Еlizabet• 26 августа 2023

Платні дороги для українців

Буду їхати по платним дорогам Словаччини транзитом. В інтернеті читаю, що для українців такі дороги безкоштовні, віньетку купувати не потрібно. Підкажіть, чи актуальна ця інформація?
иркин• 26 августа 2023
Були тут теми, як українців штрафували
Like-995b• 26 августа 2023
Уточните в пункте покупки виньеток
MandarinaS• 26 августа 2023
Уже не бесплатные для нас. Покупайте виньетку.
Олечка79• 26 августа 2023
Пффф, с чего бы это вдруг?
В апреле ездили по Германии по платным, прекрасно и аж бегом платили
ішо• 26 августа 2023
Ответ дляОлечка79
Пффф, с чего бы это вдруг?
я вибачаюсь, але де це ви в німеччині знайшли платні дороги?
mavka.cy• 26 августа 2023
а куди ви їдете?
ціна вінєткі в Словаччині щось 30 евро на місяць. Немає смислу ризикувати, щоб потім собі знайти проблеми і ще більше витрат

а якщо ви їдете в Італію, то ціна платних доріг в Словаччині вам взагалі буде здаватись мелочью
TaFo• 26 августа 2023
літом їхали через Словаччину. купували.
автор Еlizabet • 26 августа 2023
Знайшла тут посилання, наче ще безкоштовно https://www.slov-lex.sk/pravne-predpisy/SK/ZZ/2013...
Боніта• 26 августа 2023
живу в Словаччині і по платним дорогам для авто на укр номерах проїзд безкоштовний, їзжу практично кожного дня
а то бачу вам тут вже понаписували
Олечка79• 27 августа 2023
Ответ дляішо
Ну мож перепутала. У нас был маршрут Рига - Польша -Германия - Франция . Десь мы ехали по платной .
автор Еlizabet • 27 августа 2023
Ответ дляБоніта
а то бачу вам тут вже понаписували
Дуже дякую! Мені і потрібно було підтвердження з власного досвіду