АгатаХристя• 25 августа 2023
Може хто стикався - при оформленні в школу видали листок сплатити
внесок в благодійний фонд 3000 грн за кожну дитину. Плюс написано 300 грн щомісяця.
Я в шоці, бо це державна школа.
До того ж ми переходимо навчатися на сімейне навчання.
Якщо я не сплачу - не знаю чого очікувати, але фінансової змоги не маю.
Я в шоці, бо це державна школа.
АгатаХристя
• 25 августа 2023
Ответ дляMs. Похвала
Ви реквізити мені покажіть, код БФ і р/р.
А такий папірець я вам і сама можу зараз на принтері клацнути.
Ви троляка
Я поки хочу дочекатись наступного тижня- щоб принести до школи документи. Тому що мені не зрозуміло- це просто тикають всім й мовчать чи почнуть вимагати оплатити ті внески.
АгатаХристя
• 25 августа 2023
Ответ дляMs. Похвала
У селі 2000 учнів?
Ви навіть школу ПОХ переплюнули
Не розумію чого ви така весела. Ви мабуть не в курсі, що села біля Києва є великі
40каградусная• 25 августа 2023
Ответ дляАгатаХристя
Звичайно ні. Крім того мені вони просто мовчки приєднали ті аркуші про внесок до довідок, що дітей беруть навчатися, щоб ми могли забрати особисті справи в іншій школі
так и наберитесь смелости отказать,не кредит же брать для этого
Ms. Похвала• 25 августа 2023
Ответ дляАгатаХристя
Ви приховуєте всю інформацію, яка піддається сумніву.
Ваші листочки і скріни екрану ні про що.
Трілль ви!
Продаю витрішки• 25 августа 2023
Знаю про який ви ліцей ви пишете, не розумію на що ці внески, там же все нове? Ми вирішили не йти туди у 5 клас. Що вам кажуть, чи буде очне, друга зміна?
Запароленое одеяло• 25 августа 2023
Ответ дляАгатаХристя
Ось. Поки замалювала. Подивимось що будуть говорити про це, я платити не збираюсь.
Це не рахунок, а папірчик з принтера, у ворді набраний
Хоча як там є номер рах, і школа не приватна - то прокуратурі є робота
АгатаХристя
• 25 августа 2023
Ответ дляПродаю витрішки
Ми нічого не питали. Бо нам потрібно лише сімейне навчання. Діти не будуть відвідувати ліцей(принаймні найближчі два роки точно).
АгатаХристя
• 25 августа 2023
Ответ дляЗапароленое одеяло
Мені здається вони всі знають й прокуратура також. Бо тут справа в сумі
40каградусная• 25 августа 2023
Ответ дляАгатаХристя
ну местный департмаент образования точно знает
АгатаХристя
• 25 августа 2023
Ответ дляПродаю витрішки
Можете поділитись куди пішли?
В інший ліцей в нашому селі нас не приймають-кажуть, що територіально ми відносимось до першого.
АгатаХристя
• 25 августа 2023
Ответ для40каградусная
Всім дякую. На наступному тижні розповім що було далі.
Продаю витрішки• 25 августа 2023
Ответ дляАгатаХристя
Можете поділитись куди пішли?
В КПІ на уманську, возити далеко, але сподіваюсь там хоч толк якийсь буде
Мона_Лиса• 25 августа 2023
Ответ дляTANYA 0 0 0 0
Повірте заробили на цьому всі. І в 90 не здавали такі суми, здавали на порошки, крейду і все. А в кого не одна дитина, то як вийти із ситуації.
Зачем мне верить, если я знаю как оно было? В 90-е сдавали большие суммы на все, включая ремонты, учебники и даже иногда доплаты учителям. А какая разница сколько детей?
Мона_Лиса• 25 августа 2023
Ответ дляАгатаХристя
В школі приблизно 2000 учнів - 300 гривень в місяць за охорону з кожного - то виходить 600 000 гривень в місяць…це неймовірно велика сума
Это где вы такие огромные школы нашли?
40каградусная• 25 августа 2023
Ответ дляМона_Лиса
мы сдавали только на ремонт и не огромные суммы, доплаты учителю,если были доп уроки и кому надо
Ms. Похвала• 25 августа 2023
Ответ дляЗапароленое одеяло
З недавнього часу це не підпадає під функціонал прокуратури
Мона_Лиса• 25 августа 2023
Ответ для40каградусная
А у меня и у мужа в школе собирали на все, так как не было финансирования и ЗП учителям задерживали.
Ms. Похвала• 25 августа 2023
Ответ дляМона_Лиса
Это где вы такие огромные школы нашли?
Петропавлівська Борщагівка.
АгатаХристя
• 25 августа 2023
Ответ дляПродаю витрішки
Я чула про ту школу гарні відгуки. Їздити далеко, бажаю Вам поменше заторів (бо про нашому селі поки виїдеш…потім поки заїдеш).
Мона_Лиса• 25 августа 2023
Ответ дляMs. Похвала
Петропавлівська Борщагівка.
Ясно, новый лицей. Просто в Киеве школы в 2 раза меньше где то, если не 2 смены.
40каградусная• 25 августа 2023
Ответ дляМона_Лиса
видимо в нашей школе была другая картина и зп задерживали почти всем,поэтому доплата учителям, родителями в таком же положении ,для меня наглость, со стороны школы
Мона_Лиса• 25 августа 2023
Ответ для40каградусная
Частники не задерживали, потому у родителей, в основном, деньги были. Чего наглость? За горло никто не брал, все добровольно было. Некоторые родители носили сумки из села, если денег не было, в общем выживали как могли.
40каградусная• 25 августа 2023
Ответ дляМона_Лиса
Потому что почему-то считается,что у родителей априори больше денег ,а учителя ходят не на работу,а делают добровольную жертву. Еще и сумки им носить,это выше моего понимания.
Говорю-балакаю• 25 августа 2023
Ответ дляАгатаХристя
Тільки не кажіть, що ви така наївна і йшли до цього ліцею, не знаючи про це. Не підтримую такі внески, але і вам не вірю.
Мона_Лиса• 25 августа 2023
Ответ для40каградусная
Повторюсь, я против поборов, но тогда было время, когда учителя реально голодали, потому и помогали как могли. Сейчас ситуация другая, пока ещё другая.
Продаю витрішки• 25 августа 2023
Ответ дляАгатаХристя
Дякую. Дорога це те що найбільше лякає, але якось будемо викручуватись , можливо раніше виїзджати .
Пацака-задирака• 25 августа 2023
Ответ дляМона_Лиса
Да что вы говорите?? Я в 90-е сама училась в школе, между прочим, в английской. Сдавали только на спец. учебники, ремонт класса, ремонт школы, но суммы были не космические, т.к. делали максимум косметический ремонт. Про доплаты - это вообще бред.
TANYA 0 0 0 0• 25 августа 2023
Ответ дляМона_Лиса
Ніколи не чула про доплати вчителям, на ремонт здавали тобто вартість фарби і вапна ділили на кількість дітей і ремонт робили батьки. Книжки сюди не входять, так як їх купляли для себе а не для школи. І різниця є скільки дітей, якщо в школу ходять двоє - троє дітей з сімї і батьки отримують середню зарабітню плату, то так трошки є.
Мона_Лиса• 25 августа 2023
Ответ дляTANYA 0 0 0 0
Нет разницы в том плане, что это логично, что траты на каждого + ребенка идут.