ТебеОноНадось• 25 августа 2023
Подивилась відео з Америки
про відомого нашого «біженця» , для фону спочатку, потім прислухалась
Трушковський ( Олицька)
Негативний тип, але багато балакає
Про виїзд з України, хто якими шляхами
Про себе, інших
Про те, що типу Донатить..але (
Тут же продай квартиру - виїзжай і не ний
про квартиру в США, коли він сказав своїй дівчині платити половину ? Це треш
При його доходах …по 100 тис доларів в місяць
Каже, що не може тримати автомат, тут же каже- я пропливаю десяток басейнів і бігає 14 км в день
Купив нареченій той майбаг , оформив на себе
Як і квартири
Айза його гроші вивозила під ракетами, поки той боявся їхати в Київ ??
Чому ж на такого мудака ведуться нормальні жінки
Він реально комусь подобається ?
Мені аж соромно, що це популярний наш блогер
Трушковський ( Олицька)
Негативний тип, але багато балакає
Про виїзд з України, хто якими шляхами
Про себе, інших
Про те, що типу Донатить..але (
Як і квартири
Він реально комусь подобається ?
Мішечок щастя• 25 августа 2023
Лучше задайте вопрос, почему он наворовал и вывез столько денег, и никто нихрена с этим не делает?
Б´ю байдики• 25 августа 2023
Я тоже не знаю, кто это.
Автор, вы так написали сумборно)
Му.дак, короче, какой-то?
И на похуже ведутся. У этого хоть деньги есть
Автор, вы так написали сумборно)
Му.дак, короче, какой-то?
Инста_Богиня• 26 августа 2023
Конченый тип, за счет шапика стал популярным, за счет Сабины богатым
да и не богатый он, только разговоры, нищеброд
Инста_Богиня• 26 августа 2023
автор, спасибо за тему, смотрю интервью, ох я так давно не ржала
чувак думает все тупые вокруг, ни у кого нет бизнеса, не знают как все устроено и будут верить в его сказочки, ему надо было еще сказать что он терминатор для пущей уверенности
Инста_Богиня• 26 августа 2023
Ответ дляМавка
какой то поток сознания
то вы просто его не знаете, просто он гадкий и с гнильцой, от того не смог пробиться в люди, поэтому никто и не слышал о нем особо, забейте)
Мальчун-задирун• 27 августа 2023
Фе, якесь чмо та брехун… Цікаво як він заробляє такі гроші, якщо тут в американців доходи 10,000-20,000 в місяць - це круто.