Этожзвяздаяегообожаю• 24 августа 2023

Опіка

Доброго дня. Я маю дитину неповнолітню від першого офіційного шлюбу, заміжня вдруге. Хто знає: чи може теперішній чоловік оформити опіку над дитиною, при живому біологічному батькові, на якого вона зареєстрована? Дякую за відповідь.
Кудлата хмаринка• 24 августа 2023
Якщо ви позбавите біологічного батька батьківських прав.

автор Этожзвяздаяегообожаю • 24 августа 2023
Ответ дляКудлата хмаринка
Які для цього мають бути підстави?
Швабристка• 24 августа 2023
Це щоб не служив
Ответ дляШвабристка
Це щоб не служив
При чому?))) Він і так військовий 😉 кохання просто і моя друга вагітність. Все просто)
ЛолитаНеРазлита• 24 августа 2023
При живому батькові - ні.
Більше того, при живій матері у формі опіки - теж ні, для чого? Тільки всиновити зможе, якщо батька позбавити батьківських прав.
Але для позбавлення мають бути дуже серйозні підстави.
Губи з філером• 24 августа 2023
Ответ дляКудлата хмаринка
То зможе всиновити
KaterionOK• 24 августа 2023
Опіка встановлюється над дітьми, у яких немає батьків - померли, позбавлені батьківських прав
У вашій ситуації не можна

Швабристка• 24 августа 2023
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Вибачте тоді
Ответ дляЛолитаНеРазлита
При живому батькові - ні.
Зрозуміла. Просто він запропонував, а тим паче скоро буде спільне. З колишнім немає ніяких зв´язків
Кудлата хмаринка• 24 августа 2023
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Які для цього мають бути підстави?
Батько приймає участь у вихованні сина, аліменти платить?
Губи з філером• 24 августа 2023
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Які для цього мають бути підстави?
Не платить аліменти, не приймає участь у вихованні, не спілкується
ЛолитаНеРазлита• 24 августа 2023
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Запропонував всиновити чи тільки опіку? Можливо, ви з ним просто не розумієте юридичну різницю між цими поняттями.
Якщо з колишнім немає ніяких зв´язків, аліменти не платить, дитиною не цікавиться, і взагалі давно пропав з горизонту, то шанси на позбавлення його батьківських прав є. Після того Ваш чоловік зможе всиновити, і далі буде вже юридично як батько.
Ответ дляКудлата хмаринка
Аліменти не платив довго, і взагалі виїхав за кордон з якоюсь. Я бувши ще самотньою задовбала виконавчу, вони наклали арешти, заборони. Повернувся, виїхати не зміг, давай на колінах повзати, щоб я забрала позов, буде все чесно. Навіть всі борги повернув. Я забрала. А потім прикрився операцією на сраці🙄 і вже рік знову ні слуху ні духу. Зате там живе приспівуючи. Як я розумію, повторно заяву на аліменти вже ніхто не прийме. Тому хотілося б взагалі обірвати якісь зв´язки з ним. А тим паче зараз, коли дитина вже називає татом іншого. Якось так
ЛолитаНеРазлита• 24 августа 2023
Ще додам: якщо зберетеся так робити, то рекомендую зразу подавати одночасно на позбавлення батьківських прав та всиновлення новим чоловіком. Так легше сприймають, тобто просто позбавити дитину батька вважається поганою практикою, а тут буде зразу хороша історія. Особливо якщо Ваш чоловік вже фактично виконує обов´язки батька (живете разом, він турбується про дитину і так далі). Все це обов´язково розказуйте, тоді рішення швидше за все буде позитивним.
Чудо в декрете• 24 августа 2023
Интересна логика сего действа , а если будет третий муж, снова будет новый ’опекун’? Когда первого рожали , наверняка не планировали , что его будет левый мужик опекать.

Любить и опекать ребенка, отсутствие бумажек не мешает
Ответ дляЧудо в декрете

Не планувала. Але життя така штука... Вище все детально вказала. Від таких випадків ніхто не застрахований, нажаль.
Чудо в декрете• 24 августа 2023
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Так я про це і пишу, не факт що другий - останній, кожен новий чоловік буде оформлювати опіку над дітьми від попередніх шлюбів?
Ответ дляЧудо в декрете
Не зарікайтесь за себе😉
ЛолитаНеРазлита• 24 августа 2023
Ответ дляЧудо в декрете
Якщо чоловік автора всиновить дитину, то далі він буде вважатися батьком дитини з усіма юридичними наслідками, в тому числі й після розлучення (якщо воно раптом трапиться). Тобто аліменти і все таке інше.

Ответ дляЛолитаНеРазлита
То просто знайшовся профі по цій справі
ЛолитаНеРазлита• 24 августа 2023
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
То просто знайшовся профі по цій справі
Не звертайте уваги на зміючок. ))
Робіть, як вам підказує серце.
Це дуже добре, що у Вашої дитини є людина, яку вона може назвати батьком, і не так важливо, що то не біологічний.
Ответ дляЛолитаНеРазлита
Не звертайте уваги на зміючок. ))
Робіть, як вам підказує серце.
Дякую)) чесно, після першого невдалого досвіду, зареклась. І 5 років була сама, а тут і подумати не могла, що давній просто знайомий, якого стільки разів відштовхувала, стане таким близьким.
Ответ дляЛолитаНеРазлита
Тобто, судячи з моєї історії, є всі шанси на позбавлення прав?
ЛолитаНеРазлита• 24 августа 2023
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Наскільки я можу судити - так.
Але краще всього підійдіть в службу у справах дітей та проконсультуйтеся з ними.
Ответ дляЛолитаНеРазлита
Наскільки я можу судити - так.
Дякую) Тепер буду мислити взагалі в іншому руслі.
Трактор Віка• 24 августа 2023
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Скільки місяців в нього богр по-аліментам?
Свідок Перемоги• 24 августа 2023
Ответ дляТрактор Віка
Нет у него долгов. И автор, я поняла, отказалась от алиментов.
автор Этожзвяздаяегообожаю • 25 августа 2023
Ответ дляТрактор Віка
Вже ні скільки. Я подавала, а потім відмовилась від них, бо просив виїхати за кордон, щоб отримувати нормальні кошти і допомагати дитині. Я і повірила, бо батько ж