Некомильфо• 24 августа 2023
Почему так дорого сейчас книги стоят? Как приучить ребёнка
читать, когда такие цены.... И в интернете заказывать невыгодно - такая доставка, что так на так и выйдет. Интересно, много ли сейчас осталось детских библиотек и есть ли там книги современных авторов....
Кринжова баба• 24 августа 2023
Бібліотек багато - книжок теж ) Особливо сучасних авторів.
Якщо в місті є обласна дитяча бібілотека - там тим паче буде і всього і різного. Сама постійно беру в бібілотеці книжки сучасних дитячих авторів ))
Цвіпканя• 24 августа 2023
Ответ дляНекомильфо
8 років
видавництво ранок дивились? памятаб що там недорого
Чумачечая Весна• 24 августа 2023
Ответ дляШумелка Мышь
Да, малая тратит кучу денег на книги. Наверное, 2000-3000 грн.ежемесячно. но уговариваю себя, что это её будущее, интеллект и развитие ( много читает на английском и испанском художественной, исторический, по искусству. Очень хорошо говорит на обоих языках. Ей 15 лет. )
Молодець! Варто вкладатися. Дочка розумничка! В мене підліток, навчається добре,але не читає
Шумелка Мышь• 24 августа 2023
Ответ дляКсерокопия ночи
Вона справжній поціновувач! Хай веде блог,розпродає прочитане в інсті- бачила таке. А якщо украхномовна,то на таке ще й зараз попит великий.
Так. Вона так і робить. Україномовна. І вже +- популярна. Рік назад почала. Достатньо підписників
Ксерокопия ночи• 24 августа 2023
Ответ дляНекомильфо
Київ
Моїй 9років і наша р-н бібліотека не дуже,тому ми записались в головну на проспекті Перемоги 25. Сучасний ремонт,багато мясця,свіло й простір,а книжок 3 зали для різного віку . Раджу.
Чумачечая Весна• 24 августа 2023
Ответ дляШумелка Мышь
Ну как сказать)) я считаю, что девочка должна быть девочкой и хорошо одеваться. Ребёнок к этому безразличен. Ей книги-книги-музеи-музеи. Мой опыт показал, что лучше удачно замуж, чем сама. А то я всю жизнь как Папа Карло)
Зря ви так. Розумна дівчина знайде достойного, розумного, перспективного. І сама також заробить і досягне багато чого. Шмотки то фігня, реально
Ксерокопия ночи• 24 августа 2023
Ответ дляШумелка Мышь
Супер! А посилання дасте? Я підпишусь.
Істеріомама• 24 августа 2023
Я очень довольна электронной книгой. Там на глаза нагрузка такая же, как при чтении бумажной книги. Сын читает взахлёб, и мне страшно представить то количество книг, которое бы пришлось покупать, где-то хранить или перепродавать. Ну и количество денег тоже представить страшно)) например, книг про котов-воителей больше пятидесяти, одна стоила около 200 грн, ещё и не все в наличии. А в электронном виде доступны
18 мнеУЖЕ• 24 августа 2023
Ответ дляНекомильфо
Ні, електронне не те... І я якраз хотіла, щоб у дитини очі від гаджета відпочивали.
Так і в електронній й відпочивають, там технологія, що імітує звичайну книгу. Це ж не планшет /телефон
Обижулька• 24 августа 2023
Я часто заказываю распечатку книг, с пластиковой или металлической пружиной. Выходит дешевле, чем оригинал покупать.
Некомильфо
• 24 августа 2023
Ответ дляЦвіпканя
Ну, я дивлюсь загалом, не якогось окремого видавництва....
Некомильфо
• 24 августа 2023
Ответ дляКсерокопия ночи
Дякую, але ми на іншому боці міста
Ксерокопия ночи• 24 августа 2023
Автор,раджу Щоденник слабака щоб просто із задоволенням читати самостійно. Я обох своїх дітей саме до самостійного читання привчила за допомогою цієї серії.
Некомильфо
• 24 августа 2023
Ответ дляКсерокопия ночи
Дякую
Ксерокопия ночи• 24 августа 2023
Ответ дляНекомильфо
Дякую, але ми на іншому боці міста
Пройдіться по вашим бібліотекам,там багато цікавого
постою_послушаю• 24 августа 2023
Ответ дляШумелка Мышь
Если вы всю жизнь сама, то о каком опыте вы говорите? Вы не можете судить о том, чего не испытали на своей шкуре
Кофе в лобби• 24 августа 2023
Ответ дляСтрибну в гречку
а до того як ви вирішили, що ваша дитина має читати більше, ви з нею читали з маличку, чи от у вас в родині читають книги, аби бути прикладом для дитини?
Я читала з малим багато, коли вчила його англійській мові, але зараз мені чомусь взагалі не хочеться читати, а син любить, правда всілякі мотивуючі книжки, історії успіху. Постійно просить, щоб я теж почитала, але мені такі книжки не заходять.
Тому не завжди, якщо батьки не читають, не будуть читати і діти, і навпаки
ОливьЕЖечка• 24 августа 2023
Ответ дляПоЧуХонтес
Недавно залипла в Ашане на книгах, ну цена за одну 200-300 грн в среднем. Я думаю если по одной раз в месяц это не так уж и затратно
Нова книжка Кідрука коштує 600 грн
Я її прочитаю десь за пару тижнів.
Я це до того,що нові цікаві книги і бестселери коштують далеко не по 200 грн.
Я її прочитаю десь за пару тижнів.
ОливьЕЖечка• 24 августа 2023
Ответ дляНекомильфо
Ну, детских книг на 500 страниц не так уж и много.
Так чому ви не запишеться в бібліотеку?
Наприклад, у нас в районі я точно знаю три дитячі бібліотеки. Вони всі працюють.
Ксерокопия ночи• 24 августа 2023
Ответ дляОливьЕЖечка
Нова книжка Кідрука коштує 600 грн
Я її прочитаю десь за пару тижнів.
А нова Бакмана 500грн..мене жаба давить. Буду читати в телефоні.
Тролю як можу• 24 августа 2023
Ответ дляКсерокопия ночи
та да... я помню во время зимних отключений постоянно читала. за три месяца минимум 15 книг, за каждую по 500 грн заплатить - нафиг, нафиг
, бесплатно скачивала
ПоЧуХонтес• 24 августа 2023
Ответ дляОливьЕЖечка
Нова книжка Кідрука коштує 600 грн
Я її прочитаю десь за пару тижнів.
Можно покупать бу. Я свои после прочтения продаю в идеале, но покупаю за 500-600 грн если бестселлер, а продаю уже по 300-400 грн
Некомильфо
• 24 августа 2023
Ответ дляКсерокопия ночи
Таку ще раджу- весела та з малюнками.
Дякую
Красота неземная• 24 августа 2023
Ответ дляШумелка Мышь
Я вас розумію.
Якщо ви не зробите їй відповідне оточення, то буде ’девушкам из высшего общества сложно избежать одиночества’.
Водіть в музеї на прикладне мистецтво, народне мистецтво, художнє мистецтво - розвине почуття естетики і до зовнішності діло дійде.
постою_послушаю• 24 августа 2023
Ответ дляСтрибну в гречку
Вы так пишете, что прям между строк читается, что вы сами знаете ответ и уверены, что автор не читает сама и не читала ребёнку сызмальства
постою_послушаю• 24 августа 2023
Ответ дляІстеріомама
Недавно узнала, что это книжка известная во всем мире. У дочки подружка из Мексики, тоже зачитывается ими. А моя ей Тараса Бульбу расхвалила, и ей купили на испанском языке
Стрибну в гречку• 24 августа 2023
Ответ дляпостою_послушаю
це ви так читаєте, а не я так пишу