Отчебучкина• 24 августа 2023

Крик душі не можу ніде влаштуватися.

Шукаю підтримки бо дуже вже болить і надто панiкую, можливо, дізнаюся, чи я одна така зараз? Втратила роботу, трималася за неї дуже сильно сильно, бо в мене все на мені одній та нема заощаджень анi копiйки, але начальство закрило всі офіси в місті, (прифронтова зона). Просто закрили а нас всiх на двiр. Дiвчата в кого чоловiки або родина взмозi допомогти грошима збираються виїхати. Ніде більше не беруть на роботу в тому числi вiддалено, хоч і досвід хороший (торгівля, понад 10 років стажу), вивчаю Англійську і маю досвід роботи в суміжних сферах (Будівництво та інше), але роботи просто нема, жити нема на що, так що б виїхати навіть грошей ніде позичити. Наче опинився в замкнутому колi. Що порадите робити? Підкажіть!! Не можу влаштуватися навіть віддалено просто не беруть, а в інші сфери без досвіду відмовляють прямо зі старту ще до свпiвбесiди, я вже в панiцi рiзне встигла спробувати...
Кузякин• 24 августа 2023
Ответ длялаМпочка
Я отвечала на комментарий о том, что в прифронтовых городах нет работы вообще. Это неправда. Работа есть. И на заводах работают не только страшные дядьки в спецовках. Есть вакансии и для женщин. Про АТБ даже отвечать не буду. Там сотни тысяч людей работают. А такой работы , чтоб тихо, спокойно, легко и денег дофига - да , найти сложно . В любом городе.
Для вас открытие, что АТБ есть не во всех городах и сёлах?

Кузякин• 24 августа 2023
Ответ дляОтчебучкина
У нас складна ситуацiя, в мене старенька мати тут вона нiкуде не хоче тому що тут похований батько. В нашому мicтi cитуацiя неоднозначна та весь час змінюється, евакуацію оголошувати поки що тільки раз в березнi, потім скасували у зв´язку з відсутністю загрози, на місцях на кшталт АТБ і таке інше є постійний штат співробітників, які теж нікуди поки що не збираються. Грошей позичити не можу, батько на початку війни помер, ми закридитовані по вуха через хворобу батька, навіть банкам борги поки що віддавати нічим. Максимум, який я зможу позичити на їжу, 3 тисячі, я б із радістю кудись поїхала, але всі радять без грошей краще дати собі померти. Здаватись теж не хочу та i теж думаю що треба шукати варiанти.
Какой город?
Кузякин• 24 августа 2023
Ответ дляТундиринда
В Харькове тоже везде вакансии на работу, именно торговля. У меня возле дома на всех магазинах объявления, что нужны сотрудники. Вопрос зп, конечно.. Может там копейки платят
Да. Копейки. Для поддержания штанов (с)
ЯсноВидящая• 24 августа 2023
Ответ дляОтчебучкина
У супермаркетах тим паче нiхто не стане платити так щоб було за що ще й кiмнату винайняти, це мене дуже турбує теж тому й не їду нікуди в бличі міста де бiльш спокiйно, боячись, що не знайду адекватної зарплати так, щоб вистачило на все базове хоча б і оренду, але такі реалії в країні це справді так(((
Теоретически, хостел ~150 грн/сутки. За Полмесяца выйдет 2000.
Воленс-неволенс• 24 августа 2023
Ответ дляЯсноВидящая
Угу, только на советчице сейчас работолатели в очередь выстраиваются за работниками. По факту места есть только там, где бешенная текучка из-за условий труда.
Які тоді пропозиції?
Анонім Перший• 24 августа 2023
Автор, сколько вам лет? Дети есть? Муж есть?
Мила 26• 24 августа 2023
Ответ дляЗамурмишка
Прифронтовой город, всё закрывается ,значит есть эвакуация бесплатно, автор может выехать и найти работу, выплаты получать.
Нет, бесплатная эвакуация только во время обострения ситуации (обстрелы). И то, вывозили в ближайший город (около 30 км от границы), селили в больнице, всё.

Автор, напишите в личку, тоже была в такой ситуации

Завжди з рушником• 24 августа 2023
Ответ дляДеньгиНеСдаю
Ой, знаете, очень часто это «по состоянию здоровья» только на словах, а на самом деле просто не хотят. У нас до войны был работник вечно больной. Спина болит - не может, за компом долго сидеть, нужно вставать и ходить. Стоять долго тоже нельзя - ноги отекают+варикоз, еще одышка из-за веса. А как война началась, всех уволили, посидела она с февраля по июль дома на сбережения и уехала в Финляндию в теплицах работать по 12 часов в сутки 6 дней в неделю. Уже год работает, отпуск всего 2 месяца был. И спина не болит, и ноги не отекают, и варикоз не мешает, и одышка пропала. Значит, может, когда реальная нужда
Ну как сказать, у меня другой опыт. Особо на здоровье не жаловалась, но , да работала в офисе. Уехала за границу, тут работа либо тяжёлая физически, либо целый день на ногах. И тут я поняла, что не такая я и здоровая, и проблемы со спиной есть. Хотя вокруг есть женщины старше и работают и по 12ч некоторые и живы.
Голубец• 24 августа 2023
Ответ дляАпрель Ивановна
До нас в Києві приїхала така як ви в торгівлю зп 30 тис, також рекомендую вам виїхати якщо прям капець, жити можна і в гуртожитку перший час, в торгівлі знайдете роботу
Вибачте, а де це у Києві у торгівлі з/п 30 000?
Можете назвати?

Я б пішла, бо досвід у торгівлі величезний. А пропонують тільки 12-15 т. і по 12 годин на ногах та тягать товар (в мене по здоров´ю обмеження).
Голубец• 24 августа 2023
Ответ дляДеньгиНеСдаю
Извините, но не все ж симулянты. Да, потеряв работу из-за войны, идёшь впахивать там, где нельзя. Ага. А потом месяц лежишь пластом.
Апрель Ивановна• 24 августа 2023
Ответ дляГолубец
Можете назвати?

Ми також тягаємо і керуючі і всі пашуть, роботодавцям не цікаві вже працівники що сидять тільки в кабінетах. Зп в заступників середня 30 в керуючих 35+. Холдинг Retail Group, це кишені, велмарти, найбільша зп в ВК експрес. Ви в торгівлі роботу не знайдете без фізичної праці ніде особливо продукти або зп буде копійки
Бентливуман• 24 августа 2023
Ответ дляПожмаковна
Автор, якщо не закордон, то розгляньте місто Бровари. Є багато будівельних фірм, де можна спробувати влаштуватися. У деяких є гуртожитки (на перший час там можна жити). Подивіться такі підприємства як Талісман, БЗБК, Атлант
Ви на приколі? Основна масса броварчан у Києві працюють, а у вказані вами компанії вкрай рідко беруть ВПО. Оренда житла майже як у Київі, 30 грн. тільки до Києва доїхати з Броварів, а потім метро ще..
Бентливуман• 24 августа 2023
Якщо Ви самотня, можете в Києві адміністратором хостелу влаштуватися(ще безкоштовно там жити), таких вакансій багато. Якщо з дітьми - за кородон, є варіанти безкоштовно у Польщі з дітьми, на олх дивіться в рубриці взаємодопомога
Сливочная пенка• 24 августа 2023
Ответ дляОтчебучкина
З якого ви міста?
Бентливуман• 24 августа 2023
Як варіант- є хостел в Рогатині, де беруть зі старенькими батьками та дітьми,кімнати на 2,3,4,6 людей, оплата 1,500 за місяць в загальній кімнаті ( це проживання та дворазове харчування разом)+ дуже смачні обіди від мерії для ВПО безкоштовні+ постійна гуманітарка.
Оформите ВПО на себе та будете мати (2200 грн+ 2200)+пенсія мати.
Потім може там десьу крамніці знайдете собі работу. Залишаю тут телефон(вайбер) власниці Ярини, дзвоніть, пишіть-068 503 59 97
Ми там жили в евакуаціїї у минулому році.
Доїхати можна зі Львова чи Франківська з автостанції.
Оле Лукойе• 24 августа 2023
Ответ дляЗамурмишка
Так пишут что всё плохо везде заграницей, общаться не с кем жилья нет, в лагере с мусульманами жить нужно, вдобавок и насилуют всех, тема была.
В смысле не с кем общаться?
Замурмишка• 24 августа 2023
Ответ дляОле Лукойе
В смысле не с кем общаться?
Тема недавно про Германию была, девушка собралась ехать туда, ей написали что язык незнаете, знакомых, друзей нету, будете сидеть бобырем, я написала что можно найти, знакомая моя общается и с немцами чай пьёт и с украинцами подружилась на курсах, был ответ не судите по 1 своей знакомой, и вообще в Германии всё плохо
Оле Лукойе• 24 августа 2023
Ответ дляЗамурмишка
Кроме Германии есть ещё множество стран
Цветов Мне срочно• 24 августа 2023
Автор оставьте маму и выезжайте сама за границу. Будете ей помогать деньгами, а потом она и сама к вам приедет.

Менее Более• 24 августа 2023
Ответ дляНоунэйм
А почему вы не ищете работу?
А вы чем читали?) Я же написала, что заработка мужа хватало только на аренду, а все остальное - мой заработок. Или я должна была вторую работу поискать, чтобы суметь полностью все обеспечивать, включая аренду?
Ноунэйм• 24 августа 2023
Ответ дляМенее Более
Не знаю. Не вчитывалась. Вроде не было такого в вашей простыне текста. Я могла конечно упустить, поэтому уточнила вопросом.
Менее Более• 24 августа 2023
Ответ дляНоунэйм
Зачем тогда спрашивать если и не вчитывалась, и ’простыни’ читать не умеете. Прошли бы мимо, не вам писалось.
Всюди влазю• 24 августа 2023
Ответ дляВоленс-неволенс
Кредитний ліміт в банку. Хоча б спробувати. Це теж вихід
+ я безработная мне повысили до 25, хотя не просила
Ноунэйм• 24 августа 2023
Ответ дляМенее Более
А вы мне не указывайте куда и как идти. Следите за собой