Метровий сантиметр• вчера в 16:30
Другий шлюб як налагодити відносини дитини і чоловіка?
Розвелись з чоловіком , є спільна дитина .
Поділіться своїм досвідом , чи вдалось одразу налогидити відносини між дитиною і новим чоловіком ?
Метровий сантиметр
• вчера в 16:54
Ответ дляСадова гойдалка
Почему? У нас изначально не сложились, а со временем наоборот. Сын просто обожает отчима, они одна команда
Скільки було дитині , коли ви одружились наново?
Єдина Країна• вчера в 16:54
Ответ дляинтайм_не_предлагать
тобто жити треба заради дитини, а не себе?
Я вам вище все написала
Обнимашкина• вчера в 16:54
Ответ дляинтайм_не_предлагать
тобто про себе можна починати думати вже десь після 50-и?
А хто заважає думати до? Можна набагато цікавіше проводити час з чоловіками за межами дому
Залатавая• вчера в 16:56
Ответ дляГарбузик
На втором после моих
Тобто якщо у вас гроші або на яблука, які любите ви, або на груші, які любить дитина, то ви купите собі яблука? :)
Гарбузик• вчера в 16:56
Ответ дляЗалатавая
Конечно
интайм_не_предлагать• вчера в 16:57
Ответ дляОбнимашкина
а ви дитина, в якої мама живе заради вас?
Обнимашкина• вчера в 16:58
Ответ дляинтайм_не_предлагать
Я давно не дитина
Попихтю та й годі• вчера в 17:08
Ответ дляЗалатавая
Тобто якщо у вас гроші залишились на яблука які любите ви і гравці які любить дитина, ви купите яблука, вірно?
Съев яблоко мама будет иметь силы пойти и найти деньги на грушу
А оставшись голодной и потеряв сознание та груша ребёнка не спасёт
Залатавая• вчера в 17:09
Ответ дляПопихтю та й годі
Мама не падає в обморок.
В мами залишилась готівка лише на щось одне. І в неї є вибір.
Попихтю та й годі• вчера в 17:12
Ответ дляЗалатавая
Мама не падає в обморок.
Так я ответила
Это калька с маску с кислородом сначала маме потом ребенку
Єдина Країна• вчера в 17:13
Ответ дляЗалатавая
Ще раз
У вас є гроші лише на щось одне.
Ви пишете, що на першому місці у жінки повинна бути жінка. Тому за вашою Логікою ви купите яблука, а не груші
А тепер ви йдете від відповіді
У вас є гроші лише на щось одне.
А тепер ви йдете від відповіді
Ви самі розумієте що написали?
Чупокабра• вчера в 17:14
Ответ дляШотуткоїться?
Ищите мужчину с ребенком/детьми возраста вашего
Еще хуже, они начинают соперничество между собой. Каждый родитель естественно за своего ребёнка.
Залатавая• вчера в 17:14
Ответ дляЄдина Країна
Ви самі розумієте що написали?
А у вас проблеми з прочитаним?
Чупокабра• вчера в 17:15
Ответ дляЄдина Країна
На першому місці в себе повинен на бути сама мама, а не хтось інший
В полной стабильной семье. А когда идет знакомство и притирка, ребенок самая уязвимая сторона.
Єдина Країна• вчера в 17:15
Ответ дляОбнимашкина
Коли переїде, тоді можна і додому когось приводити, хоча я не бачу в цьому необхідності
Таке враження що хтось когось зібрався до вас додому приводити
Залатавая• вчера в 17:15
Ответ дляПопихтю та й годі
Так я ответила
Ні, не так
Це не вибір життя, я про інше.
Залатавая• вчера в 17:15
Ответ дляПопихтю та й годі
Так я ответила
Вам просто так сильно хочеться довести інше, що ви робите вигляд, наче не розумієте по що йдеться :)
Попихтю та й годі• вчера в 17:18
Ответ дляЗалатавая
Вы притянули за уши максимально тупой пример и обижаетесь что люди отвечают не так как вам хочется
Залатавая• вчера в 17:26
Ответ дляПопихтю та й годі
Ні, я привела дуже простий приклад, який ви до фантазували, щоб максимально виправдати своє «я в себе на першому місці»
Єдина Країна• вчера в 17:35
Ответ дляЗалатавая
Удалено администрацией...
П´яна вишня• вчера в 18:06
Ответ дляЄдина Країна
Удалено администрацией...
приклад про яблука і нруші дійсно не дуже, ось вам інший, життєвий і невигаданий: мама маленької дитини познайомилася з мужчиною з яким у неї стався повеий метч і кохання. Інтереси мами - бути з цим чоловіком і насолоджуватися один одним. чоловік по відношенню до жінки ідеальний -секс, турбота, і т.д. але з її дитиною жити категорично відмовляється. Інтереси мами в пріоритеті, тож вона з´їжджається з цим чоловіком а дитина відправляється до баби з дідом, мати згодом народжує нову дитину і живе щасливою сім´єю. Таких історій дофіга до речі
Єдина Країна• вчера в 18:22
Ответ дляП´яна вишня
Ну і? А якби мама послала на хєр того чоловіка, а дитина б через пару років її з зарізала наприклад чи побила чи била б систематично?
Таких прикладів теж не мало
П´яна вишня• вчера в 19:34
Ответ дляЄдина Країна
Таких прикладів теж не мало
Через пару років, у 6?