Дівчатка, порекомендуйте, будь ласка. Кто може перетягнути бильця в дивані кутовому. Подряпала киця. Треба бюджетно для оренди. Може є контакти. Дякую.
Ответ дляnoangel
Гарно зробили? Можете показати фото дивана щоб по ціні розуміти скільки захочуть в Києві. Може дійсно буде дешевше привезти до них самим.
Він бусом сам забирає по місту. Він краще знає як розібрати, скласти. Гарно, але диван на квартирі, що в оренді.. а вдома інший, але я його вартість не пам´ятаю, бо робила років 5 назад і тоді брала дорогу тканину