База_птеродактилей• 26 августа 2023
Що робите зараз? Я дивлюся Секретні матеріали, 1 сезон.
Чоловіка вдома немає, лінуюся цілий день, їм і валяюся в ліжку. Можливо, моя доля і щастя - бути старою дівою, але я його упустила.
База_птеродактилей
• 26 августа 2023
Ответ дляПацан к успеху шел
Нещодавно дивилась Анатомію грей, бо кинула її сто років тому, коли Дерек помер. Тепер кинула, бо муть страшна, висмоктана з пальця, почалась. Тепер у пошуках.
Секретні матеріали розчарували відсутність відносин між головними героями, а я так чекала.
Зараз просто хворію, є сили тільки тут сидіти.
Відносини будуть уже в останньому сезоні. І дитина буде. Так що не все втрачено.
Доктор Варвар• 27 августа 2023
Ответ дляМульйонерша
Я недавно впервые глянула все сезоны кроме нового. Классный сериал)
Я в чате вышивальщиц схемы скачиваю, нужно уже к зиме готовиться и вышивать красивости) параллельно смотрю мистические истории
Покажіть, що вишили раніше )