Это же вражеское приложение. Сколько там пропаганды российской, каналов пропагандонов, сборняки колаборантов.
Возможно ли это вообще технически, заблокировать его на территории Украины?
Серпневе кошеня• 25 августа 2023
Ответ для vihola
Чим займається? Блочить в телеграмі канали? Є опція поскаржитись, є причини скарг, але адміністрація телеграму не реагує, фашистські канали не зносить.
Ви не знали, що можна поскаржитись на канали в СБУ? Тепер будете знати
happy camomile• 25 августа 2023
Ответ дляСерпневе кошеня
Навчіться гуглити. Вони не спонсують рашку податками
Главный операционный центр Telegram расположен в Дубае, в Объединенных Арабских Эмиратах. Кроме того, серверы мессенджера присутствуют и на территории США. Юридические лица Telegram FZ LLC и Telegram Messenger Inc. были зарегистрированы в 2013 году в Лондоне, в Великобритании.
Удалено администрацией...
Серпневе кошеня• 25 августа 2023
Ответ для vihola
Та хто б куди не скаржився, реакції нема.
Не треба тоді говорити, що дуров підтримує Україну.
Ви особисто це робили? Чи просто сидите за кордоном і пишете тут свої роздуми?
Серпневе кошеня• 25 августа 2023
Ответ дляТатьяна-В
Уже писали в какой-то из тем, что жаловались, но там сказали, что сложно все с этим, как-то не могут они влиять Что-то в этом роде, не помню точно.
Є такі самі канали з української сторони. І їх створюється купа кожного дня, це неможливо контролювати. Мені більше подобається свобода в телеграмі, аніж рамки інсти/фб де за слово війна тебе кидається в бан
Ksenia-e9d7• 25 августа 2023
Дуров уже давным давно уехал из кацапстана и к нему никакого отношения не имеет. Вы не представляете, сколько сейчас парней воюет в ЗСУ, которые родились в России при советском союзе
happy camomile• 25 августа 2023
Ответ для vihola
Аргументи закінчились, очевидно.
Звісно скаржилась. Як і мільйони українців скаржились на канали російських фашистів.
Удалено администрацией...
Серпневе кошеня• 25 августа 2023
Ответ для vihola
Аргументи закінчились, очевидно.
Які аргументи?) я ніяких аргументів не давала вам і доводити нічого не маю бажання) ви не знаєте як працюють соцмережі і закони країн, які не мають ніякого відношення на законодавчому рівні до соцмережі? Що можуть СБУ роблять.
Ответ дляСерпневе кошеня
А дуров що робить? Нічого не може зробити?
писали він в опозиції до російських фашистів
Mrs.Ochmonek• 25 августа 2023
Не заблокують через зручність.
Але всім українцям варто пам’ятати, що це незахищений мессенджер (і коли щось важливе, то користуватись signal, whatsup, а не телеграмом), і всі що ви пишете справді легко буде в руках фсб, що б там не казав Дуров.
Mrs.Ochmonek• 25 августа 2023
Є розслідування з фактами і цитатами на ютюб
Співпраця з ФСБ та сервери на росії/Що не так з телеграм.
Хто дивився і не згоден, є якісь факти спростування?
Mrs.Ochmonek• 25 августа 2023
В тому відео згадували журналіста, який побував в полоні. В телефоні в нього була знищена вся переписка (з військовими) в телеграм за два місяці, а на допитах йому принесли все це роздруковане.
Mrs.Ochmonek• 25 августа 2023
Ответ дляСерпневе кошеня
його називають лайт версією даркнету
Семицветка• 25 августа 2023
Ответ дляContento
А почему Телеграмм должны заблокировать ? Кто вам мешает фильтровать информацию, которую вы читаете и смотрите? И это вы выбираете в каких группах регистрироваться и какие новости читать.
Полностью согласна. У меня два новостных укр канала и всё. Остальные группы по темам моих хобби. А люди сами ищут какую-то грязь, а потом жалуются, что мессенджер её не блокирует.