База_птеродактилей• 26 августа 2023

Що робите зараз? Я дивлюся Секретні матеріали, 1 сезон.

Чоловіка вдома немає, лінуюся цілий день, їм і валяюся в ліжку. Можливо, моя доля і щастя - бути старою дівою, але я його упустила.
Садова гойдалка• 26 августа 2023
Пью. Как и половина советчиц. Ниже уже выяснили

Харчовий тріль• 26 августа 2023
Сьогодні перший день відпустки. Сиджу в готельному номері, скукотінь, готель вибрала невдало.
Бешене сарі• 26 августа 2023
Закінчила 5 Лютера дивитися.
Хтось темою нижче запросив на завтра на шашлик. Збираюся
Like-995b• 26 августа 2023
Ответ дляХарчовий тріль
Нашо вам готель? Розважайтесь
автор База_птеродактилей • 26 августа 2023
Ответ дляСадова гойдалка
Що п´єте? Я от взагалі не п´ю, може, пора починати, а то життя якесь сіре. А засинаєте тоді, чи на пригоди тягне?
Like-995b• 26 августа 2023
Валяюсь . Курю под систему
Коварная Зая• 26 августа 2023
Пью вино и смотрим с сестрой классный триллер ’Последний клиент’
всемВсёИмного• 26 августа 2023
Я воду газовану п´ю). Я не більшість. Дивлюсь фантастичні звірі. До цього дивилася таксі), 3 частини. Читаю усяке.
Ответ дляХарчовий тріль
Вдома краще.

Харчовий тріль• 26 августа 2023
Ответ дляLike-995b
Нашо вам готель? Розважайтесь
З дитиною не дуже вийде.
Музики нема, аніматори лише до вечері. Бар закрили , напої , алкоголь платно навіть з олл .
На вулиці пекло навіть вночі. Наступного року шурую в Болгарію і все.
Like-995b• 26 августа 2023
Ответ дляХарчовий тріль
З дитиною не дуже вийде.
Купіть коктейль) не кожного дня відпочинок
ПЛЮС-МИНУС• 26 августа 2023
пересматриваю The Nice Guys
Мульйонерша• 26 августа 2023
Я недавно впервые глянула все сезоны кроме нового. Классный сериал)
Я в чате вышивальщиц схемы скачиваю, нужно уже к зиме готовиться и вышивать красивости) параллельно смотрю мистические истории
Кіна не буде• 26 августа 2023
Умяли с сыном пиццу, пью проссеко и надеюсь найти хороший фильм на вечер. Хотела бой Усика посмотреть, не могу найти(
Харчовий тріль• 26 августа 2023
Ответ дляLike-995b
Кави хочу.
Нормальної , з нормального автомату і нормальним молоком. З пінкою і карамеллю.
А не ту будру, яку тут впарюють. Навіть нескафе 3 в 1 і то смачніше.
Стараюсь бачити у всьому хороше, але жаба шепче, що купу грошей прос..ла даром.
Бабка_в_кедах• 26 августа 2023
я смотрю фильмы 1995-2010, тим болия что многие не смотрела
Ответ дляХарчовий тріль
Кави хочу.
Це ж тільки перший день, вам незвично і некомфортно, не сумуйте
Ответ дляБабка_в_кедах
І я на старі перейшла, нові не дуже заходять, особливо зняті камерою з-під руки або з постійним білим шумом на фоні. Старію, мабуть, починаю бурчати.
Сунуся в чужі справи• 26 августа 2023
Консервирую.

Like-995b• 26 августа 2023
Ответ дляХарчовий тріль
Кави хочу.
А де саме ви? Якщо не секрет
Тріль підпільний• 26 августа 2023
Намагаюсь вкласти дитину спати
Бабка_в_кедах• 26 августа 2023
Ответ дляБаза_птеродактилей
так старі реально краще,
зараз таку муть знимають, ні сюжету , ні епотажу,
а ще тулять в кожен фільм цю піда###тію
Семицветка• 26 августа 2023
Смотрю Даунтон.
Чарівне зіллячко• 26 августа 2023
Син захворів на коксакі, періодично перевіряю чи подіяло жарознижуюче, бо температура була 39,4. В самої гордо дере, побачила прищик, мабуть теж заразилась від нього(
VitalinkaGL• 26 августа 2023
учусь.
застряла,капец.с эти законодательством их,кто,где,что,это ж с ума сойти(
еще и малая ходит,поет.
7 го только в школу всем,как бы с ума не сойти🤣
Фоточки нема• 26 августа 2023
В мене вже других коктейль. Відпочиваю
Хомо_сапиенс• 26 августа 2023
Пью пиво, смотрю csi место преступления, после него чёрный список будет. На даче, сегодня докосила последний кусок работы, устала. А ещё мышь увидела в доме, впервые за 6 лет, спать не знаю как. Хорошо, что завтра домой.
Звожу з розуму• 26 августа 2023
Подружка дала, читаю
Пацан к успеху шел• 26 августа 2023
Нещодавно дивилась Анатомію грей, бо кинула її сто років тому, коли Дерек помер. Тепер кинула, бо муть страшна, висмоктана з пальця, почалась. Тепер у пошуках.
Секретні матеріали розчарували відсутність відносин між головними героями, а я так чекала.
Зараз просто хворію, є сили тільки тут сидіти.
Садова гойдалка• 26 августа 2023
Ответ дляБаза_птеродактилей
Это уже смотря что пью и какая компания) Сейчас выпила бокал апероля и лягу тихонечко спать.