Коленная ложечка• 26 августа 2023
Яка ст. аленоїдів і симптоми були, коли видаляли дітям їх?
Яка ступінь аденоїдів була у вашої дитини, коли вам назначили їх видалення? І які симптоми були на той момент?
Бибер-анонимер• 26 августа 2023
Стадії не пам’ятаю
Був прокол вуха на зоологічній
І за ним аденоїди
Три роки будо дитині
Зараз 16, болів за ці роки два рази ангіною , казали видаляти і гланди , я не дала , переріс , все Ок зараз
Був прокол вуха на зоологічній
І за ним аденоїди
Три роки будо дитині
рукиЖимолости• 26 августа 2023
стадія може і 2, але дуже часто хворіла на отити. видалили в 4, а педіатр рекомендував з 3 р.
Бутерброд з ікрою• 26 августа 2023
Сын 3я, дочь даже 2я, но я настояла на удаление эти бесконечные синуситы, кукушки, я уже видела по сыну к чему идёт. Уверена, что это было правильное решение.
Спілий баклажан• 26 августа 2023
Секреторний отит, погіршення слуху відповідно, зупинки дихання уві сні. 3 ст. , видалили в 2,5 роки
Да будет так• 26 августа 2023
У сына была 2стадия, после тяжелейших ангин и простуд удалили аденоиды и подрезали миндалины, слава богу, удачно, удаляли на Зоологической в Киеве.
Коленная ложечка
• 26 августа 2023
Ответ дляДа будет так
А як з хворобами після видалення?
Да будет так• 27 августа 2023
Ответ дляКоленная ложечка
А як з хворобами після видалення?
Мы забыли про частые простуды.