Губи з філером• 24 августа 2023

Хто працює проджект менеджером, розкажіть про свою роботу

Які функції виконуєте, які потрібні знання та навички? Як потрапили в професію?
Цікавлюсь для себе, думаю, яку обрати професію для себе.
Дякую за відповіді по темі.
П.с. Всіх зі святом і найшвидшого миру нам усім )))
Куколка-мяуколка• 24 августа 2023
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3004942

Туся муся• 24 августа 2023
Ви навіть сферу не написали.
ВерСаСе• 24 августа 2023
Ви про IT чи інше?
Якщо про IT, то там дуже багато чого треба. Просто так зайти в цю професію не вийде. Треба хоч якийсь технічний бекграунд, щоб мати зелене поняття про розробку ПЗ. А не просто бути типу ’начальником’.
Шаманю второпях• 24 августа 2023
Ответ дляТуся муся
Ви навіть сферу не написали.
Так вона в професію хоче, а не в сферу))
автор Губи з філером • 24 августа 2023
Ответ дляВерСаСе
Ви про IT чи інше?
Я працювала на виробничому інженерному підприємстві та на продажному. Керувати айтішніками може й не варто надіятись. Але хочу хочаб уявлення мати, так би мовити, з перших пук. Бо описи вакансій досить різноманітні і не дають розуміння про профецію більш-менш конкретного
Борода• 24 августа 2023
найважливішим скілом є вміння працювати з інформацією. Пошук, обробка та аналітика. Вам впадло навіть пости на професійних сайтах почитати. Їх мільон. Від експертів галузі. З лайфхаками та рівнем зарплатні. Я вам не пораджу цю роботу. У вас просто нема здібностей.
я без зла. просто щоб не витрачали час.

п.с. 3 роки РМ на канадському інфоресурсі
автор Губи з філером • 24 августа 2023
Ответ дляБорода
я без зла. просто щоб не витрачали час.

Цікаво, як ви так, не знаючи людину, виносите такі вердикти. До того ж, ви, як крутий спеціаліст, навіть не подужали прочитати та усвідомити запитання, поставлені в стартпості.
Тож, враховуючи ваші ’здібності’ роблю висновок, що ’язиком молоть не мішки тягати’. Ви цим ’висером’ не мені оцінку дали, а собі, своїм інтелектуальним і людським якостям. Не пишіть більше, бридкі такі люди. Теж без зла.

Борода• 24 августа 2023
Ответ дляГуби з філером
За 25 років досвіду по тому, як людина ставить питання, можна зрозуміти ход її мислення, можливості, рівень розвитку в цілому. Доречі, софт скіли мають важливе значення. Для ПМ особливо. Так що, не раджу спускатись в прокльони, образи, психи та негатив. Навіть щоб злити свою злість та безпорадність на анонімів. Добрий фахівець робить визновки навіть у критиці, у негативних відгуках. Критичне мислення дозволяє проаналізувати інформацію та вилущити зерно.
Наприклад, якби мені написали такий комент, як я написала вам, то я б, перш за все, побачила таке:
1) є ресурси, де експерти дають поради починаючим ПМам
2) я можу переглянути пости фахівців і ’ приміряти’ посаду на себе.

Що зробили ви:
Образились, обматюкали, заборонили писати НА ВІЛЬНОМУ РЕСУРСІ, ЩО ВАМ НЕ НАЛЕЖИТЬ .

і перш ніж ви вирішите вилити ще відро лайна на мою голову, просто подумайте, що завжди є вірогідність, що ви будете проситись в мою команду. Або до наших партнерів.
автор Губи з філером • 24 августа 2023
Ответ дляБорода

Що зробили ви:

Пані, не беріть на себе забагато. Корона ваша вас сліпить. Жодної поради ви по факту не дали, лише показали свою ’важність і велич’. Підкресливши свій вік, ви не врахували, що ваш опонент теж не вчора шкільний атестат отримав і теж має певний життєвий досвід і аналітичні навики. Тож, по вашій манері спілкування про вас можна зробити чимало висновків. Божезбав з такими працювати в команді. Співчуваю вашим колегам.
автор Губи з філером • 24 августа 2023
Ну це ж треба яка звізда, судить вона про рівень розвитку. І ці люди серед нас
ВерСаСе• 24 августа 2023
Ответ дляГуби з філером
Ви знаєте, до цього Вашого посту я б ще повірила, що у Вас є шанси на проджект менеджера. Але тепер - точно ні.
автор Губи з філером • 24 августа 2023
Ответ дляВерСаСе
А ви з чого сформували висновки свої, цікаво? По-перше, що шанси в мене були, а по-друге, що їх таки немає?
ВерСаСе• 24 августа 2023
Ответ дляГуби з філером
Були - бо я не знала Вашого технічного бекграунду, плюс його можна теж спочатку набути.
Немає - бо технічний бекграунд фігня, якщо людина вміє тільки відгавкуватися від усіх. Робота проджект менеджера перебачає абсолютно протилежну реакцію, навіть з дуже складними клієнтами або співробітниками.
автор Губи з філером • 24 августа 2023
Ответ дляВерСаСе
1. Я не на співбесіді, а на жіночому форумі, тому і ’без дрескоду’
2. А ви читали, що та пані пише? Тобто, я маю ковтнути, що якась анонімка з манією величча мені ’діагнози ставить’? Підкреслю, на простому жіночому форумі. Де треба, повірте, я маю дипломатичні навички і застосовую їх успішно. Але такі ’вумні’ мене дратують.
Нажаль, так ніхто по темі на поставлені питання і не відповів.
ВерСаСе• 24 августа 2023
Ответ дляГуби з філером
Ще раз впевнилася, що шансів у вас немає.
Всього найкращого.
автор Губи з філером • 24 августа 2023
Ответ дляВерСаСе
Всього найкращого.
Ви явно спеціаліст.
успокойте_Меня• 24 августа 2023
Ответ дляГуби з філером
Ви якась конфліктна..
автор Губи з філером • 24 августа 2023
Ответ дляуспокойте_Меня
Ви якась конфліктна..
З адекватними людьми ні. Не люблю, коли людина зайвого собі дозволяє. Тут зовсім не та ситуація, щоб невідомі люди мене знецінювали і ’діагнози’ ставили. Немає чого сказати по суті то краще ж змовчати. Навіщо гнобити людину та ще й незнайому.
Менталітет лізе з людей)) особливість цього форуму