Оля_с_киркою• 25 августа 2023

Праймер, база, топ, лак для домашнего использования

Подскажите кто сам делает маникюр какую фирму лучше взять?
КучМала• 25 августа 2023
будь-яку відому, тут не принципово, дивіться на свій бюджет

Играю_на_кларнете• 25 августа 2023
Комильфо, глосс, окси
Кусюче сонечко• 25 августа 2023
PNB
ПростоБелка• 25 августа 2023
Мне nails molecula нравится. И база, и топ. Цветной гель лак можно любой. Даже из Евы, там бывают акции 3 по цене 2 ))
Слухи-руки не распускаю• 25 августа 2023
Якщо не хочете мати проблем зі здоров´ям, матеріали бажано взяти такі, що підходять людям з уже набутою алергією на гель-лак і це не бюджетні гель-лаки, хоча б базу треба взяти якісну. І лампу. І правильно полімеризувати в ній. Тоді має все бути більш безпечно. Наприклад, бренди світового масштабу СНД, Люксіо, Геліш, Артістік, Астонішинг
І так, я забула - якщо з фінансами поганенько, то є бази для алергіків в кількох наших ТМ, у ПНБ, в Туфі профі, у Сіллер. Але бази вистачає на довго, навіть малого об´єму.