Трейдер кріпти• 24 августа 2023

Тупе питання по школі і електронному журналу/щоденнику

Тільки в цьому році у нас вводять електронний журнал й щоденник. Це значить, що звичайний паперовий щоденник можна не купляти?
Дякую за відповідь по темі. 💐
Сплюшка• 24 августа 2023
да, но лучше уточните у учителя

Воленс-неволенс• 24 августа 2023
нам сказали купить обязательно,
потому что ел. щод . - это только для оценок
Лепетун• 24 августа 2023
До речі, а в минулому навчальному році він взагалі працював? Бо я встановила і зарєєструвалась, а ніякої інформації не було там.
Грушки-яблочки• 24 августа 2023
Ответ дляЛепетун
Працював, ми користувалися.
Грушки-яблочки• 24 августа 2023
Щоденник краще купити, щоб фіксувати дз. В електронному вчителі не завжди його вписують.
автор Трейдер кріпти • 24 августа 2023
Ответ дляСплюшка
да, но лучше уточните у учителя
Дякую, але наша від нас морозиться до 1 вересня 😂
А мені робити онлайн замовлення на канцтовари. Вирішила зібрати статистику. 😉
Мудрецыха мира• 24 августа 2023
У дітей 2 рік. Все дз завжди вписане у електронному щоденнику. Діти в зошиті на полях мають записант.
Сплюшка• 24 августа 2023
Ответ дляТрейдер кріпти
если только вводят - купите...
у нас уже год, старшая школа без дневников была, младшая - с.
Дякую_аж_підскакую• 24 августа 2023
Моя домашку записывала в обычный дневник и оценки за урок с электронного переносила
Такая себе маленькая радость у ребёнка

Мира всем• 24 августа 2023
Дневник нужен бумажный, 3 класс, в ать какой то взяла
Викликаю на дебати• 24 августа 2023
Девочки, а с какого класса нужен обычный бумажный дневник?
Твоя космішна• 24 августа 2023
Так, не треба паперовий. Електронний - дуже зручно. В доньки був у гімназії, все чудово працювало
Викликаю на дебати• 24 августа 2023
Ответ дляМира всем
С 3 класса, да?
У нас в 1 и 2 классе не было, но была дистанционка.
автор Трейдер кріпти • 24 августа 2023
Ответ дляСплюшка
если только вводят - купите...
У нас старша вже.
Все у всіх порізному. Мабуть на перший тиждень походить з чернеткою, а там глянемо наскільки наші вчителі освоять той щоденник.
Мира всем• 24 августа 2023
Нам учитель в пон сказала нужен бумажный, 3 кл. Купите, сколько он там стоит, пусть будет
Сплюшка• 24 августа 2023
Ответ дляТрейдер кріпти
У нас старша вже.
может и так, что бы не валялся
автор Трейдер кріпти • 24 августа 2023
Ответ дляВикликаю на дебати
Сложно сказать. Вечно в школу ге ходили. Кажется у на со второго или третьего класса был.
автор Трейдер кріпти • 24 августа 2023
Ответ дляТвоя космішна
Я мрію про це й у нашій школі. Менше тягати паперу, менше непорозуміння із-за неправильно записаних сторінок. 👍
І завжди в курсі всіх оцінок
Викликаю на дебати• 24 августа 2023
Ответ дляТрейдер кріпти
Во 2м не было ещё, поэтому спрашиваю)

автор Трейдер кріпти • 24 августа 2023
Ответ дляВикликаю на дебати
Во 2м не было ещё, поэтому спрашиваю)
В третьем точно был 100%. Мы немного успели походить. Потом 4й клас полностью дома.
автор Трейдер кріпти • 24 августа 2023
Спасибо большое всем. Вывод сделала, что ничего не угадаешь 😉