Детские_Будут?• 25 августа 2023
Девочки, что у вас хорошего сегодня было?
О себе - накопала 6 мешков картошки, спина колом 😄
Детские_Будут?
• 25 августа 2023
Ответ дляУкраїна понад усе!
фото
Спасибо 😇
Архитектура прекрасная, он нее веет добротностью и уютом)))
Прокачую сідниці• 25 августа 2023
Ответ дляЗ бісиками
У одного ’моего’ ребёнка (ученика), звук наконец стал. Я - логопед.
Хожу счастливая весь день, там все непросто было)
Сколько ему лет?
Детские_Будут?
• 25 августа 2023
Ответ дляА шо сталося?
Сама поїхала в годину-пік в центр,ще не ризикувала.Була необхідність,переживала,але все добре склалося.
А через що переживали?
Natalia505• 25 августа 2023
Ответ длявАлнуюся сильнА
Деревья обрезала, грушу и абрикос.
Новый кулинарный рецепт попробовала. Всем понравилось, я голодная.
А чому так рано? Чи вони у вас сухенькі?
Детские_Будут?
• 25 августа 2023
Ответ дляЗ бісиками
Как бывший педагог, понимаю Вас, как никто другой 🥰
И желаю новых свершений!
Гуляю босоніж• 25 августа 2023
Ответ дляКраля-Галя
Я наготувала їсти на 2 дні. Пельмені, рибка запечена, картопелька, ніжки курячі, хліб спекла. Звільнила собі на завтра день, щоб вікна помити. Сумую, що літо закінчується(
Матерь Божья.... еще и окна мыть будете?)) а шо ночью отдыхать собрались?
Черпак_для_фантазий• 25 августа 2023
Конвера купила, двоє трусів безшовних, перець нафарширувала, випрала гору прання, ну й відпрацювала на роботі, щеб ця болотна нечисть дала виспаться, і життя лакшері.
Винник• 25 августа 2023
Ответ дляNatalia505
Помідорки дуже гарні.
Дякую! Я сама вражена врожаєм. Ми і об´їдаємся, і нав´ялила, і томатом закрила. Ось сьогодні зібрала і ще купа зелених висять. А я, коли побачила фітофтору, вже руки опустила, думала, що все викину і залишуся без врожаю. Поклялася, що більше ніколи в житті не вирощуватиму. Тепер передумала)
Детские_Будут?
• 25 августа 2023
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
Вот когда кучу всего переделаешь, хоть и устанешь, а такое удовлетворение, просто сеанс психотерапии. Ну, у меня так))
Natalia505• 25 августа 2023
Ответ дляВинник
Ви гаряча жінка. )) А я в наступному році тільки хочу спробувати посадити, ще помідорки ніколи не садила.
Черпак_для_фантазий• 25 августа 2023
Ответ дляДетские_Будут?
Я люблю переключатись з розумової діяльності на фізичну.
Меня не звали• 25 августа 2023
вышла после нескольких выходных (язык не поворачивается назвать это отпуском) на работу)
Кров з молоком• 25 августа 2023
Ответ дляЧервона рута
Так там кроме кучи бумаг, еще и кучу денег приложить нужно
Так,десь в 120 кусків стане
Винник• 25 августа 2023
Ответ дляNatalia505
Шо гаряча, то гаряча
Кров з молоком• 25 августа 2023
Ответ дляВинник
Помідори у Вас шикарні !
В мене пічаль цього року,мама їх всякими «народними методами» обробляла і ниць їм не допомогло (
А того року десь 5 відер великих зібрали
Меня не звали• 25 августа 2023
Ответ дляЗ бісиками
какой именно)?
Р что ли?))
Фуліганка• 25 августа 2023
Ответ дляNatalia505
Сорт Болгарська сливка рекомендую .
ХуАнита• 25 августа 2023
Хорошо провели время со знакомой, купила картину по номерам, буду разрисовывать)
Кокосиха• 25 августа 2023
У мене баланс - гарний покупець / поганий покупець. Гарний покупець вирівняв втрати через поганого покупця. Вважаю, це добре)
Кров з молоком• 25 августа 2023
Ответ дляРекламама
Машину відремонтували нарешті
О,я як водій Вас прекрасно розумію
Коли звикаєш до авто,то потім дуууже дискомфортно без ньогт
вАлнуюся сильнА• 25 августа 2023
Ответ дляNatalia505
Вони вже стареньки. Но ни с того ни с сего, навыпускали кучу веток, которые теперь надо как то окультурить.
Рекламама• 25 августа 2023
Ответ дляКров з молоком
О,я як водій Вас прекрасно розумію
Так, ще довго не могли знайти поломку(( нарешті все ок) Дякую!
Птица секретарь• 25 августа 2023
Сегодня забежала в квартиру с работы, буквально минута и как ливанул дождь. Слава Богу я уже была в квартире. Сейчас сын пришел с работы..заказали доставку пицы Доминос. Мне бутылочку пива. Нет сил ни у него ни у меня готовить или дти в магазин. Пятница. Ура) Все хорошо.