Доставучая• 26 августа 2023

В когось чоловіки в Польщі чи Німеччині знайшли гарну офісну роботу?

Тут людина працювала на непоганій посаді, англ середній . Інших мов не знає. Не айті
В такому випадку тільки завод або убер або рік вчити мову, щоб знайти щось більш менш?
Гореотума• 26 августа 2023
Бізнес свій хай відкриває
Намакушка• 26 августа 2023
мой муж и в Украине тупой, а шо уж зарубежом
автор Доставучая • 26 августа 2023
Ответ дляГореотума
Бізнес свій хай відкриває
І в Україні людина бізнесом не займалась , а от чи за кордоном зможе) оце питання
автор Доставучая • 26 августа 2023
Ответ дляНамакушка
Ржу , насмішили реально
Кракадэ• 26 августа 2023
Практически все, кого я знаю лично, работают строителями, водителями, на фермах. Даже те, кто имел свой высокодоходный бизнес, но всё потерял, поэтому так. Кстати, параллельно учат язык на вечерних курсах. Свой бизнес без языка точно не откроешь.
Звезда в шоке• 26 августа 2023
У меня есть знакомые что нашли работу в Польше
автор Доставучая • 26 августа 2023
Ответ дляКракадэ
Та отож і я думаю, який бізнес без мови або помічника шукати з мовою, котрому норм суму треба відкашляти
Витворунка• 26 августа 2023
Только одного знаю кто в Польше свой бизнес открыл . А так кто разнорабочий, один на мебельной фабрике в Германии. Вот кстати кто нашел нормальную работу это наши с энергодара. У кого опыт на атомной . Их в Германии забрали на работу
Намакушка• 26 августа 2023
Ответ дляДоставучая
Ржу , насмішили реально
я вообще юморист по жизни ))
автор Доставучая • 26 августа 2023
Ответ дляНамакушка
я вообще юморист по жизни ))
Ви молодець, тільки чоловіка не гнобіть
А то може не такий він і тупий) все таки вийшли ж ви за нього заміж, навряд чи б тупого полюбили
Кракадэ• 26 августа 2023
Ответ дляДоставучая
Розумієте, хто тут може бути помічником? Я про Німеччину. Так звані російські німці, переважно. З Казахстану, Киргизії. Вони тут живуть, як і до Німеччини, у стосунках ’шмехер-мехер’. Нагріють у 80%, якщо звернутись.
Нещодавно був приклад з нашими пенсіонерами і таким помічником. Та й знаю ще декілька випадків. Саме тому, що українці не знають мови і місцевих законів, вони є ласим шматком для таких ’помічників’.
Свідок Перемоги• 26 августа 2023
Ответ дляДоставучая
Ну, за границей это легче, чем у нас
ЖаннаНеАгузарова• 26 августа 2023
Ответ дляСвідок Перемоги
Ну, за границей это легче, чем у нас
С чего бы это вдруг?
english book• 26 августа 2023
Є, але вони просто перевелись в один з європейських підрозділів своєї української роботи.
А так щоб з нуля, то логіст на Мальті(в Україні займався авіаперевезеннями), і один ще працював з обладнанням для енергетики, то влаштували в офіс одного з підприємств. Але посада зовсім невисока, то вже з літа покинув і працює водієм. Так виходить більше за його словами. Жінки виключно за робітничими професіями, обслуга(хто працює). І також є , коли взяли на роботу європейські підрозділи їх українських фірм. Але посади значно нижче їх кваліфікації.
english book• 26 августа 2023
Ответ дляКракадэ
Наші теж іноді не відстають. В Канаді є кар´єр, куди потрапили наші чоловіки. Заправляють там колишні українці-виїхали в 90-х.Нагріли так, що канадці дивувалися. Зараз вже все добре, працюють на якогось пакистанця.
Говорилка• 26 августа 2023
Ответ дляНамакушка
дуракам вроде всегда везёт
Намакушка• 26 августа 2023
Ответ дляДоставучая
Ви молодець, тільки чоловіка не гнобіть
нажаль, не особо,
це я і влаштувала його на роботу
Вчителька з мікрорайону• 26 августа 2023
В Польщі мій чоловік займається тим самим чим і в Україні- проектує меблі під замовлення.
А ось і я• 26 августа 2023
Мой работает тем же, кем и дома. Правда, не в офисе. Но заработок хороший, как и дома.
Намакушка• 26 августа 2023
Ответ дляГоворилка
дуракам вроде всегда везёт
ну да,
ему повезло,
со мной
В гости звали?• 26 августа 2023
Нет
Знание иностранного языка есть, а хорошей профессии нет, знания местного языка тоже не хватает(
Поэтому ничего приличного найти не может(
Его даже на простую работу не везде хотят брать(

Но да, мы не в Польше, а рядом. Может в Польше или Германии было бы лучше, не знаю
Гореотума• 26 августа 2023
Ответ дляДоставучая
Це був сарказм щодо бізнесу
Але ваша постановка питання якась наївна
Ну от яка цінність від такого офісного працівника з посередньою англійською за кордоном?