Море_море_я_скучаю• 24 августа 2023

Чьим детям ставили брекеты? Было ли больно первое время? Что они ели?

Вот к чему быть готовым первое время?
Сколько может длиться "неудобство"?
КвартираЧья• 24 августа 2023
Сыну поставили в июне на верхнюю челюсть, болело два дня, но терпимо. Ел пюре, котлеты кусочками, сейчас ест и попкорн, и яблоки уже. Но это очень индивидуально. Я тоже носила, болело неделю первую

Пищалка• 24 августа 2023
Дуже швидко усе їв
Створювала таку ж тему. бо крім встановлення брекетів ще й зуби видаляли.
Відразу й усе. Я накупувала пюре, наготувала каш, заляла желе, перший день вечір дала сину то все, приходжу, а він сидить і макарони з м´ясом загрібає
автор Море_море_я_скучаю • 24 августа 2023
Ответ дляПищалка
Дуже швидко усе їв
Моєму теж видаляли місяць тому. Тоді їв пюрешки різні)

А як з гігієною ? Зручно йому?
Ответ дляКвартираЧья
Спасибо за ответ
Я просто переживаю,что будут ставить перед 1 сентября
Успеет ли адаптироваться за 6 дней ...
КвартираЧья• 24 августа 2023
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
Спасибо за ответ
Успеет ли адаптироваться за 6 дней ...
Думаю, все будет хорошо
Ответ дляКвартираЧья
Думаю, все будет хорошо
Спасибо большое 🥰
Киця-бриця• 24 августа 2023
Болит первые дни. И после каждого визита и подкручивания тоже. Но проходит

Ответ дляКиця-бриця
Спасибо
Княгиня пітьми• 24 августа 2023
У мого часткові стоять: закріплені на одинички, двійки і шістки. Дискомфорту не було. З обмежень не кусає твердого (ріжем на шматочки). Зубна щітка спеціальна для брекетів.
Пищалка• 24 августа 2023
Ответ дляМоре_море_я_скучаю

А як з гігієною ? Зручно йому?
Він не дуже до гігієни. Завжди отримує зауваження. Зараз, бачу, носиться з шіточками, такі закручені йоршики.

У цілому зручно. Він уже два роки носить. Перші пару разів пив знеболення (тайленол) після підкручування, а зараз взагалі не п´є. Безболісно уже все.
дамаБезСобачки• 24 августа 2023
Скільки коштують зараз брекети?
madam_maren• 24 августа 2023
Я ставила брекеты в 20ть лет. Первые пару дней ноют зубы, но не критично. Ела пюрешки, йогурт, банан
Кава з адреналіном• 24 августа 2023
Болят 2-3 дня, дочка ела взбитый блендером творог с бананом, суп-пюре, картофельное пюре с тефтелей или котлетой
Мааарковная• 24 августа 2023
Ответ дляМоре_море_я_скучаю

А як з гігієною ? Зручно йому?
Постійні зуби видаляли?
Ответ дляМааарковная
Постійні зуби видаляли?
Так
Ответ дляМааарковная
Постійні зуби видаляли?
8 - ки
Ответ длядамаБезСобачки
Скільки коштують зараз брекети?
8 тис на одну щелепу
Мааарковная• 25 августа 2023
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
8 - ки
Як прошло видалення? Зуби були ретиновані?
Мааарковная• 26 августа 2023
Ответ дляПищалка
Дуже швидко усе їв
Підкажіть, будь ласка, видаляли 8? Як все пройшло?

автор Море_море_я_скучаю • 26 августа 2023
Ответ дляМааарковная
Наполовину.
Сину 12,то ще не дуже, але потім були би проблеми.
Видаляли в приватній клініці. Все пройшло добре. Так,першу ніч боліло, потім опухло обличчя, їв тільки дитячі пюре і трішки. Але все швидко зажило. А дуже хвилювалася, а тепер рада,що ми вже це зробили і в майбутньому він не буде мучатися.
Видаляли під седацією. Я була в кабінеті,поки він засинав. Потім після видалення його вивели. Він був ніби п´яний. Але його не нудило, нічого.
В черепно-лицевій хірургії роблять під загальним наркозом.
Ответ дляМааарковная
Написала вище
Вчора поставили брекети. Все добре. Тільки сьогодні почав боліти один зуб.
Тому дякую всім за підтримку та відповіді
Мааарковная• 26 августа 2023
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
Наполовину.
Скільки часу пройшло від видалення до установки брекетів?
Пищалка• 26 августа 2023
Ответ дляМааарковная
Видаляли ’зуби мудрості’, вони ще не були на поверхні, прорізували два інші зуби і на один з них встановлювали якусь конструкцію, бо цей зуб лежав неправильно. Потім ортодонт його витягував уже своїми методами.
Це робили з седацією, я не знаю як точно називається, не загальний наркоз, але він не був у свідомості під час операції
Нормально все, дуже швидко почав їсти. Оскільки було онлайн навчання, то навіть у той день ще всі уроки відсидів (оперували вранці, з 7 до 8), на тренування увечері не ходив, на три дні йому виписали спеціальне знеболення, він його приймав лише день, бо з другого дня відновив тренування і перейшов на звичайний ібупрофен.
Пищалка• 26 августа 2023
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
Обіймаю вас!
Хай удитини все швидко налагоджується!
Мааарковная• 26 августа 2023
Ответ дляПищалка
Скільки Вам обійшлась така операція?
Пищалка• 26 августа 2023
Ответ дляМааарковная
Скільки Вам обійшлась така операція?
Я не в Україні. Саме ця операція була в межах 7 тис доларів, точніше не пригадаю. Приблизно тисячі 2 покрила страховка.
Ответ дляМааарковная
Точно більше місяця. Напевно місяці 1,5-2
Ответ дляПищалка
Обіймаю вас!
Хай удитини все швидко налагоджується!
Дякую 🥰
І Вам бажаю всього найкращого!
Ответ дляМааарковная
Скільки Вам обійшлась така операція?
Питання не мені,але відповім.
17 тисяч грн
Це без ліків після