Доброго дня, шукаю няню і помічницю для двох діток. Дівчинці 4 роки, хлопчику 6 років. Донька ходить у садочок, син йде до 1 класу. Садочок і школа біля дому.
По буднях потрібно забрати діток та провести з ними 1-2 години (не кожного дня). Якщо дітки хворіють то потрібно з ними бути з 8:00-8:15 до 18:00 години. Порекомендуйте будь ласка, бажано з ціною за послуги і номером телефону.
Автор, расклейте объявления на домах и ищите для такой подработки пенсионерку. Няни на такую работу редко соглашаются, проверено, когда мы искали няню для крестницы. Все хотят четкий график, желательно полный день. А если не полный, то там цена за час в 1,5-2 раза выше