответ дляЛівий Локіть
Брали каву
Ціни +- одинакові всюди .
20-22 злотих.
Мене завжди цікавить з чого вони в ціх аеропортах варять каву, що вона така золота)
Лівий Локіть• 24 августа 2023
Ответ дляСама купляю квіти
Так оренда ж висока.
Коста кофі, Старбакс теж 18-24, але ніхто не нарікає.
Ловлю капці• 24 августа 2023
Ответ дляСама купляю квіти
Есть возможность наварить на туристах и этим пользуются во всех аэропортах)
Нашли в капусте• 24 августа 2023
Ответ дляСама купляю квіти
А ви куди направляєтеся? Там все дешевше?))))
Ответ дляНашли в капусте
Не думаю( пройшло багато років, а я досі пам´ятаю свій шок від цін в Борисполі, коли вперше летіла , намагалася чоловіка спрагою заморити.
З понеділка на дієті• 24 августа 2023
Как во всех аэропортах.вода2 евро,бутерброд самый обычный5 ев
Лучше ща эти деньги доехать на такси в любое кафе,поесть нормально и лететь спокойно
Мяо мой мяо• 24 августа 2023
Воду в самолете дают. Летела с Катовіце в июне. Всякие канапе, кофе от 18 злотих. Аеропорт маленький, дьюти очереди
Ответ дляМяо мой мяо
Читала у відгуках на компанію Enter Air, що навіть води немає(
Мяо мой мяо• 24 августа 2023
Ответ дляСама купляю квіти
У нас был скай ап
Ответ дляМяо мой мяо
У нас был скай ап
То ж наші, наші хоч воду дають.
Куколка-мяуколка• 24 августа 2023
Ответ дляСама купляю квіти
Так, в 6:40 має почати реєстрація.
Беритебутерброды с собой. Мы летелт из жешова, кофе-22-25 злотых, бутерброды примерно столько же, поесть , те как кафе- ремторан такого не было, только бутеры
Куколка-мяуколка• 24 августа 2023
Ответ дляСама купляю квіти
Летелт Пегасом, все платно
Вільний митець• 24 августа 2023
Ответ дляСама купляю квіти
А у Відні бутерброд за 5-6 євро)
Затишне кубло• 24 августа 2023
Ответ дляСама купляю квіти
Та наче всім давно відомо, що ціни в аеропортах повʼязані з вартістю оренди. Ну і з обмеженою пропозицією.
kamari• 24 августа 2023
Якщо перед поїздкою в аеропорт будете на жд вокзалі, то там вночі працює Макдональдс. Врятує)