осинка• 26 августа 2023

Хто бачив? Батьківщина Мати 24 серпня…

Була у вишиванці?
Ви бачили своїми очима?
автор осинка • 26 августа 2023
Бачила в новинах.
Але 25 поїхали глянути, немає вишиванки
Мария10• 26 августа 2023
Ні, була без.
Мария10• 26 августа 2023
З іншої сторони теж бачила. Без вишиванки. Фото немає, бо плавали на байдарці
polski• 26 августа 2023
Мои окна выходят на Днепр и Родину Мать не было на ней вышиванки это было 3D
автор осинка • 26 августа 2023
Ответ дляpolski
Це було світлове шоу?
polski• 26 августа 2023
Ответ дляосинка
Це було світлове шоу?
Нет весером ее просто подсветили как єто часто бывает , а вышыванка была видео с зд эфектом, вечером 24 она была такая
чир• 26 августа 2023
https://www.stopfake.org/ru/fejk-monument-rodina-m...
MandarinaS• 26 августа 2023
В інтернеті було фото з жовто-блакитною підсвіткою.
чир• 26 августа 2023
Ответ дляpolski
Красивое фото, сохраните его.
Soulsister• 26 августа 2023
відразу видно слід кацапів
vihola• 26 августа 2023
Ответ дляpolski
Добре хоч вишиванку насправді не одягали, ще з десяток мільйонів зекономили.
freedom_2015• 26 августа 2023
Ответ дляpolski
фото просто вау )
polski• 26 августа 2023
Ответ для vihola
Именно, красиво конечно но смысла тратить столько дегег ( но видео очень реалисттсное было,
polski• 26 августа 2023
Ответ дляfreedom_2015
фото просто вау )
это мой сын
Filomena• 26 августа 2023
Цікаво нафіга робити такі фейки?
vihola• 26 августа 2023
Ответ дляFilomena
Цікаво нафіга робити такі фейки?
Чому це фейк? Візуалізація, зробили людям приємно. Чи комусь крім кацапів від нього стало погано?
polski• 26 августа 2023
Ответ дляFilomena
Цікаво нафіга робити такі фейки?
Ну по перше красиве відео) ну якщо чесно, то побачила його у інеті і пішла одразу дивитися чи дійсно так, здивувалася, але скількі одразу було під цим відео на різних ресурсах каментів , типу нащо кошти витрачати , хіба нема куди діти , он люди хлопцям у ЗСУ донати збирають , ну такого плану , тож хто його зна ....Ідея прикольна, як тоді з віночком вона була теж гарна )
Filomena• 26 августа 2023
Ответ дляpolski
Ну очевидно для коментів і зробили. Тут насилу герб пережували)
Труха ж джерело?
Могли б одразу написати, що монтаж.
polski• 26 августа 2023
Ответ для vihola
Я когда видео увидела реально подумала, что надели только удивилась почему без виночка ) И будь это правда , а не 3D это было бы очень круто. Хотя недовольных и осуждающих каментов в инете было тоже много, как и восхищенных
polski• 26 августа 2023
Ответ дляFilomena
Труха ж джерело?
Могли б одразу написати, що монтаж.
Ну не думаю, это было очень коасиво , а если видео со звуком то вообще круть ) просто хотели нас порадовать, но как всегда нашлись недовольные и воспользовались поводом
vihola• 26 августа 2023
Ответ дляFilomena
Труха ж джерело?
Могли б одразу написати, що монтаж.
А хіба наші були незадоволені? Це русню і колобків покрутило.
polski• 26 августа 2023
Ответ для vihola
Де хто був мабуть обурений коштамі котрі витратили на їх думку з бюджету )
Еленка14• 26 августа 2023
Ответ для vihola
Не колобків а калобків.
vihola• 26 августа 2023
Ответ дляЕленка14
Не колобків а калобків.
Чому?
Еленка14• 26 августа 2023
Ответ для vihola
Чому?
Тому що від слова кал.
vihola• 26 августа 2023
Ответ дляЕленка14
Тому що від слова кал.
ясно)