Xвостокрутелка• 25 августа 2023

Дівчата, це токсикоз?

Привіт, зараз 6 тиждень, ні разу не рвала, бувало що просто підташнювало, але я не можу нічого їсти другий раз. Типу неважливо риба, мʼясо чи щось інше, якщо я один раз це зʼїла то наступного разу я дивлюсь на нього і мене тошнить, відвертає від цього продукту. Кава стала несмачна, взагалі її тепер не хочеться. І ще й апетиту немає, типу немає такого як до вагітності що от хочеться чогось зʼїсти, нічого не хочеться. У вас таке було? Я думала токсикоз це коли прям дуже тошнить і ти рвеш
ТебеОноНадось• 25 августа 2023
То ще вас легенько загребло.
Я останню вагітність до 18 тижнів їсти не могла. Мінус 8 кг і це при тому, що насильно я все ж таки іноді щось в себе заштовхувала
В шоколаде• 25 августа 2023
Токсикоз - це у всі по різному.
Личко Невеличке• 25 августа 2023
У меня немыслимо обострилось обоняние, я чувствовала запахи не хуже собаки-ищейки))
И булочки ела где только видела, с повидлом, кремом, шоколадом... ))
Ну и стала бегемотом с 55 до 74.
А так не помню больше изменений
Мао_Мяо• 25 августа 2023
Так, це токсикоз. Орієнтовно до 12 тижня такий стан вас буде супроводжувати. Я лише 1 раз вирвала за цей період, здебільшого просто нудило і відвертало від улюбленої їжі
когдадеЦкие• 25 августа 2023
У мене був схожий стан. Рвоти не було, але легке відчуття підтошнювання зранку. Я страшний кавоман, але з перших тижнів саме від аромату кави було відчуття, що виверне, пити її взагалі не могла. Офіс був біля кав´ярні, то я цілий день зелена сиділа пізніше тягнуло дуже на халву...їла її просто жах скільки....ну і теж набрала відповідно) тому радійте, основні зміни ще попереду)
месяцкие• 25 августа 2023
Ответ дляЛичко Невеличке
Ну и стала бегемотом с 55 до 74.
А так не помню больше изменений
Я мясо не то что есть, даже порезать не могла, меня выворачивало от одного его вида. Не могла вообще запах сырого мяса выносить. Был очень сильный токсикоз, уколы, потому что без них не могла есть, Но это было только до 16 недели
Перекус беру завжди• 25 августа 2023
автор вам повезло, я 2 раза до 12 недель обнимала унитаз
Ms. Доброта• 25 августа 2023
Я на 14 неделе токсикоз переодичемки после чая и утреннего туалета я запахи некоторые например яиц и эли супа куриного слышать немогу
Дай подивлюся• 25 августа 2023
Да,это токсикоз. Пробуйте сухарики или печенье галетное с чаем. А чувство тошноты убирает хорошо щелочная минералка. Лужанскую поищите в аптеке или магазине. Только настоящую,а не ’копии’.
По идее до 5 месяца должно пройти автор))
Мотористка• 25 августа 2023
О, нет! Токсикоз это спектр ощущений))) Он у меня был, но бекала слегка я всего дважды. Первый триместр тошнило от многих запахов, по супермаркету было тяжко ходить - всё воняло. Ела в основном только любительскую колбасу и конфеты Джек.
Кондуктор маршрутки• 25 августа 2023
А почему не существует никаких лекарств против токсикоза? Почему все его терпят ?