Парасюха• 26 августа 2023
Питання по спадщині
В червні минулого року помер брат-дітей не було,дружини також.Я,як сестра доглядала його.Заповіту нема,квартира приватизована.Документи на спадщину подала вчасно,але вже більше року пройшло.Нотаріус кожен раз просить перетелефонувати через 2тижні.Типу десь там ,людина з таким же ПІБ взяла кредити і померла.Очевидно що це різні люди,бо брат навіть близько не жив в тій області . Є документи,є дата смерті ,нотаріус каже що не може нічого зробити,треба подавати на суд і доказувати що це дві різні людини🥴 Можливо хтось може порадити щось і мав аналогічний досвід.
МатьЧасть• 26 августа 2023
Може там і однокові піб, але без іпн кредит не дадуть. Однокового іпн бути не може.
Чарівна патика• 26 августа 2023
Нотариус не знает, что для идентификации личности умершего необходимо свидетельство о смерти?
Где свидетельство о смерти того умершего, который набрал кредитов?
В реестрах есть все данные.
Скажите ему, пусть посмотрит.
В реестрах есть все данные.
Скажите ему, пусть посмотрит.
Мамина корзиночка• 26 августа 2023
Кредитні відносини встановлюються через ідентифікаційний код. Може бути купа повних тезко, але код індивідуальний. Який суд? Нотаріус вас дурить
Парасюха
• 26 августа 2023
Ответ дляМамина корзиночка
Я от також відчуваю щось не те,яка складність запросити дані тієї людини і звірити. Але в чому цікавіть нотаріуса так поводити себе
Миллениалка• 26 августа 2023
Ответ дляЧарівна патика
В реестрах есть все данные.
Скажите ему, пусть посмотрит.
В реестрах есть все данные.
Скажите ему, пусть посмотрит.
Не говорите.Бред какой -то.Этот полный тезка умер в один день и в одном возрасте с братом автора?
Парасюха
• 26 августа 2023
Ответ дляМиллениалка
Ні він помер раніше,в тому й дибілізм,вона мені каже нічого не можу зробити,чекайте відповідь на запит,який вона надіслала наче.Але пройшло вже більше року,ну реально
Чарівна патика• 26 августа 2023
Ответ дляМиллениалка
И в одном населенном пункте🤣
И откуда-то нотариус узнал о смерти тезки, но больше ничего не знает и отправляет в суд.
Или нотариус тупой или нотариус тупой))
Мамина корзиночка• 26 августа 2023
Ответ дляПарасюха
Не знаю в чому цікавість нотаріуса. Вам потрібно перевести спілкування в офіційну площину. Пишете їй листа, з описом проблеми що вже у вас давним давно настав термін отримання свідоцтва про право на спадщину. Вимагаєте офіційної відповіли з зазначенням причини, що їй заважає це зробити. Пишете скаргу в міністерство юстиції. На дії нотаріуса. Коли мін юст отримує скаргу то він прийде до нотаріуса з перевіркою і ускладнить його існування. Тому, можете прийти з таким листом до нотаріуса , сказати що такий лист відправите зараз рекомендованим цінним листом з описом, і попередити про подачу до мінюсту. Ну і далі дивитися що вона скаже
Весела моль• 26 августа 2023
Ответ дляПарасюха
Зверніться до іншого нотаріуса
Парасюха
• 26 августа 2023
Дівчата ,насправді не знаю що робити, квартира стоїть ,там борги на комуналку вже за рік,нотаріус таке враження що кожен раз нові причини щоб я не успадкувала нічого.Можливо можна кудись поскаржитись
Доктор Хаос• 26 августа 2023
Ответ дляПарасюха
год прошел ? ну что вы время упустили ! ну как можно было мямлить
БезникаяЯ• 26 августа 2023
Ответ дляВесела моль
Зверніться до іншого нотаріуса
Так нельзя же. Если наследственное дело открыто у этого придурошного, то к другому уже нельзя уйти
Катруся 777• 26 августа 2023
Ответ дляМамина корзиночка
Підтримую однозначно! Наче взагалі то не нотаріус, а бабка з базару.
Доктор Хаос• 26 августа 2023
Ответ дляБезникаяЯ
может он дело и не открыл
БезникаяЯ• 26 августа 2023
Ответ дляДоктор Хаос
может он дело и не открыл
Да автор вроде пишет, что подалась вовремя.
Автор, вы деньги ему платили? Дело открыли вам?
Парасюха
• 26 августа 2023
Ответ дляДоктор Хаос
Документи на спадщину я подала вчасно,читайте будь ласка уважнл
Парасюха
• 26 августа 2023
Ответ дляБезникаяЯ
Так,справа відкрита
Доктор Хаос• 26 августа 2023
Ответ дляПарасюха
ну и что ? он вам дал номер ?
Парасюха
• 26 августа 2023
Ответ дляДоктор Хаос
ну и что ? он вам дал номер ?
Справу відкрили,через 10 місяців (під час війнинові терміни)я звернулась знову і кожен день якась херня нова
Доктор Хаос• 26 августа 2023
Ответ дляПарасюха
я же сказала, пишите жалобы на него
Мелочунь• 26 августа 2023
Ответ дляПарасюха
А если подать документы другому нотариусу?
Бессмертный пони• 26 августа 2023
Ответ дляМиллениалка
Он , похоже , еще и родился в один день в одном году и в одном населенном пункте )))
Нервогенератор• 26 августа 2023
Ответ дляПарасюха
Нотаріус дав вам відмову у вчиненні нотаріальної дії?
А я с Рио-де-Житомира!• 26 августа 2023
Ответ дляПарасюха
Задайте свой вопрос в личке тут-
Мамина корзиночка• 26 августа 2023
Ответ дляДоктор Хаос
может он дело и не открыл
Хм… може в не відкрив))) автор дуже багато йому дозволяє. Ніякі спадкові справи не тягнуться роками, якщо спадкоємці заінтересовані в отриманні спадщини. І завжди маються проблеми коли спадкоємцям пофігу. Навіть з тих тем про спадок, які тут є на форумі. Автор у вас є витяг про відкриття справи? Повинен вам видати був нотаріус після відкриття? Номер спадкової справи?
Мамина корзиночка• 26 августа 2023
Ответ дляМелочунь
Не можна змінювати нотаріуса