Капитанша• Изменено 26 августа 2023

крем Shiseido Waso Shikulime реально мегазволожуючий?

Я про цей що внизу на 1му фото.
Мені потрібен зволожуючий крем для закриття сивороток. Потрібен нейтральний, щоб ні з кислотами, ні з ретинолом не конфліктував.
Наразі для цих цілей використовую аптечні зволожувальні (фото 2 і 3 - саме з тих лінійок, щоб не забивало пори, бо шкіра схильна запалюватися, якщо крем комедогенний), але вони дуже слабко зволожують. Мені майже 40років.
Кнопкотиць• 26 августа 2023
Для меня он слишком плотный и жирный,только на ночь могла использовать. У меня кожа склонна к жирности местами

Кіна не буде• 26 августа 2023
Чесно, кажучи, для мене він виявився мегапожирнюючим. А так приємний, якщо на ніч.
Дама-мадама• 26 августа 2023
Ответ дляКнопкотиць
А что есть в вашем уходе?
Дама-мадама• 26 августа 2023
А какие вы свороти используете? Я вот тоже сейчас в поиске ухода на осень. Думаю стоит ли брать дорогой крем, если для увлажнения отлично пойдет аптечный цераве.
А так в уходе ретинол Институтум и хочу еще взять, что то с кислотами
Кнопкотиць• 26 августа 2023
Ответ дляДама-мадама
А что есть в вашем уходе?
Днем бб крем кларанс или шисейдо или пайо,под глаза деклеор был,закончился,понравился. На ночь вот этот шисейдо сукулиме был или локситан орхидея, сейчас вот такие как на фото.
автор Капитанша • 26 августа 2023
Ответ дляКнопкотиць
значить буде норм. бо мені шкіра з довгими сальними пробками, але не блищить. і оті що на фото 2 і 3 і ще біодерма себіум гідра пишуть у відгуках що жирні, а мені легкі) я саме ті креми брала, бо шкіра схильна до запалень коли комедогенне... зараз трохи серумів залишилось - але треба чимось наслоювати... а потім на щось інше перейду.

недавно купувала https://de.iherb.com/pr/reviva-labs-10-glycolic-ac... - це прям супер мені.. і так, блищить потім, але прикольно... але тонік той кислотний - фігня липуча ніяка
автор Капитанша • 26 августа 2023
Ответ дляКіна не буде
класс! мені головне щоб пори не забивав. коли читала відгуки - ніби не комедогенний.
а ви гелеву їх нічну крем-маску не пробували - вона мабуть легша?
я просто гелеве не люблю..

автор Капитанша • 26 августа 2023
Ответ дляДама-мадама
я не в захваті від серумів тих, але зайвих грошей нема треба доюзати. і треба крем поверх. шкіра дуже складна. типу проблемна, але їй треба вологи і живлення. нааразі до косметолога нема доступу, звісно в моєму випадку косметолог - спасіння
автор Капитанша • 26 августа 2023
Ответ дляКнопкотиць
а 1й гарно зволожує? він легше героя допису?
Кіна не буде• 26 августа 2023
Ответ дляКапитанша
я просто гелеве не люблю..
Я поки що зупинилася на Pyunkang Yul для чутливої шкіри. Хотілося б лінійку з чорним чаєм, але вона задорога.