Парасюха• 26 августа 2023

Питання по спадщині

В червні минулого року помер брат-дітей не було,дружини також.Я,як сестра доглядала його.Заповіту нема,квартира приватизована.Документи на спадщину подала вчасно,але вже більше року пройшло.Нотаріус кожен раз просить перетелефонувати через 2тижні.Типу десь там ,людина з таким же ПІБ взяла кредити і померла.Очевидно що це різні люди,бо брат навіть близько не жив в тій області . Є документи,є дата смерті ,нотаріус каже що не може нічого зробити,треба подавати на суд і доказувати що це дві різні людини🥴 Можливо хтось може порадити щось і мав аналогічний досвід.
неДодекаэдр• 26 августа 2023
Ответ дляПарасюха
Я от також відчуваю щось не те,яка складність запросити дані тієї людини і звірити. Але в чому цікавіть нотаріуса так поводити себе
У нас полно дебильных нотариусов, это гос? Прийдите и скажите, пусть выдаст вем бумагу, с подписью, печатью, почему она не выдает впм доки о праве собственности , а вы с этой бумажкой, пойдете не в суд тратить свои деньги бездумно, а сделаете запрос в минюст, ее быстро лишат лицензии и отправят на учебу

Мамина корзиночка• 26 августа 2023
Ответ длянеДодекаэдр
Правильно. Я так само написала. І ще питання- щодо кредитів того іншого чоловіка. Звідки нотаріус дізналася про ті можливі кредити? Наскільки я знаю, кредитори що давали кредит повинні були звернутися до цього нотаріуса офіційно і це звернення також має бути в матеріалах справи. Тобто вони мали заявити свої претензії щодо повернення кредиту спадкоємцями. Це все робиться офіційно, а не на словах що вона дізналася про кредити. Нотаріус ніколи не робить ніяких дій щодо розшуку спадкоємців. Тут автор сама винна що так запустила справу, перевівши її в телефонний режим. Треба іхати, везти запит, відправити його ж офіційно поштою. Знайомитися з матеріалами справи- вона має повне право. Вимагати письмового обґрунтування відмови. Скаржитися в мінюст.
автор Парасюха • 26 августа 2023
Ответ дляМамина корзиночка
Мені не відмовляли це по перше,просто кожен раз кажуть що нема відповіді на запит.Людина типу з однаковим ПІБ і у неї всемайно заарештоване через борги,пле все інше ж різне.І вона ніяк не може отримати відповідь що це різні люди🥴тільки шо мені сказала що доведеться доволити мені що це різні люди,яким чином цікаво
Доктор Хаос• 26 августа 2023
Ответ дляПарасюха
блин ! сказали - не сказали ! это все чушь собачья, только на бумаге !! официальный лист ! пишите запрос через Укрпошту! сегодня же !
Мамина корзиночка• 26 августа 2023
Ответ дляПарасюха
Який був запит? Від кого? На кого? Від кого немає відповіді? Ви бачили матеріали справи? Ви бачили звернення кредиторів у справі? На якій підставі нотаріус робила кудись запит??? Вона не має право нічого робити безпідставно. Ви або чогось не знаєте, тому пишете тут дурниці. Однакове ПІБ не є підставою для доведення вами в суді що це різні люди. Це абсурд. Тому що різний ідент код, дані паспорту, дані свідоцтва про смерть!! Це все індивідуально. Йдіть знайомтеся з матеріалами справи особисто до нотаріуса, бо більше питань ніж відповідей. Пишіть заяву до нотаріуса з вимогою видати свідоцтво про право на спадщину і вимагайте письмової відповіді. Нотаріус повинна діяти тільки в межах наявних в справі матеріалів і все. Вимагайте письмової відмови у видачі свідоцтва про право на спадщину.
КучМала• 26 августа 2023
Ответ дляПарасюха
Они родились в одном городе и в один день ? У вас фамилия Ткаченко или Шевченко?
Галя-краля• 26 августа 2023
Дурня, все правильно девочки написали.
Откуда она узнала про борги?
Это ей должны были запрос банк или кредитор давать, а не она запросы посылать
Ничего Ви не должны доказывать!!!
Действуйте, автор.
Илите ознакамливайтесь с делом
Ну возьмите консультацию еще одного нотариуса или адвоката.
Только четко понимать что и как и пусть тот нотариус, да, письменно вам напишет..что и кап да почему вы еше доказывать должны

Галя-краля• 26 августа 2023
Ответ дляМамина корзиночка
💯!!!!