ВсеПроВсехЗнаю• 25 августа 2023
Хтось варив варення асорті?
Якщо позмішувати все: сливи, персики, яблука? Як думаєте, щось вийде з цього чи повзриваються?
ВсеПроВсехЗнаю
• 25 августа 2023
Ответ дляБорода
то повидло скорее, а не варенье.
Та ні, думала все великими шматтями накидати, яблука правда меньше або на терцв. Просто таке ніколи не робила, і думаю як це все влаштувати
Аноним_Русалка• 25 августа 2023
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
великими шматкми? яблука, персики -точно порізати на частини. а сливи кісточку як виймати будете, то 2 половинки будуть.
але краще то все окремо зварити або компот закрити, а з яблук повідло
ВсеПроВсехЗнаю
• 25 августа 2023
Ответ дляАноним_Русалка
Мала на увазі- персики четвертаки, сливи половинки.
Компоти не п´ємо. Мені треба таке варення на зиму, на сир дітям класти. Дуже рідке не люблять
Играю_на_кларнете• 25 августа 2023
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Треба врахувати, що персики більш ніжні і вони, скоріш за все, розлізуться, шкірка буде окремо. З сливами може бути так само.
Персики тверді краще нарізати дольками, скласти в банки, залити гарячим сиропом і простерелізувати. Взимку сироп зливаєте і маєте чудові персики) так само і сливи.
Диви яка я пава!• 25 августа 2023
Варила яблоко и грушу. Нормально.
У вас что-то перебьешь вкус остального. Но я думаю неплохо будет.
ВсеПроВсехЗнаю
• 25 августа 2023
Ответ дляИграю_на_кларнете
Тааак, тобто персики дольками заливаю сиропом, сливи так само, можно їх разом? Як думаєте хв 15 досить для стерилізації?
Играю_на_кларнете• 25 августа 2023
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Разом не раджу. Бо як сливи швидше розлізуться, то шкода роботи. Я сливи беру крупні, тверді (угорка). Ріжу половинками або четвертинками. Складаю у літрові банки - на дно столову ложку цукру, шар слив, знов цукор і і т.д. У велику каструлю набираю воду, на дно маленький рушничок, ставлю банки - рівень води бажано щоб майже до верху банки і на тому ж рівні мають бути сливи. На плиту, вода кипить, цукор в банках має розчинитися, сливи трошки уварюються. І закриваю, виходять сливи у сиропі. Головне не перетримати. Вони в процесі уварюються, тому перед тим як закрити, розкладаєте з однієї банки до інших, щоб повні були.
Играю_на_кларнете• 25 августа 2023
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Для персиків думаю хвилин 15-20 вистачить.
Играю_на_кларнете• 25 августа 2023
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Груші так само можна зробити, вони потім на смак як свіжі. Лише теж із твердих сортів і стерилізувати довше
ВсеПроВсехЗнаю
• 25 августа 2023
Ответ дляИграю_на_кларнете
Дякую!