Щоб після війни не обрали знов якогось тіктокера.
Цифри, що говорять за себе.
Але ж кращі гинуть, а кнопкодави пересидять це і далі оберуться, щоб красти(
Звісно, всюди є і герої, і зрадники. Але ж тенденція красномовна.
Цифри, що говорять за себе.
Ответ дляneortoju
Выборов все равно не будет, это чьи-то влажные мечты.
ви бачили заяви, що це США наполягає на виборах
це означає, що їх щось не влаштовує в нашій сьогоднішній владі.
І ви розумієте, що в них точка зору трохи ширша, ніж тут у вас, у нас, у народу зсередини країни. Ну і думка важлива для подальшої підтримки
з цього всього можна зробити висновки
Чашечка кофе• 25 августа 2023
Ответ дляMetelitsa
А СН тоді що має зробити?
Тут би будо доречне колективне одночасне самогубство, тому що там нормальних немає і не було.
Я правильно Вас розумію?
Цим теж варто подумати над вигнанням зашкварних елементів. А маніпуляція графіками - це дуже тупо
Чашечка кофе• 25 августа 2023
Ответ дляВера
Видела эту картинку. Думаю не просто так Слуги не предоставили информацию. А было бы интересно посмотреть.
Ось дослідження від березня цього року
Чашечка кофе• 25 августа 2023
Ответ дляmavka.cy
з цього всього можна зробити висновки
Один чи два сенатори - це не офіційна позиція країни
Ульяша2015• 25 августа 2023
Ответ дляЧашечка кофе
Ось дослідження від березня цього року
Це стаття від березня, а дослідження за 2022 рік, читайте уважно
Чашечка кофе• 25 августа 2023
Ответ дляУльяша2015
Знаю. Все одно ці дані є. Для ознайомлення можна переглянути, але для чогось більшого не вийде використовувати
Ответ дляЧашечка кофе
це не один-два сенатори. це вже рівень, коли тенденція просочилась в наші інформаційні канали
і просто задумайтесь. чому країна, яка нам стільки допомагає триматися, наполягає на виборах. ну не для галочки ж? а для того, щоб змінити влади. чому?
Ульяша2015• 25 августа 2023
Ответ дляЧашечка кофе
Цікавить чому на наданий час деякі партії відмовились надати дані, не має можливості зрівняти. Або надто великі зміни у порівнянні з минулим роком, або ....
Чашечка кофе• 25 августа 2023
Ответ дляmavka.cy
Який саме рівень? Ніяких офіційних заяв від США на цю тему зараз немає
Чашечка кофе• 25 августа 2023
Ответ дляУльяша2015
Теж цікаво. Бо СН відмовилися надавати дані. А Голос відповів, що такої можливості у них немає.
Питання: чому коли слуги говорять про проведення виборів, тут ніхто цього не бачить?
А?????
Стефанчук про вибори.
31 липня 2023!!!
Руслан Стефанчук здивував експертів, журналістів та й навіть деяких однопартійців зі ’Слуги народу’ заявою, що Конституція не забороняє проводити вибори під час воєнного стану.
02 серпня 2023:
Заява спікера Верховної Ради України Руслана Стефанчука про відсутність у Конституції заборони на проведення виборів під час дії воєнного стану спричинила жваві дискусії. І не лише в партійному чаті “Слуги народу”.
Більшість депутатів з різних фракцій, з якими поспілкувався LB.ua, запевняють: до закінчення воєнного стану виборів не буде. Тим часом у парламенті не припиняється робота над законодавчими змінами для виборів по війні.
А?????
Стефанчук про вибори.
31 липня 2023!!!
02 серпня 2023:
Irina-5d24• 25 августа 2023
Ответ дляСвітланкаОК
Порохня вже виборами займається 😡
Поки зелень краде. Їм не до того та й любителі порвати в країні ще залишилися
Птица-синица• 25 августа 2023
А что не так?
Прозапас - от партии ЕС Запорожье воюет, а Куртев - и о. мера от СлугиНарода в Запорожье т- непотопляемо ворует миллионами, тырит гуманитарку вагонами и получает за это орден от президента. Убрать его нереально , хотя его в городе ненавидят все. Это срез по Запорожью.
Irina-5d24• 25 августа 2023
Ответ дляMarge Simpson
Фу автор! Ваш Порох больше никогда президентом не будет, сколько картинок не клепайте.
Мне например пофиг будет или нет. Вам же в стране жить. Ну живёте с зеленью. Первые 5 лет правления прошли успешно. Продолжайте в том же духе
Irina-5d24• 25 августа 2023
Ответ дляVika_K89
Какой розкол?
А тут или Порох, или ’розкол’ другого в методичках не написано. Ермак старался
Ответ дляFilomena
А що вас смущає?
Ви не помітили, що хтось поїхав по концертам, когось призначили міністром, а одного навіть послом. Луценко демобілізували.
І це ж лиш публічні обличчя.
Цифри за рік запросто могли змінитися.
І це ж лиш публічні обличчя.
Цифри за рік запросто могли змінитися.
І? Якщо Луценка демобілізували, то його вже не треба рахувати? Пізніші цифри можуть бути тільки більші, а не навпаки.
Чашечка кофе• 25 августа 2023
Ответ дляTata_F
Так, не треба
Ответ дляFlower Girl23
Не будет, если на них нам не ’намекнут’ кураторы... Ибо без их желания, в нашей стране не происходит ничего...
Да, но они уже намекают. Выборы будут, потому как им нужен законный подписант по кредитным обязательствам и международное право это не народ, которому можно втюхать законность происходящего без правильного оформления.
Нісенітниця• 25 августа 2023
И вообще, я не поддерживаю мысль, что депутаты должны идти воевать. Их выбрали, чтобы принимать законы. В военное время как никогда важна быстрая реакция и новые законы и изменения, а также контрольная функция за исполнительной властью
Понятно, что наши депутаты, мягко говоря, не справляются. Но беззаконие и диктатура еще хуже.
Probel Tochka• 25 августа 2023
Ответ дляneortoju
Ну да, тут получается 643 без слуг и голоса
Там не написано ’депутати ВР’.
Наші депупати Киїівради по двом сусіднім округам з лютого 2022 на фронті, знаю їх. Не буду писати з яких вони партій, але це не слуги.
smilingsky2010• 25 августа 2023
А вы разве, автор, не видите, что ничего не поменялось? Тут до некоторых даже не дошло, что речь о членах партии, а не о депутатах ВР
Mrs.Ochmonek• 25 августа 2023
Ответ дляmavka.cy
А для чого ця країна нас роззброювали?
Для чого Буш у свій час переконував, що не потрібна Україні незалежність - хай далі живе в міцних обіймах раша- федерастії?
Ульяша2015• 25 августа 2023
Ответ дляНісенітниця
Так ті що сидять у Верховній Раді і не воюють, мова йде про інших, які в обласних, районних, місцевих радах. З Верховної Ради деякі дійсно добросовісно виконують свої обов’язки, а більша половина лише вигляд створює.
Нісенітниця• 25 августа 2023
Ответ дляУльяша2015
У местных депутатов тоже есть свои функции. В том числе и контроль над распилом бюджета, соблюдением законов на местах.