Щоб після війни не обрали знов якогось тіктокера.
Цифри, що говорять за себе.
Але ж кращі гинуть, а кнопкодави пересидять це і далі оберуться, щоб красти(
Звісно, всюди є і герої, і зрадники. Але ж тенденція красномовна.
Цифри, що говорять за себе.
Kot_v_meshke• 25 августа 2023
Неинформативная графика. Нет понимания, сколько женщин в партии, возраст депутатов. Ни о чем.
Marge Simpson• 25 августа 2023
Ответ дляKot_v_meshke
Вот именно.
Ульяша2015• 25 августа 2023
Ответ дляNat-li
А я такую картинку нашла) еще и автор тот же
Так то ж дані станом на жовтень- листопад 2022 року, а у автора станом на 21 липня 2023 року. Часто ніхто не читає ,що написано маленькими літерами внизу. Там також написано, що в перелік входять депутати обласних, районних та місцевих рад.
Ответ дляУльяша2015
Читать и анализировать - не сильная черта нашего электората.
Возрастная• 25 августа 2023
Ответ дляСвітланкаОК
Порохня вже виборами займається 😡
Ага, он же ж в США вже хтось сказав, що вибори обов´язково потрібно провести. Сивочолий підтягнувся:)
Ответ дляУльяша2015
А вас не смущает, что в данных 22 года людей больше, чем в 23 году?
Скажите, вы реально верите в эти картинки????)
Ульяша2015• 25 августа 2023
Ответ дляNat-li
А що має мене бентежити, в тому році було більше депутатів, які приймали участь у війні, але згодом більшість відпала. На початку війни багато людей керувалось емоціями і дійсно вважали справою честі стати на захист країни.
Ответ дляNat-li
А що вас смущає?
Ви не помітили, що хтось поїхав по концертам, когось призначили міністром, а одного навіть послом. Луценко демобілізували.
І це ж лиш публічні обличчя.
Цифри за рік запросто могли змінитися.
І це ж лиш публічні обличчя.
Цифри за рік запросто могли змінитися.
Ответ дляFilomena
А що вас смущає?
І це ж лиш публічні обличчя.
Цифри за рік запросто могли змінитися.
І це ж лиш публічні обличчя.
Цифри за рік запросто могли змінитися.
Автор специально выбрала именно эту картинку и вы знаете почему 😉
Спорить не буду.
MandarinaS• 25 августа 2023
Ответ дляneortoju
Ну раз писали в тг каналах, то точно будут...
Какие выборы? Как проголосуют те, кто на войне? Десятки тысяч числятся безвести пропавшими. Впо раскиданы по всей стране, беженцы по всему миру. Какие могут быть списки выборців?
Я откуда знаю? Удивилась не меньше такому посту.
Will_Be...• 25 августа 2023
У меня с мужем служит чувак, который на прошлых выборах от ’батькивщины’ баллотировался в городской совет. Норм чувак, свою партию, городскую ее часть, нормально крутит на деньги, помощь ребятам. Но партия, в целом - плохая.Так что, если бы речь шла о конкретных людях, можно было бы говорить о чем-то,а так, ’партия’ - этони о чем.
Ответ дляNat-li
Спорить не буду.
Якшо картинка не славить Зе, то її не можна нікому показувати? СН ніхто не заважав надати дані, вони не захотіли, так шо ж тепер, шо є те є.
Головне першими прибігти в тему і кричати шо порох винний.
Хоча жодна не пояснила до чого тут до цієї картинки порох.
Ответ дляFilomena
Покажіть, де я про кварталівців писала?
Бо видно читати і думати, то для вас різні речі.
Взагалі то, читати і думати - це дійсно різні речі)) не кожен, хто здатен прочитати щось вміє це зрозуміти, для цього треба вміти думати, а тим паче може це робити (думати, осмислювати прочитане) на постійній основі