Не служанка• 25 августа 2023

Подарунок на весілля. Коли подарувати?

Завтра на весілля в інше місто. Дарувати будемо велику суму грошей. Свято в кафе, окремий столик на 20 чол. Я от думаю на скільки це буде правильно, якщо ми подарунок завеземо вранці їм додому? Чи як і інші, дарувати на святкуванні?
Спілий баклажан• 25 августа 2023
а вам как удобней?
Та_все_ок_будет• 25 августа 2023
Лучше в кафе.
Просто Фіфа• 25 августа 2023
Коли будуть всі вітати. Не хвилюйтеся, 1000 у.о зараз не такі вже і великі гроші.
автор Не служанка • 25 августа 2023
Ответ дляСпілий баклажан
а вам как удобней?
І так і так. Ми без проблем можемо завезти і вранці. Весілля не пишне, молодята вдома збиратися будуть
автор Не служанка • 25 августа 2023
Ответ дляПросто Фіфа
Сума ,,дещо,, більша.
Сметчица• 25 августа 2023
Ответ дляНе служанка
Сума ,,дещо,, більша.
А чому даруєте велику суму? Близькі родичі? Просто цікаво
Сметчица• 25 августа 2023
Ответ дляПросто Фіфа
Не могли не з´язвити?
автор Не служанка • 25 августа 2023
Ответ дляСметчица
Так, близькі, їм не вистачає на машину), а поповнення в сім’ї от-от вже буде)
Просто Фіфа• 25 августа 2023
Ответ дляСметчица
Не могли не з´язвити?
Чого? Одружувався брат чоловіка, дарували 10000 у.о. зі всіма в ресторані.
автор Не служанка • 25 августа 2023
Ответ дляПросто Фіфа
В ресторані були тільки гості весілля чи і інші відвідувачі? Хвилююсь що там буде звичайний двіж, люди
Просто Фіфа• 25 августа 2023
Ответ дляСметчица
Не могли не з´язвити?
Можливо молода пара не буде готова зустріти гостей вдома.
Сметчица• 25 августа 2023
Ответ дляНе служанка
Гарні ви родичі )) І молодята гарні, напевно, раз ви їм допомогаєте
Сметчица• 25 августа 2023
Я б радила частину грошей подарувати вранці, а на весіллі трошки більше, ніж усі. Нащо визивати можливі заздрощі?
Кривая спроса• 25 августа 2023
Даруйте в кафе
Просто Фіфа• 25 августа 2023
Ответ дляНе служанка
Весілля на 150 людей.
СкрипяСердцем• 25 августа 2023
Ответ дляСметчица
Деньги дарят в конверте. Остальные гости даже не узнают, сколько там
Единорог_помог• 25 августа 2023
А что, кто-то еще устраивает показуху из поздравлений и подарков? Договорилась бы заранее и отвезла, когда всем удобно.
НашлаПерепискуМужа• 25 августа 2023
Это сейчас столько дарят, по несколько тысяч долларов?
Два года назад были на свадьбе, дарили с мужем 500 у.е. и все гости не больше, только близкие родственники больше дарили.
автор Не служанка • 25 августа 2023
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Так. Батьки дарять 500. Ми вирішили докинути суму на потрібне. Родичі близькі
автор Не служанка • 25 августа 2023
Все ж заїдемо вранці. Бо будемо переживати і ми і вони, Слідкувати за конвертами.
Замурмишка• 25 августа 2023
Ответ дляНе служанка
Я думаю правильне рішення,в конверт пару сотень покласти, шоб було привітати чим разом з усіма. А всю суму в ранці завезіть і віддайте вдома .
Бритоножка• 26 августа 2023
Автор, а може спитайте у наречених як їм зручно?
Мене мама напряму спитала, чи нормально, якщо вона подарунок подарує вранці, щоб з собою менше грошей носити)